Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oplowski 1,4 to zdecydowanie najlepszy wybór -osiągi tico czy cienko 1.1 a oc jak za astrę czy betę 1.6 więc również gratuluje słońce.....no i pierdolnięcie jak astra 1.6 8v czyli krzywdy sobie nie zrobisz , aczkolwiek wskazane leki na koncentracje żeby nie zasnąć przy przyśpieszaniu.......

 

rozumiem że tico wygląda jak żelazko a matiz jest pedalski ale od corsy wolałbym seja 900 , jedzie tak samo a oc niższe i łatwiej się parkuje .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś uturbiłem Lanosa 1.5 16V. Miał 160koni i 235 Nm. Był totalnym slepperem i robił niezłe zamieszanie na drodze.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplowski 1,4 to zdecydowanie najlepszy wybór -osiągi tico czy cienko 1.1 a oc jak za astrę czy betę 1.6 więc również gratuluje słońce.....no i pierdolnięcie jak astra 1.6 8v czyli krzywdy sobie nie zrobisz , aczkolwiek wskazane leki na koncentracje żeby nie zasnąć przy przyśpieszaniu.......

 

rozumiem że tico wygląda jak żelazko a matiz jest pedalski ale od corsy wolałbym seja 900 , jedzie tak samo a oc niższe i łatwiej się parkuje .....

I tak stary jest dobrze że nie kupiła Golfa. wiesz jak to jest, zakładamy temat że chcemy kupić sobie fajny wózek, pół forum się spuszcza i próbuje doradzić coś niedrogiego ale z jajem, a na końcu i tak się kupuję Volkswagena, albo inne, na maxa nudne Niemieckie padło :D

 

Ale jeśli Marthy jest zadowolona z nowego nabytku, to wszystko jest w porządku i życzę szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty się martwisz Martą ? a kto poskleja moje serce ?

 

a moje odmrożone jaja ?

 

 

Wybacz Izo :(

 

pociesz się że vin diesel tak samo odpala samochód

https://www.youtube.com/watch?v=dj5_ruLM2yw

dźwięk przegazówki ściąga majty przez głowę........

 

 

I tak stary jest dobrze że nie kupiła Golfa. wiesz jak to jest, zakładamy temat że chcemy kupić sobie fajny wózek, pół forum się spuszcza i próbuje doradzić coś niedrogiego ale z jajem, a na końcu i tak się kupuję Volkswagena, albo inne, na maxa nudne Niemieckie padło :D

 

Ale jeśli Marthy jest zadowolona z nowego nabytku, to wszystko jest w porządku i życzę szerokości ;)

 

nie no jeśli jest szczęśliwa to my również i to jest najważniejsze .......

 

gebblesy też są fajne problem w tym że nie ma nic fajnego w małej pojemności ale znowusz wątpię żeby oc grało pierwsze skrzypce jak ona mustanga chciała :D mów co chcesz izo ale nie wierzę że królową wsi spod znaku zorro z napędem 4WD i motorem 2.0 byś wzgardził jak michoa cieżką pracą , powiem ci że to nawet się odpycha :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńka, tak się składa że najdroższe OC jest aktualnie na takie pojemności jak 1.4 :wink:

Nosz ku*wa serio? Wszyscy mi mówili, że do 1,4 OC jest znośne, a lipa zaczyna się powyżej tej pojemności. No już przepadło. Rok pojeżdżę, akurat może OC spłacę.

 

Ty się martwisz Martą ? a kto poskleja moje serce ?

Olałeś randkę to teraz mogę użyczyć plster ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak inni, ale ja za 1.4 dałem niecałe o kawałka bez rabatów... No niby mało nie jest, ale jak chce się wozić tyłek, to trzeba płacić i płakać :)

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem -gorszego padła nie mogła kupić , nie jedzie ( to ma 45KM , matiz ma więcej ) wysokie oc , do tego FWD ani to ciekawe ni fajne z wyglądu , pincet mogę dać to sobie silnik ze skrzynią do buga wezmę a z reszty zbuduje stajenke dla zwierząt w lesie.........

 

ja tico w gazie z zdrową budą bym przygarnął bo koleżanka szuka , albo eleganta w normalnej cenie

 

 

No nie wiem jak inni, ale ja za 1.4 dałem niecałe o kawałka bez rabatów..

 

ja za kaszla zapłaciłem na 60% zniżce 324 zł płatne na 2 raty( jednorazowo jest taniej 10% ) , normalnie spadłem z krzesła , 2x pytałem czy się babce coś nie pomyliło jak mi kwotę podawała , masakra ........i to podobno było tanio za rok będzie drożej , musi przetrwać 2 lata to wskoczy w auto zabytkowe w rozumieniu ubezpieczalni i wtedy jest tanio , kumpel za skodę 81 , 1.0 mając zwyżkę za wiek i zero zniżek albo 10% płaci 279 zł bodajrze.........

 

ciekawe ile bym teraz zapłacił za e36 2.0 jak miałem w planach kupić do nagumiania parkingu pod lidlem aż się boję spytać :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...