Skocz do zawartości

Wykręcone świece


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Echh... :rolleyes:

 

Całe szczęście siebie nie nazwałbym idiotą , nawet po cudownym odnalezieniu brakujących części w najbardziej oczywistym miejscu.

Baj.

 

Trochę głupio wyszło. To nie tak, bo wszystko już napisałam wcześniej że szukałam wszędzie, byłam o byłego właściciela sprzętu który pamięta że to wymontował i gdzieś położył, ale już nie znalazł. A zanim byłam to pierwsze miejsce gdzie szukałam to były właśnie końcówki linek :)

Widać wybiórczo przeczytałeś po prostu.

 

A ja się trochę denerwuję gdy za każdym nowym postem muszę wszystko opisać od początku.

 

dobra, jutro pomierzę i napiszę wymiary bo aż czytać się nie da - nawet sobie przypomnienie ustawiłem

 

:)

Dziękuję

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, rozwiązany. Ciekawe ile za paczkę do UK policzy, o ile cokolwiek wyśle, bo z allegro cos kupować to tak jak pieniądze zgubić :)

A mogę prosić o link? Bo wam to się moje problemy bardzo łatwo rozwiązują.

 

Daj spokoj ....

Moge kupic i Ci wyslac, no problemos amigos :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uparta jestem :) Będa dorobione.

Znacząco to poprawi moje samopoczucie w zakresie mechanicznym. Wtedy to dopiero będę zarozumiała :cool:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli wyłącznie ciąg operacji dzięki którym choke przemieści się z A do docelowego B to masz rację. Ale jeżeli dodać do tego trochę duchowości to będzie to zupełnie co innego. Z najbardziej przyziemnych to taka że zaoszczędziłam od X bliżej nieokreślonego do wartości Y wynoszącej 99.98 funta w skrajnym wypadku (przesyłka gratis) I powyższą kwotę można spożytować na jakiś zbożny cel, bądź też na przyjemności.

:laugh:

Część napewno zostanie przepita :biggrin:

(ok, przyznaję. Dzisiaj kupiłam już na to konto butelkę Bourbona za 16 cośtam. Musiałam też sprawdzić czy jest dobry. Wydaje się być całkiem znośny, ale upewnię się jeszcze)

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłam już na to konto butelkę Bourbona za 16 cośtam

Fajnie Ci. Butelka całkiem znośnego alkoholu za 16 jedostek monetarnych. Raj :)

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Spokojnie. Jest piątek, każdy ma dosyć, chłopaki trzymają dzieci na kolanach, albo przytulają dziewczyny, albo piją wódkę (ja właściwie też troszeczkę). Trzeba odrobinę cierpliwości.

A jeżeli nawet nie to jutro biorę na biurko gaźnik, zapalam lamkę, włączam komputer z obrazkiem choke valve w programie graficznym. Mierzę miejsce pracy zaworka i zeskaluję odpowiednio obrazek na wymiar. Pomierzę obraz w programie dla ułatwienia (tylko proszę niech mi ktoś nie zwraca uwagi że nie mam przykładać liniału do ekranu a użyć narzędziówki programu), pomierzę jeszcze raz gaźnik i narysuję sobie ten cholerny zaworek za jedyne 49.99 funtów od sztuki.

W poniedziałek Miecio :laugh: dostanie rano rysunek i będą potem śliczne dwa zaworki. (albo jeszcze plus 4 z różnymi pasowaniami)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka a nie prościej zachować sie jak prawdziwy rodak z ostrogami zamówić zaworek gdzieś w sklepie a potem zmierzyć na miejscu i stwierdzić "nie podażyło" odwrócić się i wyjść ze sklepu ? Przecież ten tłoczek musi być dość dokładnie z wymiarowany a rysunki zwykle są cholernie poglądowe, zdarza się nawet prze przedstawiają tylko podobny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Tamka zwyczajnie ma ochote zrobic to sama , no moze z odrobina pomocy % i sprawia jej to wielka satysfakcje ....

Zamiast tracic czas na pio]erdoly, robi co to lubi i chce sie sprawdzic .... Prawdziwy facet :icon_razz:

Chociaz wiem ze jest prawdziwa dziewczyna i nie da sie tego nijak zakamuflowac .... chce sobie cos udowowdnic i koniec dyskusji.

Paskuda bedzie i tak jezdzila a co bedzie miala w srodku i za ile .... nie wazne chyba.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z pomocą % wczoraj przesadziłam. No ale przyszła koleżanka a chłop z laskami pojechał do mamusi (mnie nie lubi na szczęście) i tak jakoś wyszło że musiałam nową butelkę kupić.

Ale teraz już biorę się do pracy bo Paskuda musi pojechać :laugh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...