Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Chwilowo muszę mocno liczyć się z kosztami a nigdy nie używałem bielizny termoaktywnej, w związku z czym wybieram pomiędzy ciuchami z Lidla (teraz mocno je reklamują) lub Leoshi. Czy ktoś miał produkty tych firm? Jak się sprawdzają? Zależy mi głównie o odprowadzanie potu.

Kupiłem w DECATHLON'ie - w dziale dla turystów górskich (motocyklowego nie mają :angry: ) i póki co nie nawaliła. Cen nie pamiętam. No i mają tam zazwyczaj dość lub bardzo nawet fachowych sprzedawców. A może to był dział dla biegaczy? Nie pamiętam ale napewno doradzą - a chłamu nie sprzedają

Edytowane przez paa62

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiedziu,zainteresuj się polskim Brubeckiem.Szczególnie modelem Brubeck Biker's Cooler.Ja mogę tylko polecic.Dopiero w trzecim sezonie się lekko zmechaciło JEDNO kolano od kombinezonu :)W cieple i zimne dni daje rade.Ja jestem zadowolony.

 

To się zastanowię, bo cenowo wypada pomiędzy Rukkami. A że tak bezpośrednio zapytam: bardzo się pocisz?

 

spróbuję w tym tygodniu upolować Outlast lub Technicę Rukki.
Nie wiem jak Louis, ale wiem, że Outlast Rukki cudów nie czyni. Jak już wyschnie, to pozostają wyraźne białe smugi (sól).

 

To Louisa właśnie przetestowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w brubeck cooler. Zakładam za każdym razem jak jeżdżę na moto, zarówno przy +5 jak i +35 st. C.

 

wersja dry w sumie też jakoś się spisuje ale to już nie to samo i wg mnie warto dołożyć do coolera, tkanina coolera jest tak na oko 2x grubsza ale spisuje się bardzo dobrze, jakościowo ok chociaż przejeździłem dopiero jeden sezon (20tkm) ale też ubierałem przez zimę pod spodnie.

 

W super chłodzące właściwości nie ma co wierzyć bo to jedynie czuć jak się jest spoconym i wieje wiaterek, wtedy faktycznie robi się zimno.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą Lidlowska i myśle,że pod skóre jest ok,tylko tak jak wczesniej ktoś pisał trzeba uważac na rzepy bo strasznie mechacąicon_biggrin.gif,kominarkę mam Brubecka i jestem mega zadowolona.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

Panowie, skłaniam się ku zakupowi bielizny termo, ale mam kilka pytań.

 

Aktualnie w zimne dni latam w bluzie, i kurtce moto, spodnie typu jeans i dopiero spodnie moto, i jest ciepło, czy dobra bielizna termo "zastąpi" mi bluzę i jeansy?

 

Jak jest z lataniem w ciepłe dni? Czy jest ona "uniwersalna" ?

 

No i jaki model polecacie ?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, rozglądam się za kompletem bielizny termoaktywnej na ciepłe dni. Na allegro są zazwyczaj komplety ale na chłodne dni i na zimę, ja jednak potrzebuję czegoś na sezon bo latanie w zime mi sie już znudziło, poza tym ja jakoś nie marznę nigdy na moto, raczej jest mi za gorąco. Szukam czegoś co po prostu zwiększy komfort jazdy w temp powiedzmy 25 stopni i w dodatku w pyle ( wtedy człowiek się męczy najszybciej ). Znalazłem takie coś:

 

http://moto.allegro.pl/odziez-termoaktywna-chlodzaca-brubeck-cooler-r-l-i2081814012.html

 

Proszę o opinie, czy warto inwestować w taki zestaw i czy sprawdza się to w zakresie temperatur +10 do +30?

pzdr

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz konkretna, sprawdzona bieliznę to kup sobie CRAFTa. maja kilka linii. jedne na zime inne na lato. musisz sie liczyc z kosztami ponad 150zł za produkt (czyli koszulka i kalesony min 300zł) ale masz konkrety nie jakieś tam półprodukty.

 

Sprawdzone w różnych warunkach i na prawde działa.

 

http://www.craft-poland.pl/?gclid=CL6x-4_7g64CFYgmtAodNB8J2w

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...