Skocz do zawartości

No Budget Cup


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli frekwencja byłaby spora to miał być podział na do 600ccm i powyżej 600ccm

jednak w tym roku nie spodziewałbym się tego

coś mi się wydaje, że jeśli klasa pojedzie to wraz z predatorami bo chętnych jak na razie jak na lekarstwo

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam? Kto startuje w majowej rundzie?

 

Przy okazji - może ktoś jeszcze nie wymienił napędu? Mam cudo łańcuch DID ERV3 520 114 ogniw, przejechane 6 sesji 20-minutowych, stan perfekt. Niestety okazał się zbyt krótki, tzn. wszystko spasowane na styk, ale nie mogę swobodnie zmieniać przełożeń, muszą założyć dłuższy, dlatego mogę odsprzedać. Wystarczy dokupić zakuwkę, zakuć i latać.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno na majową rundę nie dam rady :(

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie będę zaśmiecał tematu SD ani WMMP swoimi wypocinami, ale napiszę coś odnośnie pucharu MYT w tym roku. Jak niektórzy wiedzą, jechałem w tym roku w tym pucharze. Cel przed sezonem - pojechać możliwie tanio. Niestety samo przygotowanie nawet starego Srada trochę wyniosło, ale tu mus i każdy to musi zrobić. Na początku sezonu kupiłem d211 z 2010 roku przód twarda mieszanka, tył sofcik. Przód przeżył do końca sezonu, tył ze względu na uszkodzenie, zamieniłem na także nową leżankę d211 też soft. Także koszt opon(leżanki) wyszedł około 1000 zł. Nigdy mnie nie zawiodły(może jeżdżę zbyt wolno) i nawet jeszcze trochę tyłu zostało, przód nówka. 3 rundy odbyły się na SD co jest dobrym rozwiązaniem, ale pod koniec dnia jestem tak wypompowany, że tylko czekam aż się wyścig skończy. Na drugiej rundzie byłem, ale przed samym wyścigiem zaczęło padać, a ja już nie chciałem zmieniać na swoje stare wety. Najmilej wspominam 3 rundę gdzie jechało nas czterech ( w tym Kamel i Yuby z forum) i można było poczuć adrenalinę, jak Yuby się pojawia na dużej patelni przede mną. Tak przeważnie 2-3 osoby jechały. Ostatnia runda na WMMP była może najtańsza (290 zł) ale niestety sprzęt nie chodził idealnie, także miło tego nie wspominam, aczkolwiek przyjechałem pierwszy, ale jechało nas dwóch . Koszty - SD to przynajmniej 700 zł wliczając wpisowe i paliwo do motocykla. Na WMMP jak wcześniej napisałem 290 zł ( jeden trening, kwalifikacje, wyścig). Szkoda, że na poważnie w tym roku to tylko Yuby jeździł. Bo jak wiadomo im więcej osób tym większe samozaparcie ;) Podsumowując 2 drugie miejsca, jedno pierwsze, raz nie jechałem(żałuję tego baaardzo) . Na koniec sezonu 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, zaraz po Yubym. Srad niestety już trochę stary do tej klasy(bo są modele do 2003 roku), ale motywuje mnie czas który Madafaka osiągnął w tamtym roku :biggrin: . Jako, że był to mój pierwszy sezon na torze to i tak jestem zadowolony, bo poprawiłem jazdę, pewniej się czuję na drodze. Poznałem dużo fajnych osób, przeżyłem fajne chwile i jeśli w przyszłym roku pojedzie MYT to wezmę udział, ale już wiem że nie we wszystkich rundach, a jak nie otworzą to zostanie SDT niestety z litrami... Dziękuje wszystkim forumowiczom poznanym na SD i ścigającym się w pucharze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek96 - trzymam babcię, bo nikt sensownej ceny za nią nie chce zapłacić, więc siłą rzeczy jeśli jakaś taka klasa się utrzyma w ramach WMMP Open top biorę pod uwagę realną opcję wzięcia udziału w pucharku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...