Skocz do zawartości

Wykręcone świece


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktorys z forumowiczow ma w kacie takie gazniki, sam mam sporo rozmaitych z przeznaczeniem na dawcow to normalne w warsztatch. Ktos Ci to zle zwymiaruje i bedziesz w czarnej dziurze, osoba, ktora mialaby to wykonac musialaby miec taki fizycznie w rekach na wzor.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrcycles.com , szukasz po numerze katalogowym z których modeli pasuje (aczkolwiek nie ma pewności że ich baza danych bedzie obejmować tę część i że będzie wiarygodna ale zawsze jakiś namiar). Dorabianie sobie daruj , nikt za pierdolenie się z tym czymś nie wieźmie mniej jak za używki gaźniki , ew. możesz spróbować kupić je w PL ,może być taniej .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jeżeli znajdę używki to kupię. Znalazłam już dwa takie same gaźniki ze złomu ale oba bez zaworków ssania, fajnie.

Z kupnem NOWYCH nie ma PROBLEMU, poza ceną. 100 funtów. Dlatego nie KUPIĘ !!

Kolega w pracy jeżeli dam mu wymiary to dorobi mi to do pierwszej przerwy w pracy, a kosztowac mnie to będzie co najwyżej kawę z maszyny :)

Bo ciastka i cukierki i tak mi podżera, ma więc długi :laugh:

 

A WD to psikałam do cylindrów, bo nigdzie nafty nie można kupić. Odmoczyły się chyba już.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka żeby coś utoczyć trzeba coś naszkicować/zaprojektować. Co pan potrafi nie wątpię ze się na tym zna ale robinie tego na pałe z byle materiału nie wychodzi najlepiej. Uwierz dorabiam rzeczy o których pewnie myślisz że są nie możliwe, hartuje, nawęglam, azotuje, nawet opcja cyjanowania jest dostępna. O obróbce stali wiem dużo jednak dorabianie takich zegarkowych części o takiego motocykla jest nie opłacalne więcej pochłonie tokarz i materiał niż gaźniki warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska, chyba z zaprogramowanym oporem nie czytasz tego co piszę. I uwierz mi, nie musisz mi tłumaczyć wagi odpowiedniego doboru materiału, ani tym bardziej mojemu Mietkowi, ani tego że to będzie za free. Nawet fajnie, Mietek się ucieszy że może coś zrobić :laugh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka żeby coś utoczyć trzeba coś naszkicować/zaprojektować. Co pan potrafi nie wątpię ze się na tym zna ale robinie tego na pałe z byle materiału nie wychodzi najlepiej. Uwierz dorabiam rzeczy o których pewnie myślisz że są nie możliwe, hartuje, nawęglam, azotuje, nawet opcja cyjanowania jest dostępna. O obróbce stali wiem dużo jednak dorabianie takich zegarkowych części o takiego motocykla jest nie opłacalne więcej pochłonie tokarz i materiał niż gaźniki warte.

Jak to CNC a mietek jest maestro to zajmie mu to 5 minut po zwymiarowaniu.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...