Skocz do zawartości

WSK


Teliber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się kiedyś tuningowało WSK-i, no ale skąd Wy możecie o tym pamiętać...

Jak się nie mylą, widziałem tam schowanego Komara Sporta...Może kolega zrobi mu porządne zdjęcia, bo to u nasz rodzynek...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kiedyś tuningowało WSK-i, no ale skąd Wy możecie o tym pamiętać...

Jak się nie mylą, widziałem tam schowanego Komara Sporta...Może kolega zrobi mu porządne zdjęcia, bo to u nasz rodzynek...

Pozdr. J-999

 

Jakoś nie mogę znaleźć czasu bo mam sesje i niestety 6 egzaminów :/

Narazie dodałem 3 motorki WFM i 2 komary. Jeden z gaźniekiem ,,na rurkę" czyli ten starszy typ.

JANNIKIEL rodzynkiem to jest komar budzik albo automat :)

 

P.S

Dodałem jeszcze 4zdjęcia, które miałem. Reszta po sesji.

Edytowane przez Teliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja uwazam ze moze byc, ale pewne zmiany trzeba wprowadzic.

Przede wszystkim zlikwiduj napis bo wszyscy we wsi wiedza ze to WSK.

Po drugie jak juz przerobiles tyl i dales kolo od japonczyka, to teraz trzeba znalezc przod z kolem od tego samego japoczyka ( wazne zeby kolo bylo na szprychach, moze byc spokojnie hamulec tarczowy przy takim kole ) i zainstalowac na miejscu Dudka, bo teraz wyglada ni z gruchy ni z pietruchy.

Motocykl bedzie lepiej prowadzil sie i hamowal i tlumik bedzie bardziej pasowal do reszty.

A sama przeobka z dostosowaniem takiego przodu do ramy jest bardzo prosta ( wymiana sztycy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zlikwiduj napis bo wszyscy we wsi wiedza ze to WSK.

Nie mieszkam na wsi :)

Po drugie jak juz przerobiles tyl i dales kolo od japonczyka, to teraz trzeba znalezc przod z kolem od tego samego japoczyka ( wazne zeby kolo bylo na szprychach, moze byc spokojnie hamulec tarczowy przy takim kole ) i zainstalowac na miejscu Dudka, bo teraz wyglada ni z gruchy ni z pietruchy.

Mnie się podoba i nie bede nic więcej robił

Motocykl bedzie lepiej prowadzil sie i hamowal i tlumik bedzie bardziej pasowal do reszty.

A sama przeobka z dostosowaniem takiego przodu do ramy jest bardzo prosta ( wymiana sztycy ).

 

To jest WSK... Hamowanie jest adekwatne do prędkości osiąganych przez motor, a prowadzenie jak dla mnie jest super.

Jakbym chciał wymienić jeszcze przód to wolałbym już do japońca wstawić silnik WSK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już miałem zmieszać Cię z błotem za to co zrobiłeś tej Wsce, ale zobaczyłem co innego posiadasz i wybaczam Ci. :icon_biggrin:

 

 

Wyjeb na złom to różowe coś z ostatniego zdjęcia. Zaniża poziom kolekcji.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem zmieszać Cię z błotem za to co zrobiłeś tej Wsce, ale zobaczyłem co innego posiadasz i wybaczam Ci. :icon_biggrin:

Dzięki o Panie za wybaczenie już myślałem, że będę nosił się z poczuciem winy do końca życia :notworthy:

 

Wyjeb na złom to różowe coś z ostatniego zdjęcia. Zaniża poziom kolekcji.

 

Dokładnie tak zrobię skoro tak sobie życzysz o Panie.

 

To różowe coś to SIMSON z 1995roku. Znajdź do sprzedania simsona z tego roku a dowiesz się czemu jest w mojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czemu wcześniej tu nie zaglądałem. Kolekcja imponująca. Tyle, że Ci życia nie starczy, żeby postawić wszystko na wysoki połysk.

Wracając do pierwszego zdjęcia, to miałem ochotę Cię bronić, ale zobaczyłem, że Tomek Kulik napisał dokładnie to co sam chciałem skrobnąć. Inna sprawa, że większość niezadowolonych zareagowała na "Kawasaki". Przez ten kretyński napis z fajnej zabawki zrobiłeś wiejską podróbkę. Nie zastanawiałeś się nad czymś weselszym. Chociażby Chicken Hawk. Byłoby weselej i wiadomo o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...