Skocz do zawartości

W Wadowicach - 217km/h


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przemyślałem że jestem hipokrytą, sam zapie**alam jak dziki, a młodym ludziom wpajam że tak nie można.

Smutno mi.

:icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_twisted:

 

Co do tematu łamania prawa przez policjantów- nie widzę sensu dyskutować. Jeśli nikt nie jest w stanie udowodnić im winy, to o czym mowa?!!. W ogóle to trochę walka z wiatrakami-mi nie przeszkadza,że jeżdżą szybciej,niż mogą. Lekarze również odradzają słodycze, alkohol a sami je spozywają. Mam inne problemy,z wiatrakami walczyć nie zamierzam. A w ogóle po co się koncentrować na takich sprawach? Nie ma jakiś seriali? Tańca z gwiazdami? Wypracowań do napisania? :clap: :cool: :rolleyes:

 

Aha, w zyciu nie ma nic tylko czarnego i białego, z wiekiem widzę coraz więcej odcieni szarości. Chyba się starzeję :icon_biggrin:

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można być jak Gep.... na mieście. :bigrazz:

Nie wiem, czy to dobre porównanie. Jeśli już da się zatrzymać-przyjmie mandat, ale policja wysłucha historię jego nieszczęśliwej miłości :icon_biggrin: :icon_biggrin: ;)

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, w zyciu nie ma nic tylko czarnego i białego, z wiekiem widzę coraz więcej odcieni szarości.

Słuszne spostrzeżenie.

Też mnie to dopadło...i też się pogłębia. Żeby tylko nie zlało się w szarą masę, bo życie bez kontrastów bywa nudne :bigrazz:

 

 

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobre porównanie. Jeśli już da się zatrzymać-przyjmie mandat, ale policja wysłucha historię jego nieszczęśliwej miłości :icon_biggrin: :icon_biggrin: ;)

 

 

To prawie jak "Zbrodnia i kara",choć "prawie" robi różnicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne spostrzeżenie.

Też mnie to dopadło...i też się pogłębia. Żeby tylko nie zlało się w szarą masę, bo życie bez kontrastów bywa nudne :bigrazz:

 

Niestety tak to wlasnie wyglada, to co myslalem ze jest biale z czasem ( i z wieksza iloscia info ) zszarzalo,

czarne natomiast ma swoje jasniejsze strony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kończąc filozoficzny wątek - ja napisałem to w innym kontekście: jeżeli ktoś ma stać na straży czegoś czy nauczać coś -powinien być wiarygodny, tzn. swoją postawą dowodzić słuszności tych praw czy idei...

Nie robi tego - trudno, nie powinien wychowywać czy uczyć dzieciaki, bo one przyjmują wszystko bezkrytycznie - jak to napisał Adam, dorosły powinien mieć własne zdanie.

Jeżeli jednak do tego dochodzi jeszcze cynizm i oczekiwanie powszechnego przyzwolenia na takie praktyki - trochę to się robi niesmaczne.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz - to kiepskim żandarmem musiałeś być , skoro nie masz w sobie poszanowania prawa, rzygać się chce, jak człowiek pomyśli, kto ma w tym kraju pilnować porządku :bigrazz:

 

 

Staszek, pojazdy uprzywilejowane moga poruszac sie z inna niz dozwolona predkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przemyślałem że jestem hipokrytą, sam zapie**alam jak dziki, a młodym ludziom wpajam że tak nie można.

 

I wlasnie o to mi chodzilo, na zasadzei pija wino a propaguje wode.

 

Dlatego Ja, jak mnie zatrzymają oczywiście, mówię że jestem magazynierem w Biedronce. I śpieszę się do mamy na pierogi.

 

Skutkuje ?

 

Nie radze stosowac tego w Niemczech ( wytlumaczenia ), bo kara bedzie podwojna - bez kitu !

 

 

... jeżeli ktoś ma stać na straży czegoś czy nauczać coś -powinien być wiarygodny, tzn. swoją postawą dowodzić słuszności tych praw czy idei...

Nie robi tego - trudno, nie powinien wychowywać czy uczyć dzieciaki, bo one przyjmują wszystko bezkrytycznie - jak to napisał Adam, dorosły powinien mieć własne zdanie.

 

:buttrock: :lalag: :notworthy:

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Staszek, pojazdy uprzywilejowane moga poruszac sie z inna niz dozwolona predkosc.

 

Tylko w uzasadnionych przypadkach, majac wlaczony kogut i syrene, uczestniczac w akcji ratowania zycia i mienia czy porzadku publicznego :].

 

W kazdym innym przypadku - ajm sory.

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Ja, jak mnie zatrzymają oczywiście, mówię że jestem magazynierem w Biedronce. I śpieszę się do mamy na pierogi.

 

 

Ja starm się rozmawiać z policjantami w sposób raczej pogodny, dowcipny ale z zachowaniem szacunku. z reguły nie kwestionuję ich decyzji i powodu zatrzymania przyznając im rację, ale od razu przechodzę do jak najmniejszego wymiaru kary :D

Z reguły skutkuje-czasami zmieniają kwalifikację czynu, a nigdy nie zdarzyło się,żebym był potraktowany surowo, albo w górnych granicach taryfikatora. Parę razy mimo znacznie bardziej kosztownych wykroczeń dostawałem mandat za zaśmiecanie ulic (50pln bez punktów).

W związku z kontrolami (a przeszedłem ich sporo) mam pozytywne wrażenia, mandaty-co tu dużo mówić to efekt mojej jazdy i pretensje mogę mieć do siebie (dotyczy zwłaszcza jazdy samochodem). W temacie kontroli podczas jazdy motocyklem się nie wypowiadam, przyjmijmy,że temat mnie dotychczas nie dotyczył :icon_twisted:

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz - to kiepskim żandarmem musiałeś być , skoro nie masz w sobie poszanowania prawa, rzygać się chce, jak człowiek pomyśli, kto ma w tym kraju pilnować porządku :bigrazz:

Właśnie dlatego odszedłem z ŻW bo zdałem sobie sprawę z tego że to ja powinienem stać na straży prawa a nie sam je łamać. Sumienie nie dawało mi spokoju, po kilku nie przespanych nocach (raz nawet zmoczyłem łóżko) postanowiłem odejść!!

Hahahahahah ale się ubawiłem to pisząc! Z jakiej choiny się urwałeś, w jakim świecie żyjesz. Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie. Żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie. Mogę się załowżyć że Twoim ulubionym serialem jest "Na dobre i na złe" i pewnie myślisz że tak jest w prawdziwym szpitalu jak w tym serialu!! Ale muszę Cię rozczarować rzeczywistość nie jest taka jak w filmach i serialach!

 

A wracając do tematu to nigdy bym nie przyjął mandatu! W sądzie powiedziałbym że licznik miałem "zmodyfikowany" i naprawdę jechałem 49 km/h, a latarnie tak szybko mijałem bo filmik został cyfrowo zmodyfikowany (czyt. przyspieszony). A następnie czekałbym aż powołają biegłych, a jak znam życie to pewnie by umorzyli bo za dużo roboty a szkodliwość społeczna znikoma bo przecież nic nikomu się nie stało. Autor filmiku pewnie się przestraszył bo policja potrafi troszkę na ściemniać i przyjął mandat, jego błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu to nigdy bym nie przyjął mandatu! W sądzie powiedziałbym że licznik miałem "zmodyfikowany" i naprawdę jechałem 49 km/h, a latarnie tak szybko mijałem bo filmik został cyfrowo zmodyfikowany (czyt. przyspieszony). A następnie czekałbym aż powołają biegłych, a jak znam życie to pewnie by umorzyli bo za dużo roboty a szkodliwość społeczna znikoma bo przecież nic nikomu się nie stało. Autor filmiku pewnie się przestraszył bo policja potrafi troszkę na ściemniać i przyjął mandat, jego błąd.

 

No peeeeewno ! prokurator siedzialby i smial sie pod wasem, sedzia malo nie pekl by z rozpuchu a TY dalej opowiadal bys to science fiction. Rozumiem wiec, ze jechalbys z legislatywa jak z dzika swinia na zakrecie, a nie oni z Toba. Na koncu uslyszalbys wyrok i szczena by Ci opadla.

 

Pytanie wiec ko tu te seriale oglada, i kto jest przekonany, ze w sadzie sedzia przychyli sie wlasnie do Twojej wydumki ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...