Skocz do zawartości

WSK


Teliber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam jeden z moich złomków :)

WSK jest całkowicie przerobiona - przód kobuz, lampa dudek, zegary dudek, tłumik pod zamówienie zawieszenie tylne przerobione itd. Całość chrom na miedzi i stal nierdzewna.

W silniku dodane 3-4 koników.

post-41145-0-64932500-1305703316_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie czy ty wstydu za grosz nie masz :banghead:

 

Heh. Mam ale postanowiłem zrobić coś innego. Z tego oryginału i tak nie dało się wyprowadzić.

 

Tłumik na zamówienie? chyba u kowala! Zrób ją na oryginał a nie na coś h*j wie co

 

W profesjonalnej firmie. Trochę się zdziwili jak im WSK dałem :D

 

Co Wy z tym oryginałem? Oryginalnych też mam parę. Pod wieczór wstawię galerię z oryginałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe robił nowych galerii bo troche zaspamuje forum. Przesyłam link do galerii:

https://picasaweb.google.com/107563367538098468178/ForumMotocyklistow?authkey=Gv1sRgCMjZtcKuipLlZA#

 

A więc tak:

WSK przebieg 3tys km

AWO - nie trzeba opisywać chyba

Gazela - Pełen oryginał, na chodzie

Jawa zarejestrowana na 3 osoby, na chodzie.

 

Mam jeszcze dużo innych motorów także znudziło mnie już próbowanie odrestaurowywać czegoś co i tak nie będzie oryginałem.

Pozdrawiam wszystkich, którzy nieprzychylnie komentowali WSK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor od wieśniaka co ma jeszcze fajnych kilka sztuk. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc są postępy :D Dodam kilka motorków w poniedziałek chyba.

 

Znalazłem na kompie parę zdjęć i można już je oglądać w galerii. Link gdzieś wyżej.

Edytowane przez Teliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś z tym gaźnikiem było nie tak. Albo ciężko palił, albo przerywal itd.

 

I teraz inaczej patrzycie na moja WSK czy nadal jak motor od wieśniaka?

 

WSK spierdoli*eś na maxa i inaczej się na nią nie da spojrzeć, tylko dlatego, że pokazałeś inne motocykle.

Zrobiłeś z niej mega kundla w strasznie niepasujących kolorach i jeszcze ten napis na zbiorniku... :banghead: :banghead: :banghead:

Sorry za słowa krytyki. Szanuję Cię za zamiłowanie do dłubania, aczkolwiek lepiej nadal zbieraj stare motocykle i motorowery ale nie "produkuj" z nich już więcej "custom'ów" :banghead:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...