Skocz do zawartości

WSK


Teliber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WSK spierdoli*eś na maxa i inaczej się na nią nie da spojrzeć, tylko dlatego, że pokazałeś inne motocykle.

Zrobiłeś z niej mega kundla w strasznie niepasujących kolorach i jeszcze ten napis na zbiorniku... :banghead: :banghead: :banghead:

Sorry za słowa krytyki. Szanuję Cię za zamiłowanie do dłubania, aczkolwiek lepiej nadal zbieraj stare motocykle i motorowery ale nie "produkuj" z nich już więcej "custom'ów" :banghead:

 

Gdyby nie krytyka nie docenialibyśmy pochwał :) Ja się absolutnie nie obrażam, bo wiem, że to rzecz gustu i każdy ma prawo do własnej oceny.

Jak już mówiłem WSK-i nie dało się wyprowadzić na drogę oryginału.

 

Rozek

Boschoda kupiłem od znajomego z 5 lat temu.

 

Joey

i zgodze się z napisem" kawasaki odstaw w krzaki" bo inaczej wstyd patrzeć

 

Też nie lubię Kawasaki ale tylko takie naklejki były w sklepie i zresztą kolorystycznie pasowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teliber nie da sie to zalozyc majtek przez glowe i wywinac helm na druga strone, reszte wszystko sie da, zalezy od checi i zasobnosci portfela. CO do kolekcji to naprawde niezla, dlugo te jednoslady kolekcjonujesz :icon_question: No naprawde podziwiam, w tak mlodym wieku miec taka kolekcje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, puryści się odezwali, psia mać! Który z Was, krytykanci, doprowadził kiedykolwiek zestaw części luzem spod stołu/płota/regału, do postaci jeżdżącego motocykla?

Jeśli rzeczona WSK była takim zestawem niekompletnym do złożenia oryginału, to buzia w wiadro i nie bulgotać!

Miało rdzewieć? Jeśli wolicie honorowe rdzewienie od sprawnego pojazdu, to jesteście kryptomochery!

 

Kulik

 

 

PS Napis mnie się też nie podoba, tak jak mocowanie lampy, ale wolę motocykl od skrzynki gratów...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teliber nie da sie to zalozyc majtek przez glowe i wywinac helm na druga strone, reszte wszystko sie da, zalezy od checi i zasobnosci portfela. CO do kolekcji to naprawde niezla, dlugo te jednoslady kolekcjonujesz :icon_question: No naprawde podziwiam, w tak mlodym wieku miec taka kolekcje :notworthy:

 

Ale ja mam oryginały i chciałem coś innego. Nie robiłem tego dla innych tylko dla siebie :) A Wasze opinie to rzecz gustu więc się nie gniewam.

Motorki kolekcjonuje od 8 roku życia w myśl zasady sprzedaj jeden kup dwa :D

 

Oooo, puryści się odezwali, psia mać! Który z Was, krytykanci, doprowadził kiedykolwiek zestaw części luzem spod stołu/płota/regału, do postaci jeżdżącego motocykla?

Jeśli rzeczona WSK była takim zestawem niekompletnym do złożenia oryginału, to buzia w wiadro i nie bulgotać!

Miało rdzewieć? Jeśli wolicie honorowe rdzewienie od sprawnego pojazdu, to jesteście kryptomochery!

 

Kulik

 

 

PS Napis mnie się też nie podoba, tak jak mocowanie lampy, ale wolę motocykl od skrzynki gratów...

 

Dzieki za pozytywną opinię. WSK faktycznie była skrzynką częsci silnikowych i zbiorem elementów blacharki.

 

 

Jutro dodam więcej zdjęć.

 

Zdjęcia dodane kolejne jak bedę robił jakieś porządki.

Edytowane przez Teliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie konfabuluj bo to pewnie Tata zbiera od kiedy miałeś 8 lat ;) Mając 8 lat to się ledwo nogami ziemi na motorynce dotyka a nie kupuje AWO albo Panonnie. Jedna nieszczęśniczka wpadła w Twoje łapy i widać co wyszło :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie konfabuluj bo to pewnie Tata zbiera od kiedy miałeś 8 lat ;) Mając 8 lat to się ledwo nogami ziemi na motorynce dotyka a nie kupuje AWO albo Panonnie. Jedna nieszczęśniczka wpadła w Twoje łapy i widać co wyszło :)

 

pozdrawiam

 

No to mnie nakryłeś... Pewnie dlatego, że mnie dobrze znasz bo przeczytaleś z 5 postów.

I jestem też ciekaw gdzie jest ta panonia? Gdzie napisałem, że mając 8lat kupiłem AWO?

 

Dostałem komara 3 od dziadka jak mialem 8lat. Zepsuł mi się więc kupiłem książkę ,,jeżdzę motorowerem komar" i naprawiłem sobie - wymiana klina. Sytuacja powtórzyła się wielokrotnie aż mogłem to zrobić z zamkniętymi oczami. Później gaźnik, sprzegło i mnie wciągnęło. Komary wtedy były po 40-100zł. Znajomi dziadka dali mi komary do naprawy i za ta kase kupowałem złomy i sprzedawałem drożej. Wspólnymi siłami z bratem skupujemy co się da.

Dla ścisłości:

AWO kupiłem z bratem na pół mając 16lat

Pierwszą motorynkę miałem w wieku 15lat

Tata nie zbiera motorów od wypadku na WSK

 

I przypomnij mi: ile starych motorów masz i ile poskładałeś w całość? Wiek masz porównywalny. A jak zrobisz podobną ,,nieszczęśniczkę" to porozmawiamy.

 

Dobra rada: Nie oceniaj ludzi w ogóle ich nie znając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napinaj się tak bo Ci kość w dupie pęknie, napisałem co myślałem bo nikt rozsądny kolekcjonujący motocykle nie zrobił by takiej krzywdy motórkowi, a tymbardziej chwalił się tym w internecie. Akurat osoiście składam stare Japonie a teraz na warsztat wpadła mz 150 (stała, a dokładniej leżała przewrócona w śniegu strasznie skundlona to mi serce pękło i teraz czeka na swoją kolej:) ) tylko nie mam stodoły na podwórku gdzie mógłbym trzymać wszystko co wpadnie w łapy :)

 

pozdrawiam

 

 

--

 

ta panonia nie wiem skąd się wkradła, ale mniejsza o nią

 

Jeśli faktycznie jest jak mówisz to robisz kawał dobrej roboty i trzymaj tak dalej :) tylko nie rób więcej takich wydumek :)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napinaj się tak bo Ci kość w dupie pęknie, napisałem co myślałem bo nikt rozsądny kolekcjonujący motocykle nie zrobił by takiej krzywdy motórkowi, a tym bardziej chwalił się tym w internecie.

 

Rozumiem komentować motor, bo każdy może ale żeby od razu komentować (negować) mnie w ogóle mnie nie znając to przesada.

 

Jakto nikt rozsądny nie zrobiłby tak? Mam parę WSK typowo do lasu, i znam kilka osób, które też robią dziwne wynalzki jak np tzw DZIK czyli silnik wsk i dalej coś na styl ciągnika.

 

W najbliższym czasie postaram się wstawić do galerii motor, który odkupiłem od typowego kolekcjonera, który ma znacznie więcej motorów niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zauważasz pewną delikatną różnicę w przerabianiu WSK'i na coś w stylu scramblera, albo chociaż wrzuceniu jej kostek i podniesienie wydechu czy tam błotników w konkretnym celu orania lasu, a robienie rzeźby w stylu wieś tuning z napisem kawasaki i dorabianiem tłumika z rynny ?

 

Tomek Kulik pisał coś o skrzynkach części, i moim zdaniem te części przynajmniej mogłyby się lepiej przysłużyć np. w postawieniu kilku motórków na koła - ale to moje zdanie.

 

I nie neguje Cię kolego, zauważ ze w pierwszej mojej odpowiedzi użyłem ;) co oznaczało, że na wypowiedź należy przymknąć oko :)

 

pozdrawiam :)

 

---

p.s. kiedyś sąsiad miał wsk'e coś na wzór "dzika" - przerobił ją tak, że podczepiało się do niej wózek, którym kradło się wesoło drzewo z lasu :)

Przeróbka była taka zmyślna, że została wykonana bez ingerencji w ramę, a sprzętem wywiózł pół lasu :)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...