Jump to content

Recommended Posts

Kupiłem Brubecka komplet. Revita nie było na miejscu a nie lubię czekać i jeździć po sto razy ;)

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Ja kiedyś kupiłem w militariach "Helikon" na promocji :) Dwucześciówka z długim rękawem, za około 100 zł. Przejechałem w niej całe 7 dni, Ukraina,Rumunia w różnych, różnistych warunkach pogodowych. Jak za tą cenę naprawdę dała radę. :) Mam jeszcze Brubecka Protect - jest lepsza. I jeszcze Brubecka Coller na upały jest świetna.

Guest treks

Ciekawy artykuł;

https://gazeta-olawa.pl/ciekawostki-inne/89006-bielizna-termiczna-motocykl-dlaczego-warto-ja-kupic/

Jest na nim kilka powodów dlaczego warto jest kupić bieliznę na motocykl. Dla mnie najważniejsze punkty to na pewno

lepsze odprowadzanie wilgoci, trudniej jest się na pewno w takiej bieliźnie spocić

wieksza wygoda

lepsze grzanie w zimne dni

a w gorące obniżanie temperatury ciała ( o ile oczywiście jest to porządna bielizna dobrej firmy)

Witam

Poszukuje bluzy termoaktywnej z długim rękawem na lato i najlepiej biała albo szarą ale ciężko coś wyhaczyć.

Od dłuższego czasu wpadła mi w oko bluza brubeck cooler ale koloru białego już nigdzie nie dostanie.

Macie jakieś sprawdzone modele, marki?

Tak, kupuję tylko wełnianą bieliznę typu merino, producent i kolor i sklep nie ma większego znaczenia. Ma być wełna typu merino i tyle. Działa świetnie nie tylko na motocyklu, plastiki jakie by nie były, się nawet do podcierania dupy nie nadają.

ups, się czy to wysłało?

Niekoniecznie producent, ale wykonanie ma znaczenie.

Kupiłem decathlonowe kalesony merino (149 zł). Są b. cienkie, trzeba uważać, żeby się do nich nie dotknąć jakimś rzepem od spodni, ale mają być cienkie, żeby w lecie za bardzo nie grzały, tylko zapobiegały klejeniu się spodni do skóry. Kilka dni temu na całodniowej wycieczce w zakresie temperatur 10-20 st. C sprawdziły się b. dobrze.

Koszuli merino z długim rękawem jeszcze nie mam, bo mam jakąś przyzwoitą 4F bez merino i też daje radę, więc póki jej nie wykończę, nie widzę sensu wymiany na merino tak tylko dla idei. Nie wykluczam, że zmienię zdanie, jak się zrobi cieplej 🙂