Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

ja tak sie wyrwę ale polecę brubeck dirt, nie dawno zakupiłem komplet za 260 ale kupowąłem jeszcze sporo innych rzeczy wiec wyszlo z 230. super sie w tym jezdzi poczucie orzezwienia jak jest cieplej cos ala guma orbit w gebie jak zimniej to ciepelko, dzis jezdzilem w samej kurtce tekstylu bez podpinki 10 C i zero zimna a to jeszcze w deszczu, takze nie wyobrazam sobie teraz jazdy bez brubecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chodzi o upały a my od stup do głów ubrani w skórzany kombinezon. Pomińmy jakość kombinezonu, kasku, butów.

1. Czy gacie zwykłe czy termoaktywne ( a może bez)?

2. Czy koszulka i spodnie termoaktywne czy lepiej bez?

3. Jeśli koszulka i spodnie termoaktywne to długie czy krótkie?

4. Jeszcze jakieś patenty by było chłodniej pod kombinezonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman chciałem w to się zaopatrzyć ale czytając Twoje doświadczenie teraz się zastanawiam.

Myślałem że to jest rewelacyjne rozwiązanie.

Wiem że jak ja trochę śmigałem po torze kartingowym przy około 24 stopniach to po takim krótkim 15-sto minutowym splicie w Bydgoszczy zwykła koszulka wyglądała jakbym zanurzył ją w wiadrze z wodą.

Za to kolega Motomaniak pisze że jest zadowolony.

Chyba to jest kwestia wykonania a co za tym idzie ceny. Kolega Motormaniak mówi o konkretnej bieliźnie która jest droższa(280zł) od innych (np. za 80zł), więc Sherman pewnie tu jest ta różnica ale chętnie posłucham jeszcze innych komentarzy. Z góry dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ja użytkuję bieliznę Termo od kilku sezonów. Dotychczas nosiłem bieliznę K2 (bliźniaczą do Adrenaline), gdzie komplet kosztuje koło 130-150zł (dlugi rekaw i nogawki). Byłem bardzo zadowolony, dodatkowo użytkowałem ten zestaw zimą.

Od tego sezonu wszedłem w posiadanie kompletu Brubeck'a model Cooler i przyznać muszę, że w letnie, gorące dni MIAŻDŻY CYCKI, w porównaniu do normalnej bielizny termo.

Jest ona dodatkowo perforowana w stosunku do normalnych, jest cieńsza i wykonana z lepszej jakości materiału.

Jest też oczywiście drosza (prawie 80%?), ale coś za coś...

Boję się pomyśleć jakie są komplety kosztujące jeszcze więcej, ale na tę chwilę Cooler wystarcza na Ciepłe lato, zaś na resztę czasu pozostawiam K2.

 

Polecam prać tę odzież w specjalnych płynach do odzieży 'membranowej', gdyż gdy termo pierzemy w pralce w zwykłych proszkach, z czasem traci coraz bardziej swoje właściwości. Piorąc ręcznie w chemii przystosowanej do Membran, wydłużacie żywotność tych ciuchów, co polecam.

Np. środek S100 Functions Waschmittel, który defacto sprzedaję i mam sprawdzony.

 

Jeśli ktokolwiek potrzebowałby wycenić jakąs bielizne dla siebie, zapraszam do kontaktu. Może uda się zrobić dobrą i konkurencyjną ofertę a kupicie coś 'od swojego', zamiast od 'kogokolwiek'.

 

Pozdrowienia ;)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo bardzo dziękuje o swoje spostrzeżenia .

Ja już wiem że zainwestuje w to nawet w ten sam model tylko jeszcze nie wiem czy przez internet czy warto jednak przymierzyć przed kupnem.

http://moto.allegro.pl/brubeck-cooler-bielizna-termoaktywna-na-motor-xl-i2758946231.html

Gwiazdka tuż tuż żonie mogę podpowiedzieć, jej też takie chyba kupie ale z dziurką z tyłu hehe :) albo z dwiema dziurkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zapytać mnie o cenę ;) na PM'a poszła oferta lepsza niż ta z alle-drogo. :clap:

Cena dla forumowiczów... :crossy:

Zima to najlepszy momęt do uzbrajania się w nowe ubiory, czy akcesoria do moto, bo sporo zaoszczędzamy na paliwie do moto, kórego nie tankujemy ;)

 

Polecam się zatem :notworthy:

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie jeszcze w lidlu w marcu komplet na lato. I co tu się tak podniecać.

Ale ten z lidla to można o kant dupy potłuc.

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Brubeck cooler. Ale ważne jest odpowiedni dobór rozmiaru, bo inaczej nie spełni swoich właściwości.

Nie Ty jeden nie odróżniasz bielizny na zimę i na lato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten z lidla to można o kant dupy potłuc.

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Brubeck cooler.

 

Nie znam Brubeck'a ale kolego co do Lidl'a ta bielizna nie jest wcale taka zla a troche juz w niej nakrecilem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Brubeck'a ale kolego co do Lidl'a ta bielizna nie jest wcale taka zla a troche juz w niej nakrecilem.

 

:crossy:

Wypróbuj Brubecka to zrozumiesz co mam na myśli.

Miałem dwa komplety z Lidla. Te ostatni był lepszy. Mam dwa komplety Brubecka i parę innych na zimniejsze dni. W kompletach z Lidla zawsze się pociłem, a w tych innych jest duuużo lepiej. Poza tym nie mechaci się tak szybko jak lidlowski, rozmiar jest lepszy, tzn. rękawy nie są tak długie jak te lidlowskie. Są grubsze, ale mają więcej paneli takich z siatki. Schną bardzo szybko i po roku mogę opchnąć je na allegrogo jako stan igła ;). Oczywiście żart.

W sumie najgorsza dla mnie wada tych lidlowskich to, jak wcześniej napisałem, że często miałem plecy, ręce, brzuch spocony jak w bałewnianych szmatkach. Teraz to, żeby było wilgotno to naprawdę musi lampa grzać w korkach. Ale np model DRY też z Brubecka już jest inny, niby cieńszy, ale za to nie ma paneli z siatki. Jakoś tak wole w coolerze śmigać, przyjemniej i wygodniej. To tak w mojej ocenie.

Wiecie, ważne też jest pod co je zakładamy. Pewnie inaczej się spisuje pod skórzanym kombinezonem, a inaczej pod przewiewną kurtką tekstylną.

A znacie może jakieś komplety z materiału Outlast, oprócz rukki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...