Skocz do zawartości

No Budget Cup


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie zezwalają na dwuczęściowe kombi bo mój budżet na ten rok już się skończył.

dopuszczą ;)

 

Zgadzam się z Konradem widać że jest specem i zna się na rzeczy.

Sherman Ty chyba poważnie nie piszesz co ? :)

chyba mnie z kimś pomyliłeś ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman Ty chyba poważnie nie piszesz co ? :)

No w sumie poważnie, bo jeżeli można używać nowoczesnych opon, to jestem dziwnie przekonany, że dobry zawodnik dałby radę zrobić taki czas na motocyklu z rocznika dopuszczonego przez regulamin. Po prostu my mierzymy własną, amatorską do bólu miarką. Tak naprawdę miarą czarnej dupy w jakiej jesteśmy jest to, jaka przepaść nas dzieli od osób, które potrafią kręcić 10 kółek pod rząd z czasem 1:38, bo jadą treningowo. Te osoby nie robią tego super czasu na wyjściu ze Sławiniaka czy Małej Patelni, ale na najszybszych partiach toru: na pierwszym i ostatnim zakręcie, na sekwencji zakrętów przed mostkiem i wszędzie tam, gdzie my przymykamy przepustnicę, żeby nie wylecieć. Jak to ktoś z naszej ekipy trafnie zauważył: tam, gdzie my zaczynamy odczuwać strach i wchodzimy w strefę "jazdy na krawędzi", dla prawdziwego zawodnika zaczyna się dopiero obszar psychiki, w której ma wszystko pod kontrolą i jedzie bez poczucia jakiegokolwiek ryzyka. Tempo treningowe takiego Szkopka to jakiś absurd dla nas. Poniżej przykład, akurat z branży samochodowej, ale doskonale ilustruje sytuację:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopuszczą ;)

 

No to pewnie się pojawię na jedną rundę :).

 

A jak w praktyce wygląda dopuszczenie do wyścigu kogoś kto nigdy nie był na tym torze? W regulaminie jest napisane że może to być "subiektywna ocena instruktora". Może to się odbyć w ten sam weekend, na przykład podczas jazd wolnych czy musi to być na osobnym speed dayu?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak obowiązuje motokarta (lub licencja), która stanowi dowód na to, że zostałeś zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się po torze, że znasz flagi i zdajesz sobie sprawę z konsekwencji tego, co się może stać, jeżeli np. zlekceważysz żółtą flagę. Także tu akurat nie ma problemu po za tym, że 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja mam ciągle na sprzedaż jednoczęściowe RS-Taichi, w trochę ładniejszym stanie niż ten Pawła ;) 52 rozmiar, ale wypada mniejszy. Po wpisaniu "RS Taichi" w allegro znajdziecie bez problemu. Przytarte slidery gratis! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zapraszam na funpage pucharu Motoyoungtimer:

http://www.facebook....155141017973569 ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, nie bijcie od razu. Mam takie pytanie trochę z kosmosu. Jak oceniacie możliwości motocykli w tej serii w odniesieniu do toru Poznań. Tzn. jakie czasy spodziewacie się kręcić. Lub inaczej na ile oceniacie możliwości tych ;) starych trupów ;)

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi starymi trupami to był taki "żarcik wojskowy". Dla mnie są to znakomite sprzęty, bo doskonale pamiętam, jak to były kiedyś nowości. W tamtych latach GPZ 900 R uchodził za super sporta. Napisałem tak dlatego, że w innym wątku ktoś szydził, że ktoś inny nazwał CBR f3 sportem.

Myślę, że będzie znacznie poniżej 1.50. W końcu będzie można modyfikować stare sprzęty nowymi częściami. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi prognozami na sezon.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...