Skocz do zawartości

"Przegazówka", "międzygaz"


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się z poważnego tematu zrobił jarmark trudno wyłuskać z tego choć trochę merytorycznej treści.

Polecam do przeczytania opracowania inż.Kwiatkowskiego można się wiele z nich dowiedzieć.I może coś takiego jeszcze

http://www.erkom.pl/piotrgpx/tips/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcie: http://yfrog.com/0lksriderj bardziej facet się już chyba nie może zapowietrzyć :icon_twisted:

 

He, he, poczekaj jak dojdziesz do mojego wieku, wtedy inni ocenia jaki bedziesz Apollo :icon_mrgreen: , mi osobiscie dynda.

 

Ks, jesteś dyletantem, Twoje posty, maja taka wartość merytoryczna jak niejakiego Hondzi :lapad:

 

 

Z ust kogos takiego jak Ty to komplement. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przytarty slider nie jest wyrocznią umiejętności, no ale jeżeli już ktoś je zakłada to fajnie ich używać zgodnie z przeznaczeniem.

one takie drogie sa i tak szybko sie zcieraja , ze zaczne stosowac chyba stosowac tasme klejaca jak K. Roberts w 80tych latach :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ust kogos takiego jak Ty to komplement. :icon_mrgreen:

 

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. To że na każdą brednię jaką tu wypisujesz często nikt nie odpisuje nie znaczy, że masz rację. Jesteś motocyklowym dyletantem z ciśnieniem na sadzenie postów gdzie popadnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej chodzi o Godlewskiego, który obraża ludzi na prawo i lewo, oraz opowiada bzdury o pustych rurach i braku zastosowania dla tylnego hamulca. Ciekawe jak będzie prowadził szkolenia, skoro nie posiada uprawnień? Żadna firma nie ubezpieczy imprezy, zaś w razie wypadku (odpukać) będą jaja z odpowiedzialnością i odszkodowaniem dla poszkodowanego.

 

Z góry przepraszam za może głupie pytanie, ale KTO TO JEST GODLEWSKI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To że na każdą brednię jaką tu wypisujesz często nikt nie odpisuje nie znaczy, że masz rację. Jesteś motocyklowym dyletantem z

 

Galileo Galilei , Kopernikowi tez pisali i mowili, ze brednie i herezje. Ciesz sie wiec, ze jestes wszystko wiedzacym i robisz wszyystko najlepiej ( przynajmniej jezeli chodzi o jazde ) osobiscie zlewam to cieplym moczem, jaki stan nauki jazdy jest w PL wie kazdy, ( nie tylko w PL ) moze gdy zmieni sie system, ( moze za 50 - 100 lat dojdziecie lub dolaczycie do europy zachodniej , an razie jestescie z wiedza na poziomie Afryki a kultury miedzy Rosja a Bamgladeszem , nie ublizajac przy tym zadnemu z krajow ktore wymienilem, bo przy glebszej analizie moglo by sie okazac, ze nawet im do piet nie dosiegacie. :icon_mrgreen:

 

ciśnieniem na sadzenie postów gdzie popadnie.

 

zanim zaczniesz pierd*l*c to sprawdz najpierw w jakich tematach sie wypowiadam, z regoly oszczedzam sobie wdawanie sie w dyskusje z takimi E X P E R T A M I jak Ty, wlasnie dlatego, ze wiedza wszystko lepiej a nie mam ochoty na wykladanie i odkracanie pewnych teori ktore wykladaja miejscowi profesjonalisci, przynajmniej w pewnych kwestiach. Tago niestety nauczylo mnie to forum.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się tak szybko odniosę do sprawy rajdera, jest taka opcja jak ignorowania użytkownika. Sugeruje z niej skorzystać i forum stanie się znacznie przyjemniejsze.

 

Korzystam z tego od kilku miesiecy i naprawde mozna powiedziec, ze forum stalo sie znosniejsze. ;) Jedyny minus jest taki, ze trzeba byc zalogowanym i z tego powodu czasem ignorowanie KSa nawala. Najsmieszniejsze jest to ze z pelnych piany na ustach postow KSa na temat jego adwersarzy jak zywy jawi sie obraz jego samego :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galileo Galilei , Kopernikowi tez pisali i mowili, ze brednie i herezje. Ciesz sie wiec, ze jestes wszystko wiedzacym i robisz wszyystko najlepiej ( przynajmniej jezeli chodzi o jazde ) osobiscie zlewam to cieplym moczem, jaki stan nauki jazdy jest w PL wie kazdy, ( nie tylko w PL ) moze gdy zmieni sie system, ( moze za 50 - 100 lat dojdziecie lub dolaczycie do europy zachodniej , an razie jestescie z wiedza na poziomie Afryki a kultury miedzy Rosja a Bamgladeszem , nie ublizajac przy tym zadnemu z krajow ktore wymienilem, bo przy glebszej analizie moglo by sie okazac, ze nawet im do piet nie dosiegacie.

 

jesteś beznadziejny :lapad:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galileo Galilei , Kopernikowi tez pisali i mowili, ze brednie i herezje. Ciesz sie wiec, ze jestes wszystko wiedzacym i robisz wszyystko najlepiej ( przynajmniej jezeli chodzi o jazde ) osobiscie zlewam to cieplym moczem, jaki stan nauki jazdy jest w PL wie kazdy, ( nie tylko w PL ) moze gdy zmieni sie system, ( moze za 50 - 100 lat dojdziecie lub dolaczycie do europy zachodniej , an razie jestescie z wiedza na poziomie Afryki a kultury miedzy Rosja a Bamgladeszem , nie ublizajac przy tym zadnemu z krajow ktore wymienilem, bo przy glebszej analizie moglo by sie okazac, ze nawet im do piet nie dosiegacie. :icon_mrgreen:

zanim zaczniesz pierd*l*c to sprawdz najpierw w jakich tematach sie wypowiadam, z regoly oszczedzam sobie wdawanie sie w dyskusje z takimi E X P E R T A M I jak Ty, wlasnie dlatego, ze wiedza wszystko lepiej a nie mam ochoty na wykladanie i odkracanie pewnych teori ktore wykladaja miejscowi profesjonalisci, przynajmniej w pewnych kwestiach. Tago niestety nauczylo mnie to forum.

 

:crossy:

Stary , po co Ty sie tu z nami męczysz na tym beznadziejnym polskim forum? Zmusza Cię ktoś? Odejdz w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sprawa jest jasna jak słońce

red. Potyński wie tyle o jeździe na motocyklu co ja o grze na skrzypcach

zresztą wystarczy spojrzeć na jego pozycję na motocyklu

z kumplem już ją nazwaliśmy: "na potasa" :biggrin:

Pomijając szczegóły techniki jazdy, czy ktoś z was wpadł na pomysł że p. Potylińskiemu może chodziło o ten cały snobizm motocyklowy jaki i ja widzę na ulicach?

 

Hamowanie 2 czy trzema palcami, schodzenie na kolano, przeciwskręt, nie zakładaj dżinsów bo wstyd, jak po bółki do sklepu to tylko w pełnym sportowym ubraniu, najlepiej ze slajderami firmy na A, czy D.

Czy ktoś tu przypadkiem nie przesadza? Zamiast zastanawiać się jak jeździć, może poprostu jeździć.

Mi się wydaje, że facet ma po prostu zdrowe, zdystansowane podejście do motocyklizmu. A że nie bije rekordów na torze Poznań ani nie ma wyników w motocrossie? Cóż, może kręcą go inne klimaty.

 

Swoją drogą zastanawiam się, czy będę potrafił płynnie zmieniać biegi w górę i w dół, jak jeszcze trochę posiedzę w automatach. Na razie nie mam z tym problemów, gdy sporadycznie dosiadam biegówek.

 

PS Czekam na felieton o przeroście formy nad treścią w kontekście ubierania się rodzimych motocyklistów w pełen rynsztunek od stóp do głów w odróżnieniu od ich odpowiedników w innych, często bardziej rozwiniętych krajach.

 

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to ze z pelnych piany na ustach postow KSa na temat jego adwersarzy jak zywy jawi sie obraz jego samego :bigrazz:

 

Jezeli myslisz, ze czytajac Twoje czy wypowiedzi twoich podobnym pojawjaja sie u mnie jakiekolwiek emocje, to musze Ci powiedziec, ze schlebiasz sobie az za bardzo. Szczeniackie wypowiedzi traktuje z przymrozeniem oka, biorac poprawke, ze tak wlasciwie mimo swoich lat rachej umyslowo i emocjonalnie do swego wieku nie dorosles.

 

Piszesz o pianie na ustach, widocznie taki obraz wyniosles z rodzinnego domu lub swojego bliskiego otoczenia, Pieniactwo z tego co wiem, szerzylo sie w Pl juz za czasow szlachty, jak widac pozostalo w niektorych kregach do dzis. :icon_mrgreen:

 

Tak po prawdzie to pojawia sie na moich ustach jedynie maly usmieszek politowania. :icon_mrgreen:

 

Stary , po co Ty sie tu z nami męczysz na tym beznadziejnym polskim forum? Zmusza Cię ktoś? Odejdz w pokoju.

 

Wydaje mi sie, ze nadinterpretujesz. Pozatym na jakiej podstawie sadzisz, ze sie mecze ? Forum jest dla mnie forma rozrywki gdzie bawie sie czytajac niektore tematy, niektore wypowiedzi medrcow typu ernestZL.

 

Proponowal bym rowniez zastanowic sie nad faktem, jestes tu nowym, wchodzisz i sugerujesz mi opuszczenie forum, przepraszam, ze pytam ale na jakiej podstawie ? Czy Ciebie ktos zmuszal abys sie tu rejestrowal ? Chyba rowniez cierpisz na jakas manie wyzszosci. Nie pasuje Ci to sam odejdz. Mam nadzieje, ze wypowiedzalem sie wystarczajaco jasno.

 

P.S. Dlaczego tu jestem, nie wiem czy bedziesz sobie potrafil wyobrazic ale sa tu osoby ktorym warto w pewnych tematach pomoc. Wiekszosc z pewnoscia zdziwila by síe jakie pytania zadawane mi sa na PW, miedzy innymi dlatego tu jestem.

 

Co do Lecha Potynskiego, to jego artykuly sa z regoly trafione w dziuesiatke, a to, ze paru " lepiej wiedzacym " wydaje sie inaczej, to juz ich problem, L.P. ma moj pelen szacunek.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...