Skocz do zawartości

W Wadowicach - 217km/h


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kilka przemyśleń:

1)Yuby jako jeden z niewielu ma dystans do siebie

2)po co Wam dyskusja i przemyślenia na temat-"czy mogą kogoś skazać na podstawie filmu z YT" skoro większość z Was i tak jeździ przepisowo (tak wynika z kontekstu dużej częsci wypowiedzi)

3)motocykliści ewoluują z buntowników w mądrali i internetowych teoretyków :eek:

 

Swoją drogą o ile jestem w stanie zrozumieć progpagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem-o tyle parafialny ton dużej częsci wypowiedzi jest żałosny. Widzę,ze dla niektórych bezpieczeństwo to nie zdolnośc do przewidywania sytuacji, dostosowywanie do nich prędkości oraz podnoszenie własnych umiejętności tylko autokreacja przed ogółem polegająca na teoretyzowaniu, potępianiu i podlizywaniu się reszcie podobnie myślących moherów, którzy zamiast rozwijać umiejętności, doszkalać się, praktykować zapewne jeżdżą jak mumie blokując prawy pas......tylko po co w takim razie motocykl, skoro wystarczy zwykły, najmniejszy skuter :P

 

A zdrowego rozsądku( w każdą stronę) nie zastąpi się niczym, a zwłaszcza setkami jałowych dyskusji.

:lalag: podzielam Twoje zdanie!

Lepiej bym tego nie ujęła.

 

Sądzę, że gdyby "bohater" filmiku odmówił przyjęcia mandatu, nie było o czym pisać. Tym samym zgadzam się ze zbyhem, że społeczeństwo uwielbia być karmione głodnymi kawałkami pt."bohaterskie działania policji vs zbrodnicze występki motocyklistów" :icon_razz:

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT na temat, który pojawił się "pobocznie" w tym wątku:

czy wg Was instruktora jazdy obowiązuje "poprawność polityczna" wypowiedzi na forum publicznym, tzn, czy wypada mu pisać, że można łamać przepisy itp...

 

Nie oceniam nikogo, po prostu ciekawi mnie, jak to powinno wyglądać, czy np. policjantowi wypada pisać, że oszukiwanie instytucji państwowej to nic złego, bo w zasadzie nikt postronny nie ucierpi z tego powodu, albo poloniście, że błędów ortograficznych co prawda nie powinno się robić, ale tak właściwie ważne jest tylko to, czy przekaz jest wystarczająco czytelny, itd...

pzdr

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - odnosnie tego jak go namierzyli to w jednym z komentarzy znalazlem cos takiego:

 

"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr"

 

Czyli byl jeszcze jakis drugi filmik - reszte kazdy sie juz domysla

 

Pozdrawiam wszystkich oprocz KS Rider-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - odnosnie tego jak go namierzyli to w jednym z komentarzy znalazlem cos takiego:

 

"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr"

 

Czyli byl jeszcze jakis drugi filmik - reszte kazdy sie juz domysla

 

Pozdrawiam wszystkich oprocz KS Rider-a

Jeżeli był drugi filmik, na którym była twarz "sprawcy" i tablica rejestracyjna to już wiadomo jak go namierzyli :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alfa164

witam - odnosnie tego jak go namierzyli to w jednym z komentarzy znalazlem cos takiego:

 

"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr"

 

Czyli byl jeszcze jakis drugi filmik - reszte kazdy sie juz domysla

 

Pozdrawiam wszystkich oprocz KS Rider-a

 

Dlaczego oprócz KS?, przecież to nasz kolega. Śmiga na motongu jak każdy z nas. Śmiem przypuszczać że kieruje się głównie pozytywnymi emocjami. Jeżeli ktoś, starszy, bardziej doświadczony, chce mi przekazać jakąś tam wiedzę, to ją przyjmuję. Gorzej, jak tak, jak napisał staszek.s instruktor nauki jazdy zachwala zap...e. Wtedy jestem ostrożny i pytam; kto on zacz, jakie ma doświadczenia oprócz za...a?. I mówiąc szczerze, takich ludzi unikam. Co nie znaczy, że jak się spotkamy na drodze, to mu nie machnę. Macham wszystkim. Ot, taką pozytywną energię mam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alfa164

Alfa - jesteś od 24 lutego 2010 roku z nami. Poczekamy, jak długo zachowasz tę pozytywną energię dla WSZYSTKICH z tego forum...

 

Dzięki za pozdrowienia. Tzn. że mnie, tu w wśród 30000/podobno tylu czynnych jest/ zauważyłeś. A tak, żeby nie był OT, cokolwiek tzn. to zależy od was. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyznania się do winy, to ze stresu też bym się pewno przyznał (a może nie ?) a ale tak na chłodno myślę że można powiedzieć ze znalazło się fim gdzieś w necie i wrzuciło, każda ściema dobra jak w sumie nie mają jak udowodnić

 

"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr"

 

Jeślitoprawda noto już wszystko wiadomo, i żadne tłumaczenie raczej nie pomoże :P

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - odnosnie tego jak go namierzyli to w jednym z komentarzy znalazlem cos takiego:

 

"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr"

 

Czyli byl jeszcze jakis drugi filmik - reszte kazdy sie juz domysla

 

 

Hłe hłe :biggrin:

 

Ale ten komentarz to też jakaś propagandowa ściema dla lemingów - pewnie dopisał go jakiś posterunkowy żeby uwiarygodnić karę, której nigdy nie było :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Drugi filmik nic nie znaczy, jesli na drugim nie lecial 217 i nie lamal przepisow. Czy jesli wrzuce sobie na YT filmik Ghostridera i podpisze "ale zapie**lam", a w drugim filmie wrzuce swoja facjate i numery rejestracyjne moto, to cos znaczy?

 

Alfa - jesteś od 24 lutego 2010 roku z nami. Poczekamy, jak długo zachowasz tę pozytywną energię dla WSZYSTKICH z tego forum...

 

Staszku, mam nieodparte wrazenie, ze alfa164 to jest jerzyk7. Za dobrze zna tu wszystkich, jezdzi po Dominiku, a zarejestrowal sie chwile po zbanowaniu jerzyka7.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat :buttrock:

 

Kilka przemyśleń:

1)Yuby jako jeden z niewielu ma dystans do siebie

2)po co Wam dyskusja i przemyślenia na temat-"czy mogą kogoś skazać na podstawie filmu z YT" skoro większość z Was i tak jeździ przepisowo (tak wynika z kontekstu dużej częsci wypowiedzi)

3)motocykliści ewoluują z buntowników w mądrali i internetowych teoretyków :eek:

 

Swoją drogą o ile jestem w stanie zrozumieć progpagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem-o tyle parafialny ton dużej częsci wypowiedzi jest żałosny. Widzę,ze dla niektórych bezpieczeństwo to nie zdolnośc do przewidywania sytuacji, dostosowywanie do nich prędkości oraz podnoszenie własnych umiejętności tylko autokreacja przed ogółem polegająca na teoretyzowaniu, potępianiu i podlizywaniu się reszcie podobnie myślących moherów, którzy zamiast rozwijać umiejętności, doszkalać się, praktykować zapewne jeżdżą jak mumie blokując prawy pas......tylko po co w takim razie motocykl, skoro wystarczy zwykły, najmniejszy skuter :P

 

A zdrowego rozsądku( w każdą stronę) nie zastąpi się niczym, a zwłaszcza setkami jałowych dyskusji.

:clap:

 

Amen.

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...