Skocz do zawartości

Wykręcone świece


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak narazie to jest właśnie najlepszy sosób na prototypy - miec możliwość szybkiej edycji i powtórki . Wyobraź sobie wielokrotne zawracanie dupy tokarzowi .

Do wielkoserynjej obróbki zamawia się specjalizowane narzędzia bo wtedy CNC za wolne.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co robisz , jak element osiowy to CNC bedzie wolniejsze od specjalnego frezu , jak coś skomplikowanego to pewno jakieś szybke CNC .

Wueska znajazł byś tamce jakieś gaźniki a nie pierdolimy o obrabiarkach.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa za 90zł... nawet szukać bardzo nie trzeba jeszcze pewnie gość by pewnie za 100zł z linkami wysłał.

20 funciaków , problem uważam za rozwiązany .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam, Tamka wzielas sie za swoj pierwszy motocykl do uruchomiena, chcesz to zrobic bez kosztow, to tez nie do konca tedy droga, i tak bedziesz miala duza satysfakcje z tego, ze go uruchomilas wiec moze warto pare funtow na to czy na tamto wylozyc...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 funciaków , problem uważam za rozwiązany .

 

Taaa, rozwiązany. Ciekawe ile za paczkę do UK policzy, o ile cokolwiek wyśle, bo z allegro cos kupować to tak jak pieniądze zgubić :)

A mogę prosić o link? Bo wam to się moje problemy bardzo łatwo rozwiązują.

 

A poza tym wyjaśnijcie mi coś, proszę? Dlaczego maniakalnie piszecie że tego nie warto, tamto nieopłacalne itd... A najlepszą metodę na problem z mojego punktu siedzenia macie totalnie gdzieś i przekonujecie mnie o konieczności wydatków, czekania itd.... Kiedy mogłabym mieć te choke już dzisiaj, gdyby Miecio miał rozmiar. I właściwie mało mnie obchodzi czy zrobiłby to na tokarce, cnc małej czy może wypalił laserem :) W każdym razie wybrałby sam najodpowiedniejszą metodę.

 

Tez tak uwazam, Tamka wzielas sie za swoj pierwszy motocykl do uruchomiena, chcesz to zrobic bez kosztow, to tez nie do konca tedy droga, i tak bedziesz miala duza satysfakcje z tego, ze go uruchomilas wiec moze warto pare funtow na to czy na tamto wylozyc...

 

Właściwie to nie pierwszy, bo z SV też już miałam przejścia i chyba poważniejsze niż jakieś idiotyczne choke valve za które chcą kosmiczną kasę.

 

 

Ps. właśnie usiłuję znaleźć to na allegro i na każdy sposób wpisania tych zaworków ssania ta witryna nie łapie o co chodzi.

Ale w końcu zaczełam oglądac koronkową sukienkę :laugh:

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3036083945&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=87

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dorabiać - a bedziesz piszczeć że ktoś ci chu*owe wymiary podał i po złozeniu piec nie bangla ?

 

26,6zł netto rejestrowany LPE do 1kg do UK . Włąśnie szukam gaźników

 

Tamka , a że tak sie zapytam - czy szukałaś tych zaworków gdzieś przy motocyku :D

Kiedys przekopałem cały warszat - znalazłem zaworki na końcu linek ssania przy sprzęcie .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Prawie na 100 % nie będzie zaworków, bo łatwiej wykręcić tą śrubę razem z nim niż odczepiać od linki :) Mam znalezione już dwa takie.

Poza tym ja potrzebuję gaźnika do NTV 600

 

A nie, przepraszam. Widać nawet linki :) od nich

 

Czy dorabiać - a bedziesz piszczeć że ktoś ci chu*owe wymiary podał i po złozeniu piec nie bangla ?

 

26,6zł netto rejestrowany LPE do 1kg do UK . Włąśnie szukam gaźników

 

Tamka , a że tak sie zapytam - czy szukałaś tych zaworków gdzieś przy motocyku :D

Kiedys przekopałem cały warszat - znalazłem zaworki na końcu linek ssania przy sprzęcie .

 

Chyba masz mnie za idiotkę

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba masz mnie za idiotkę

Echh... :rolleyes:

 

Całe szczęście siebie nie nazwałbym idiotą , nawet po cudownym odnalezieniu brakujących części w najbardziej oczywistym miejscu.

Baj.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...