Jump to content

PiotrEm

Forumowicze
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

2 Followers

About PiotrEm

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin
 • Birthday 11/06/1970

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Osobiste

 • Motocykl
  a i owszem
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. A ja mówię, że motor to ma pralka, ale wtedy zawsze patrzę w oczy i jednym mrugam, o tak
 2. Ja śmiem twierdzić, że wypadki biorą się tylko i wyłącznie z zaskoczenia. I już. Im mniej czasu, tym większe zaskoczenie. Wprowadzone zostały różnego rodzaju przepisy, żeby to zaskoczenie zmniejszać. Każdy uczestnik ruchu, oprócz zaufania do warunków na drodze (ogrodzona autostrada, ruch prawostronny, limit prędkości, oświetlenie pojazdu, dobra przyczepność) powinien być przygotowany na spotkanie przeciwieństwa powyższych. Czy sama prędkość zabija? Parafrazując Paracelsusa (nic nie jest trucizną i wszystko jest trucizną, tylko dawka decyduje) - to zależy
 3. Czyli jak, do mnie się zlecicie, wszyscy? A, luzik, to miałby być zlot dla tych niedojeżdżających
 4. Micho, wyluzuj, przecież nikt nie przyjedzie na sępa, tylko żeby się spotkać (chociaż co ja tam mogę wiedzieć, świeżak jestem, tradycji nie znam ). Sam niczego nie deklaruję, ale mam nadzieję w sobotę uścisnąć Twoją grabę, a później, to się zobaczy.
 5. Nie bądź miętki, 180 km to ja za młodu rowerem pewnego dnia machnąłem. Wypad 200 km wszystkim się da. Wycieczki zaczynają się od 500 km/d przez tydzień.
 6. Mój kumpel (więc wiadomość z pierwszej ręki, sam zresztą widziałem) kupił do swojego crossa akumulator do UPSa - bo był tańszy. Działa, bo moto sprawne i odpala od pierwszej iskry. Zresztą nie ma innego wyjścia, bo drugiej iskry to aku chyba nie wykrzesze
 7. To ja zapytam: czy jest wakat? Jak jest, to prosiłbym o jakiś punkt zaczepienia (kontakt/link) na priva, dzięki z góry.
 8. Ja już wiem, że odpadam. Właśnie zostałem uświadomiony, że przegapiłem zapisanie syna do szkoły ponadpodstawowej pierwszego wyboru i w dniach 31.07-04.08 będzie sraczka rekrutacji uzupełniającej. Bawcie się dobrze i wrzucajcie fotosy na forum. Lewa!
 9. Głośnik blutuczowy + telefon z 3G i Ludwik van B. zaśpiewa ze Stonesami. Coś się wybierze. Ja czasem słucham tego https://www.radio.it/s/raiisoradio w nadziei, że kiedyś na nartach w rizorcie będę umiał nie tylko zamówić calimero.
 10. A masz w umowie kary/dopłaty za opóźnienie zwrotu? Jak zapomniałeś, to już wiesz, czemu klient tak sobie pogrywa
 11. 5 km z buta to akurat tyle żeby dopić flaszę albo wywietrzyć głowę, żeby wstać rano bez kaca. Oczywiście lepsze 3 km niż 5, aż tak wietrzyć się nie muszę
 12. A ja po prostu nie mam namiotu, więc od razu celuję w jakąś agro-kwaterę albo motel.
 13. Koparka będzie? Ale czad! Obawiam się, że chętnych na nocleg na kwaterze będzie wielu i czy kwater w okolicy nie zabraknie. To gdzie mam sobie metę rezerwować, w zasięgu "z buta" czy tam gdzie pendolino dowiezie większość ferajny?
 14. Proszę państwa. Mamoniowa jestem. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie - ja tu siedzę z prawdziwa przyjemnością.
×
×
 • Create New...