Jump to content

PiotrEm

Forumowicze
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

2 Followers

About PiotrEm

 • Rank
  NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader
 • Birthday 11/06/1970

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Osobiste

 • Motocykl
  a i owszem
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. To ja zapytam: czy jest wakat? Jak jest, to prosiłbym o jakiś punkt zaczepienia (kontakt/link) na priva, dzięki z góry.
 2. Ja już wiem, że odpadam. Właśnie zostałem uświadomiony, że przegapiłem zapisanie syna do szkoły ponadpodstawowej pierwszego wyboru i w dniach 31.07-04.08 będzie sraczka rekrutacji uzupełniającej. Bawcie się dobrze i wrzucajcie fotosy na forum. Lewa!
 3. Głośnik blutuczowy + telefon z 3G i Ludwik van B. zaśpiewa ze Stonesami. Coś się wybierze. Ja czasem słucham tego https://www.radio.it/s/raiisoradio w nadziei, że kiedyś na nartach w rizorcie będę umiał nie tylko zamówić calimero.
 4. A masz w umowie kary/dopłaty za opóźnienie zwrotu? Jak zapomniałeś, to już wiesz, czemu klient tak sobie pogrywa
 5. 5 km z buta to akurat tyle żeby dopić flaszę albo wywietrzyć głowę, żeby wstać rano bez kaca. Oczywiście lepsze 3 km niż 5, aż tak wietrzyć się nie muszę
 6. A ja po prostu nie mam namiotu, więc od razu celuję w jakąś agro-kwaterę albo motel.
 7. Koparka będzie? Ale czad! Obawiam się, że chętnych na nocleg na kwaterze będzie wielu i czy kwater w okolicy nie zabraknie. To gdzie mam sobie metę rezerwować, w zasięgu "z buta" czy tam gdzie pendolino dowiezie większość ferajny?
 8. Proszę państwa. Mamoniowa jestem. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie - ja tu siedzę z prawdziwa przyjemnością.
 9. Ja proponuję zostawić dział Przy Piwie na ąę wysokim poziomie kulturalnym i założyć obok O dupie Maryny i cyckach Karyny i wszystko będzie jasne, wejście od 18+ i na własne ryzyko
 10. Kamila, wyluzuj. Jak Hiszpan zagwiżdże na widok Hiszpanki, to ta się obejrzy i uśmiechnie, a jak Polak na widok Polki, to dostanie w ryj. A swoją drogą, to podobno kobiety nie stroją się żeby wzbudzić podziw u mężczyzn, tylko zawiść u kobiet. Ale to chyba Polki, patrz zdanie powyżej.
 11. A ile koleżanka musi jeszcze dozbierać na ten motocykl, może właśnie udział w zlocie pozwoli domknąć budżet?
 12. Jak nie ten temat, prysznic sam się nie zbuduje. Micho, daj namiary na ten hostel z buta 2 km, muszę mieć plan B.
 13. Jest moc! https://ocen-piwo.pl/kustosz-jasne-s1-n7908
 14. A czym się różni zwykły OSK od super OSK? Moim zdaniem chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby delikwent na zajęciach praktycznych miał ubezpieczenie NNW i OC i czy się szkółce chce w to bawić (moim zdaniem powinno się chcieć -- marketing, za który płaci kursant, taniej nie znajdą). BTW. zamiast gdybać na forum zainteresowany powinien wziąć do ręki telefon i po prostu zadzwonić do kilku ośrodków. Fakt, że dla gimbazy to może być ponad siły, bo trzeba się odezwać po ludzku.
 15. Koleżanka hostessa nie wypowiedziała się, czy przyjmuje ofertę pracy na zlocie u michoy. Fakt że stawka nie wygórowana, może nawet bardziej obraźliwa niż pytanie o cycki, ale ja jestem skłonny dorzucić złocisza do budżetu, bo miocha obiecał wybudować prysznic Tylko proszę, niech sponsorzy się teraz nie prześcigają z ofertami, bo jeszcze na ścianki w tym prysznicu wystarczy, a to nie o to chodzi
×
×
 • Create New...