Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny dzien dla Niemiec w Moto 3 :banghead:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, TAKA runda i nikt nic nie pisze :) ?

 

Myślę, że Lorenzo mu się solidnie ogarnąć, bo jest ryzyko utraty tytułu. Poza tym w przyszłym sezonie może napotkać na wielką przeszkodę pod tytułem Marquez :D . No właśnie - co myślicie o jego występie? Bo mi kopara opadła.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, nudny to jest teraz Rossi, taka prawda ;) . A Lorenzo to po prostu wirtuoz na swojej scenie. Widziałaś on boardy Pedrosy z Lorenzo? On ma trajektorię wymierzoną co do milimetra, zajebiście się ogląda jego jazdę.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałam - z pewną przekorą mówię, że Lorenzo jest tak perfekcyjny, że aż nudny :).

Co do Rossi'ego, mam tylko nadzieję, że zrobi "ruch w interesie" w przyszłym sezonie, bo teraz faktycznie, żal patrzeć....

 

BTW, ciekawa też jestem, jak na Ducati poradzi sobie Dovi i Spies. Może lepiej niż Rossi.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, nudny to jest teraz Rossi, taka prawda ;) . A Lorenzo to po prostu wirtuoz na swojej scenie. Widziałaś on boardy Pedrosy z Lorenzo? On ma trajektorię wymierzoną co do milimetra, zajebiście się ogląda jego jazdę.

 

Daj mu konkurencyjny sprzet to bedzie ciekawiej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ducati w GP to kupa, powiedzmy to sobie szczerze. Jakiś Japończyk, który wystartował z dziką kartą na Yamasze M1 przez cały wyścig siedział Hayden'owi na ogonie. Mistrzwowi Świata, jadącemu na Ducati. Trochę łać.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze mu zdobycia X - tego tytulu !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wyścigowa niedziela, Moto3 dał radę od początku do końca, może nawet bardziej przy końcu :) Szkoda mi Folgera, ale czasem tak się zdarza. Marquez w Moto2 dał popis umiejętności, ale na starcie miał dużo szczęścia, że nie dostał dobrego strzału w tylne koło. W MotoGP najmniej emocji, ale też było na co popatrzeć. Zgodzę się z przedmówcami, że Ducati w tym roku słabo i bez większych szans na czołówkę. Może sezon 2013 coś poprawi, ale czarno to widzę.

 

OFT: Jeśli chodzi o Polsat to porażka na całego. Podpisałem umowę tylko po to, by spokojnie oglądać MotoGP w hd, a tu nie dość, ze dwa wyścigi nie na żywo, to jeszcze przy retransmisji Moto3 na dole na pasku cały czas leciały wyniki... Teraz żałuję, chyba taniej wyszłoby kupić viedo-pass od Dorny i zostać przy poprzedniej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...