Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie na cieple dni odzież bielizna rs-taichi

http://www.rs-taichi.../cool_ride.html a u nas motto wear

mam tez dainesa i jakoś średnio

na zimne dni tylko bikers z oryginalnym widnstoperem

http://www.bemotor.c...=&kolor=#srodek

znajomi maja rózne no name i brubeck i tez sobie chwalą - faktem jest że ja raczej zimą jestem zmarzlak ale podpinek nie zakładam (może to kewstia też odpowiednich ciuchów wierzchnich) bo bez perforacji przy +30 to raczej żadna nie da rady

Edytowane przez mlubon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rukke z Oulastu, bardzo dobrze spisuj się w różnym zakresie temperatur, nawet po kilkutygodniowym użytkowaniu nie czułem żadnego nieprzyjemnego zapachu! Revit i Craft są równie skuteczne i nie mogę się do niczego czego przyczepić, poza ceną.

 

Kilkutygodniowym... to omyłka słowna czy Ty tak na poważnie to napisałes? :ohmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wojska... To w wojsku nie uczą się myć i opierać tylko śmierdzieć? :biggrin:

 

U nas bylo, ze prysznic moze zostac rozkazany - bo byli tacy ktirzy troche niechetnie ... :icon_mrgreen: Kumpel spytal kiedys drugiego,czy tych szortow ta 7 sztuk, tamten pyta dlaczego, bo juz dwa miesiace masz ciagle te same na dupie :icon_mrgreen:

 

Jak jestes ma manewrach w terenie czy w sprzecie to czasem kilka dni bez wody, co najwyzej pyszczydlo mozna przemyc przed goleniem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy tu o ekstremalnych sytuacjach, tylko codzienności :) U koleżanki w zakładzie pracy wsadzili kiedyś jedną laskę na siłę pod prysznic w ciuchach, bo się nie myła.Też można rzec, że miała prysznic nakazany :D

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Rs-taichi ma na pewno grandys bo z nim gadałem i mi pokazywał choć obecnie importerem jest motto wear a kushitani motoport.de badź motoport.nl w polsce motoport.pl i bemotor.com.pl ale u grandysa jest na pólce przynajmniej 3 miesiące temu miał on i rs-taichi.co.jp i kushitani.co.jp no i ebay u nas są to marki raczej niszowe mało znane a szkoda

Edytowane przez mlubon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dziś kupiłem taką w Katowicach, ale jeszcze nie testowałem. Jedyne spostrzeżenie takie, że o ile koszulka rozmiar M była na mnie dobra, to gacie w tym rozmiarze jakby 2 numery za małe. Moi znajomi na nartach w tym jeżdżą i bardzo chwalą.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co odpowiada za tak wyśrubowaną cenę tej bielizny? [pytam z ciekawości] :blink:

Wypromowane logo firmy.

 

W mojej szafie jest sporo różnej bielizny różnych marek.

W jednym z numerów z sezonu 2013 magazynu Motocykl opisali test bielizny firmy Forcefield a dokładnie ten model Tornado +

ttp://forcefield.pl/?p=370, http://forcefield.pl/?p=374.

Opinia była bardzo pozytywna więc nabyłem dla siebie i się nie zawiodłem.

Świetnie chroni przód przed wychłodzeniem a z tyłu jest przewiewna siateczka dzięki temu nie pocę się podczas upalnych dni tak jak w tradycyjnej bieliźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...