Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem..on juz na stole kreslarskim powstawal z przeznaczeniem 'far away... from roads' :)

 

Co do skrzydlakow to jeszcze M1 - jak moglam zapomniec :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale żaden z nich nie miał skrzydeł.

Ooooops fakt :) pojebawszy Turbo z 72' z E26

 

Nawet jest jedno w Wawie.

Ale M1 czy Z1?

Z1 jest brzydkie.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

200-220kuni w gulfie. Ma to sens bawić sie czy lepiej szukać innego pieca na grzebanie?

Mam 1.9 asz i ponoć ten silnik ma potencjał na osiągnięcie bezpiecznych 300kucykow.

A wtedy byłby niepozorny zapierdalacz

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolałbym 100 w tylnim niż pińcset w przednim napędzie , golf i tak prowadzi się jak wóz drabiniasty z 19 wieku więc po zakrętach tym nie pociekasz , zostaną ci tylko wyścigi na ćwiartkę albo od świateł do świateł tyle dobrego z tej mocy ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa stawiam zużytą świece z mojego bmw, że nigdy nie jechałeś mocnym hot hatchem. Fakt pod remizą palenie laka słabo wychodzi, ale frajda z jazdy jak ktoś umie kręcić kółkiem, jest wielka.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palenie laka pod remizą najlepiej wychodzi mocnym FWD , bo po prostu zaciągasz ręczny , pochwa i strzał z sandała , chwilkę czekasz aż guma się nagrzeje i bieg w górę i dupy ściągają majtki przez głowę, do tego od jarania papusia przód się podnosi a dociąża dupę i łatwiej słabym sprzętem zrobić rolling burnouta nie mówiąc że hamulec masz pod ręką a gaz pod nogą jakoś łatwiej się tym operuje .... .....

 

RWD albo szukasz punktu zaparcia do zderzaka , albo wciskanie palcami gazu a pięta hamulca co jest niewygodne , wymaga wyczucia żeby go wcisnąć na tyle żeby przód trzymał auto w miejscu i koła szły po nagumnionym asfalcie bo np e36 1.6 czy jakaś stara ściera na rolling burnouta jest za słaba, jak koła złapią czysty asfalt albo kostkę to znowu chwilę muli a żeby tylni hamulec nie trzymał za mocno bo pomijając że jarasz hamulce a łapa się przydaje nawet w RWD to po prostu słabiej pali lacia........no i rozkład sił , dupa siada chyba że palisz na wsteku jak ja malarem na drewnianym moście więc większą robotę robi 1.6 w FWD niż RWD bo ma po prostu mniej dociśnięte koła no i mnie to kopyto się męczy i nie umiem wyczuć ziomkową e36 chciałem trochę przycisnąć to nie mogę ogarnąc jedną nogą 2 pedałów , najpierw za mocno hamulec , jak popuszczam hamulec to puszczam też gaz i w sumie po strzale w słupek zaniechałem dalszych prób :D .....

 

więc do palenia kapcia najlepsze są jakieś hot sracze np corsa z 2.5 v6 od vectry , lekkie auto , mała stalówka a cholernie mocny piec a nie RWD ......

 

a do zakrętów musi być zawieszenie , moc bez zawieszenia jest dla michoa który jest mistrzem prostej , a golf w serii prowadzi się w zakrętach jak załadowany kamaz i większość gebelsów tak ma( dla mnie bawara fajnie idzie ale ziomek co trochę ogarnia jazdę autem mówi że lipa ), chcąc robić czasy i latać kjs lepiej zrobić zawias niż silnik ......więcej mu da frajdy jak lata po krętym dobry zawias , zajebiście zestrojony niż te 50KM więcej

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym programem można wiele zdziałać,ale szybko turbina zdechnie.

Dobre 200+ to nowy ic, turbo z audi i dolot powietrza + program. Całość około 3000zl i robi się 200+km w gulfie.

 

Zobaczę jak będę stać z funduszami.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitch odpuść sobie. Potężny moment jaki w dieslu się generuje, wykańcza napęd, sprzęgło, półosie, przeguby, łożyska w skrzyni, poduszki, wszystko aż trzeszczy. Będziesz miał zaraz worek bez dnia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...