Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

Może coś polecicie z tej nowoczesnej odzieży termoaktywnej czy jak to się mówi. Potrzebuje ciepłe rajtuzy :) pod dżinsowe spodnie wzmacniane aby dało się trochę w październiku pojeździć. Może ktoś używa takich co nie przewiewają za bardzo. Jakiegoś konkretnego producenta lub konkretne gatki. Gdzie najlepiej kupić do do 100 max 150zł da się ?

Dzięki z góry.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. Tak troszkę próbuje zgłębiać temat i czy na takie z założenia mało przewiewne rajtuzy na motocykl to wełna z merinosów jest właściwa, a nie jakiś plastik, poliamid, polistyren ect ?

Straszne czasy przyszły. Nawet przysłowiowych kalesonów się nie da kupić nie studiując do magistra przynajmniej tematu :(

Może do sklepu Decatlon się udać po jakieś taki narciarskie rajtuzy ?

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa czy to będzie jak w temacie o olejach?

JAk chcesz zajebiste to nie w Decathlonie, ale jak masz 100zł. To kokosów się nie spodziewaj, może Oxford.

Nie no w temacie olei to ja przewód doktorancki otworzyłem :P

 

kalesony to jedne i na zawsze, ale bym chciał aby nie przewiewało mi prostaty :D czyli takie mniej przewiewne były. O reumatyzmie nie wspomnę którego się nabawiłem za młodziaka jeżdżąc 10 lat na cezetkach i jawach.

Do 150 zł bym chciał wydać.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie ciuchy na motocykl nieprzewiewne...

 

Bielizna termo z membraną jest za droga na Twoje zapatrywania.

 

Nie da się niestety podetrzeć tyłka szkłem... Choć z Twoich przemyśleń to tego właśnie oczekujesz...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Jeśli chodzi ci o kalesony a la Franciszek Józef to może poszukaj w sklepach z demobilu lub od handlarzy zza wschodniej granicy.

Jednak postęp poczynił cuda więc kup to co radzi ci Yuby.

 

Nie da się niestety podetrzeć tyłka szkłem... Choć z Twoich przemyśleń to tego właśnie oczekujesz...

I tego się trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam stosunkowo taniej bielizny bodydry oraz jeszcze tańszej z lidla :)

nie mam porównania do wyższej półki tak więc nie mam się nawet czym martwić ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wybieram do Decatlona ze swoimi 150 zł :) Dziś mnie przewiało po 2 godzinach kręcenia się po mieście. Już w domu czułem, że jest mi ciepło po herbacie tylko kości w środku jakby zimne jakieś były :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wybieram do Decatlona ze swoimi 150 zł :) (...) :D

Piszą Ci, że w Decathlonie nie warto, to i tak idziesz. Ze swoich doświadczeń z Deca powiem Ci żebyś nie brał ani taniej, ani średniej półki, tania się mechaci mega szybko i syf, średnia już lepsza, ale nie zapewnia ochrony jakiejś mega.

 

Z Twojego opisu to pasuje Oxford ChillOut, ale trochę pieniądza trzeba dorzucić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez derbixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, to miałem na myśli. Tylko one chyba ewoluowały w czasie i generacje różnią się między sobą co-nie-co.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem sobie komplet Brubeck Extreme Wool- ten najdroższy i najcieplejszy. Powiem szczerze że fajna sprawa. Cienki ale wełna robi robotę. Pod skórzany kombinezon przy temp od 0 do +5 komfort wyraźnie lepszy niż w przypadku kalesonów/koszulki bawełnianej. Poszedłem w tym z dzieciakami na sanki i jak się trochę zasapałem to potu nie było czuć więc wygląda na to że działa jak powinno. Na moto jednak tego wysiłku tak nie ma ale już jak jadę do klienta i posiedzę w cieple to bielizna termoaktywna nie jest uciążliwa a polar już tak. Ja mam rozmiar L i kupiłem L, łanie się opina więc zgodnie z zaleceniami ale warto sobie zerknąć na podane centymetry. Rękawy bardzo długie, tak samo nogawki ale oczywiście wszystko jest sprężyste więc nie ma że będą wisieć. Pod szyją kołnierz jest stosunkowo wysoko więc dobrze okrywa klatkę piersiową. Pod szyją jest logo Brubeck ale nie wali mocno po oczach.

 

Z minusów na pewno cena. Nie wiem jak się to będzie sprawdzało w temperaturach typu +15 bo w upały to na pewno odpada choć nie próbowałem. Na dzień dzisiejszy mogę polecić, jak poużywam przez cały sezon to postaram się coś więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zbliża się sezon a potrzebuje zanabyć wdzianko termoaktywne. Główne zastosowanie - gorące/upalne dni. Najwięcej dobrego naczytałem się o Brubeck. Tylko że, większość wpisów jest z dalekich lat, a chciałbym o jakieś aktualne opinie. Co jeszcze mogę innego kupić?

Miło było by gdyby było jednoczęściowe, ale nie jest to najważniejsze.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...