Skocz do zawartości

Robert Kubica


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gniewajcie się chłopaki, ale nie przekonaliście mnie.

OK, dla Was Kubica jest wielki i wporzo. Jak dla mnie to on (jeszcze) nic takiego nie osiągnął (w F1).

 

Jak napisałem - to jest takie bardzo polskie - idzie nam średnio, ale "uuu! jesteśmy najlepsi!" bo chodzi o sporty dla mas.

A są sporty gdzie jesteśmy naprawdę najlepsi (o czym pisałem) ale nie są to sporty "masowe" więc... para w gwizdek a kasa mniej więcej w błoto (vide piłka nożna). Obym się mylił w sprawie kasy w wypadku Orlenu. tzn, życzę Kubicy zwycięstw, ale mi wychodzi na to że po prostu inni są od niego lepsi.

Chciałbym żebym musiał wejść pod stół i to odszczekać za jakiś czas.

Bo wątpię żeby za rok ktoś napisał "no tak Buber, miałeś rację, Kubica nic nie ugrał" ;)

 

Ziggi - wola walki i tak dalej.. wszystko fajnie. Ale w sporcie liczą się wyniki. Tylko tyle i aż tyle...

 

IMO samo dojście do momentu startów w F1 w czasach, kiedy nie kupowało się miejsca jest wystarczającym dowodem, że R jest zajebisty.

Kibicuję mu z całych sił - wierze, że będzie potrafił namieszać w stawce.

Inna sprawa, że F1 to taaaaki nudny sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem zapodać, coby uczynić dyskusję bardziej merytoryczną...

Oczywiście ci "sprawni inaczej i "mistrzowie świata" z naszych ulic też będą w stanie takie kiery obsługiwać... I to bez rąk...

Nie przesadzajcie z tym inwalidztwem... On tę rękę nadal ma przyczepioną do kadłubka...

Szacunek dla Niego... Jest moim idolem, bo pokazuje, że można... Ja tam na tor, choćbym chciał, to nie mam szans, ale powrót na 2 koła planuję...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, przykro mi że szybownictwo nie jest tak popularne w Polsce, ale niestety po obejrzeniu takich zawodów statystyczny Kowalski nie może wsiąść do swojego szybowca i poczuć się jak pan Kawa czy Matula. I dlatego sporty takie jak piłka nożna czy F1 zawsze będą najpopularniejsze. Ja tez nie jestem z tego powodu szczęśliwy ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Mamy znowu swojego w F1 a to może mieć bardzo wymierne korzyści dla nas wszystkich.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty byś się Limo zdziwił... szybowiec kosztuje tyle co ciut lepiej wypasiony SUV.... także Kowalski jakby chciał to by wsiadł... no ale ok, "F1 sport dla mas!"... czyli jak Kowalski wsiądzie w swojego hyundaia to będzie się lepiej czuł bo Kubica przyjedzie znowu na środku stawki?

 

 

Ale, ale - boś mnie zaciekawił - jakie będę miał korzyści z tego że Orlen wywali grube miliony na logo na bolidzie F1?

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buber mam wrażenie że usiłuje strolować ten temat bo go coś ugryzło i tyle :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankujesz na Orlenie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czasem. Zależy od ceny. A co? Wiesz jakie będę miał korzyści?

 

buber mam wrażenie że usiłuje strolować ten temat bo go coś ugryzło i tyle :D

A dziękuję, wszyscy zdrowi ;)

Interesuje mnie jednak psychologia człowieka. To jest fantastyczne jak człowiek potrafi sobie wmawiać różne rzeczy, nawet gdy fakty stoją mu przed oczami. Ciekawe to jest :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jednak psychologia człowieka. To jest fantastyczne jak człowiek potrafi sobie wmawiać różne rzeczy, nawet gdy fakty stoją mu przed oczami. Ciekawe to jest :)

 

Buber,

 

co sie dziwisz !

Naogladali sie za mlodu

 

" Opowiesc o prawdziwym czlowieku "

 

i teraz im sie gloryfikuje z dziecinstwa……..

 

To tak jak ja bym dzisiaj chcial na olimpiadzie w dyscyplinie rapid fire wystartowac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, wszyscy zdrowi ;)

Interesuje mnie jednak psychologia człowieka. To jest fantastyczne jak człowiek potrafi sobie wmawiać różne rzeczy, nawet gdy fakty stoją mu przed oczami. Ciekawe to jest :)

 

mnie bardziej interesuje skąd w człowieku chęć do usilnego przypierdalania się do rzeczy które go nie interesują

Ja nie lubię piłki nożnej w ogóle uważam naszą reprezentacje za patałachy ale to nie wchodzę w każdy możliwey temat o piłce i nie piszę że piłkarze to debile zato nasi rajdowcy to bajeczna sprawa , a ty wchodzisz z buciorami w temat o kubicy i non stop na siłe usiłujesz udowodnić że koleś jest be ale nasi co latają na szybowcach to taka bajka że głaszcze jajka no sory ale to się nazywa trolowanie

 

już tamtego kumkającego oszołoma co myśłi że jak sprzedał obywatelstwo to jest niemcem pomijam choćby dlatego że facet co wchodzi na polskie forum i non stop ośmiesza polskę i jeszcze głośno krzyczy że on nie będzie po polsku pisał jest takim śmieciem dla mnie że nawet do pieca bym go nie wrzucił choćby było -20 i węgla brakowało ale jego pomińmy bo to jak janusz specyficzny stan umysłu i nic nie zrobisz ale ty czasem piszesz z sensem a tu dajesz popis po całości .....

 

zapodaj sobie temat o szybowcach i paralotniach i pisz a nie trolujesz :D ja wejdę i ci napiszę łeee lamusy nigdy nic o nich nie słyszałem a ty wymyślasz jakieś sukcesy , za to nasi rajdowcy oooo chłopie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tamtego kumkającego oszołoma co myśłi że jak sprzedał obywatelstwo to jest niemcem pomijam choćby dlatego że facet co wchodzi na polskie forum i non stop ośmiesza polskę i jeszcze głośno krzyczy że on nie będzie po polsku pisał jest takim śmieciem dla mnie że nawet do pieca bym go nie wrzucił choćby było -20 i węgla brakowało ale jego pomińmy bo to jak janusz specyficzny stan umysłu i nic nie zrobisz ale ty czasem piszesz z sensem a tu dajesz popis po całości .....

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

wiesz - on musiał być dziesięć razy bardziej szkopski niż pozostali żeby tam go jako-tako przyjęli

na bank gdyby to były lata 30-te to by stał i krzyczał zieg hail a pewnie by jeszcze wąsa zapuścił :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...