Skocz do zawartości

WSK


Teliber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teliber

 

Jak chcesz i znajde na wsi, swoje (juz nie uzywane) części to mógłbym Ci je podrzucic.

Jaką lampę,licznik, 'sakwy'( do przewozu piwa :))

Ja jeżdżę nie daleko stosunkowo Ciebie, Katowice-Ogrodzieniec-Pilica..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eee tam... czepiacie się biednej WSKi i jej twórcy, tak ze 25 lat temu sam myślałem co by w podobny sposób przetuningować swoją :D . A tak w ogóle to traktuję tę WSK bardziej jako fantazję na temat, jakby próbę stworzenia czegoś nietypowego. Bardziej wzbudza we mnie uczucie wesołości które w skuteczny sposób zabija wszelkie negatywne uczucia. Może w tej całej kolekcji ten jeden model to jakaś prowokacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ma ktoś jakiekolwiek informacje na temat komara mr 2320 z 1964r z malowaniem takim jak ten? Malowanie jest oryginalne ale nie moge nigdzie znaleźć po co ktoś tak zrobił ile tego wyszlo itd.

Zdjęcie:

232-05.jpg

 

Gadałem z kumplem wczoraj, który miał dokładnie takiego samego (przejął po dziadku) i mówił że to było normalne seryjne malowanie Komarów. Żadna tam limitowana edycja czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie podzielam tego zdanie bo już mam troche informacji na ten temat. Nrmalne seryjne malowanie to było malowanie w tzw klin.

Gdyby to bylo zwyczajne malowanie to na allegro było by tego pełno a nie ma. Tych komarów wyszło prawdopodobnie w granicach 200sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwukolorowe malowanie były bodajże czerwone z czarnym i białe z niebieskim. Trochę dziwne wydaje mi sie żeby w latach '60-tych w dodatku w PRL wypuszczano jakies "limited edition"

Zgadzam się ale tu nie chodzi o kolor tylko o kształt na baku. Nie ,,limited edition" tylko krótka seria. Dla przykładu wychodziły romety z silnikiem żaka, których było też bardzo mało. To samo z WSK Perkoz, Sarenka itd. Wychodziły ale w bardzo malych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pewne motocykle lepiej wygladają oryginalne, mam sentyment do WSK chyba jak każdy kto ma z motocyklami troszke dłużej do czynnienia i często od tego typu sprzętów zaczynał. Troszke kola w oczy pocięte, junaki, Czopo-wskii i różne takie ale jeśli komuś sie to podoba i to jest efekt krystalizowania się jego weny customerskiej to...ok

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...