Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie lubię Lorenzo, choć (muszę przyznać) jeździ niemal bezbłędnie, ładnie i skutecznie. Ale sam potwierdził podczas konferencji po wyścigu, że popełnił błąd przy wyborze opon. Jakoś inni (Pedrosa, Stoner, Hayden, Rossi) rączek nie podnosili.... Coś mi się wydaje, że Jorge chciał zaoszczędzić kilka punkcików. Nie lubię tego. To są wyścigi a nie warcaby. Mam nadzieję, że Dani zdobędzie tytuł .

no identyczne mieliśmy odczucia jak oglądaliśmy ten wyścig z chłopakami... jako jedyny bidula machał tą rączką jak za przeproszeniem mała pizdeczka...

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, widzicie to, co Wam pokazują. A w TV pokazują tylko 2 pierwszych zawodników. Pedroza byłby ostatnim, który by machał, bo gra pokerowo i tylko czeka, aż Lorenzo wywinie orła. A może machało więcej osób? Poza tym na poprzednim kółku wywróciło się 4 kolesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po Spiesie, Superbike to jednak co innego niż MotoGP....

Ale fakt - coś tam w tym zespole musiało szwankować, bo to aż nieprawdopodobne co się temu biednemu Spiesowi w tym sezonie przydarzało. Bardzo jestem ciekawa jego wypowiedzi po zakończeniu sezonu.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie krytykuję, wiem że Spies zaliczył maksymalnie pechowy sezon. W sumie i tak ma lepiej niż np. John Hopkins (ci Amerykanie na prawdę mają pecha). Napisałem tak, bo przecież już od dawna wiadomo, że odchodzi.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że to wina Brigestonów ;) to inna przyczyna jest banalna ... pieniądze. Kryzys zaczał się jak zabroniono umieszczania nazw papierosów i alkoholu na motocyklach ... generalnie w sporcie motorowym zrobiło się przez to nędznie (zastapiły je napoje energetyczne ale to nie ten poziom kasy - możed poza redbulle i F1).

Poza tym myślę że z czasem będzie już lepiej. W moto2 robi się tłoczno i gdzieś te talenty musza się ścigać. Sukces moto2 w końcu odbije się też pozytywnie na motogp tylko trzeba jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to kto sponsoruje zespoły, wystarczy spojrzeć na Moto2 a od tego roku na Moto3. Sytuacja jest prosta z motogp zrobili F1. Tak jak mówił Rossi motocykle stały się perfekcyjne w prowadzeniu trudno tu o błędy kierowców (za dużo wspomagaczy, elektroniki itp.). Ja bym zrobił odważny krok i ściągną wszystko to co najlepsze z niższych klas czyli Moto2 i Moto3 (mamy wszystko podane na tacy bo w tych niższych klasach to wypaliło) ale to wymaga niestety odważnej decyzji tych którzy tym sterują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...