Skocz do zawartości

Oooo, tu mamy gnoja!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - zbierzmy kasę o później zobaczymy ile tego będzie i wymyślimy co kupimy. Z upublicznianiem ile kto wpłacił to bym raczej uważał - lepiej zrobić to po cichu. Bo się zaraz jakaś skarbówka albo ktoś przyczepi.

Niech każdy wpłaca ile może i już. Tylko trzeba jakieś konto podać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Jeszua. Nic nie wpłynie na konto jeżeli ktoś się nie zdeklaruje. Może tylko od Ciebie ;)

 

Odkładanie czegokolwiek nie ma sensu. Jak widzisz już zapał gaśnie Jak mamy coś zrobić to trzeba szukać rozwiązań a jeśli nie, to jak w powyższych postach szukać problemów.

 

Miras proponuję żeby w tym temacie zainteresowani deklarowali gotowość a Miras wysyła nr konta na PM. Lepiej też podać publicznie ile bo potem znajdzie się ktoś kto zarzuci defraudacje części funduszy :D

Ode mnie masz 50 a jeśli będe jedynym to 100 - dostarczam osobiście.

Jeżeli chodzi o ciuchy to też mam mieszane odczucia. Ja sobie nie potrafię dobrać rozmiaru a co dopiero obcemu dzieciakowi. Chyba że znasz się na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony w gotówce (czyli poza kosztami dodatkowymi) dokładam 50 peelennów, a gdyby odzew był mały (darczyńców niewielu), to (podobnie jak shuy) - 100pln.

 

Shuy zadeklarował się współuczestniczyć w zakupach, więc zapewne brazem będziemy odbywali rekonesans po warszawskich sklepach sportowych.

 

Co do rozmiaru ciuchów, to tata Radka nie miał wątpliwości czy będą pasować - podał wzrost i powiedział, że jak w sklepie powie się, że to dla "młodzika", to nie ma bata - musi pasować. Radek ma w tej chwili 156cm wzrostu, więc jak się zakupi na 160, to na pewno nie będzie źle. Z piłki nie zrezygnuje (za mocno jest zaangażowany), więc na pewno do ciuchów dorośnie.

 

To, że ze stroju, czy butów prędzej czy później wyrośnie, to jedno (pewnie prędzej je zużyje w 'boju'), ale to, że piłkarskie (czyli związane z pasją, używane na codzień) gadżety sprawią mu największą radość to inna rzecz. Jak wspomniałem - Radek pochodzi z niezamożnej rodziny, mieszka na wsi, więc takie użyteczne rzeczy na pewno stworzą mu szansę rozwoju w swojej dziedzinie, nie mówiąc o dodatkowej, wzmocnionej motywacji.

 

Fakt, że buty, czy strój znacznie krócej będzie miał niż np. model motocykla na półce, ale uważam, ze znacznie większą radość sprawią mu jednak np. buty, w których wybroni parę akcji podbramkowych niż coś, co będzie tylko jakąśtam pamiątką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji telefonicznej proponuję buty i gierkę. Może wlepianie oczu w komputer nie jest najzdrowsze, ale wygląda na to, że zdrowy obóz piłkarski właśnie chłopaka ominął. Skoro ma więc siedzieć w domu i stękać z bólu niech sobie pogra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, jeszcze raz podzięki dla wszystkich za konkrety.

też dorzucam 100, jakby wyszło za mało, mogę jeszcze dołożyć. zobaczymy ile się nazbiera.

jeśliby wyjazd miał być w końcu sierpnia to jest duża szansa że dołączę, wcześniej będzie trudno [pierwsze 2tyg. odpadają]

 

:crossy:

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieciaka, ktorego pasja jest granie w pilke to buty i stroj sa jak najbardziej ok. Ja tez lubie pokopac i jak bylem maly takze marzylem o korkach, a gierke niech ma jak sie sezon skonczy.

Do tego proponuje jakas replike motocykla na polke.

 

Od siebie dokladam 50 dych i czekam na nr konta do przelania.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zadeklarować na skarbnika, żeby utrzymać pełną transparencję, proponuję taki system.

Robimy przelew na dowolną kwotę i w tytule piszemy "Radek - %Hasło%" hasło wymyślamy sobie dowolne np. HT35VCi jak nam brakuję wyobraźni to możemy wziąć stąd:

http://absynth.pjwstk.edu.pl/index.asp

I rzecz jasna zapamiętujemy nasze hasło, ja będę tu umieszczał listę w postaci haseł i kwot, tak więc każdy będzie widział czy jego pieniądze nie zostały zdefraudowane, a nikt nie będzie się musiał wstydzić, że dał tylko 5pln podczas gdy inni 100.

 

Jeżeli pomysł przyjmiecie podam tu numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z racji, że nie ma sprzeciwów + dostałem na PM błogosławieństwo Mirasa.

Ruszamy ze zbiórką. :clap:

Zgodnie z jego propozycją, będzie możliwość wpłacania jawnego wg. klucza "Radek - %Nick% [X]" lub anonimowego "Radek - %Hasło% [X]" (tylko proszę o hasła w miarę skomplikowane, żeby nie było ryzyka, że się powtórzą). Literka [X] po nicku/haśle, to dodatkowa nieobowiązkowa informacja, która będzie wskazywać, skąd jest osoba wpłacająca

F- to forum.

M- motocyklista spoza forum.

I- każdy inny miły człowiek.

Miras zapowiedział, że spróbuję rozpropagować zbiórkę, jeszcze poza to forum, stąd ten dodatkowy podział.

 

 

Listę wpłat będę umieszczał w tym poście, nie będę jej updateował jakoś super często, przelewy idą czasami parę dni, więc nie widzę sensu w robieniu aktualizacji częściej niż 12/24h

Lista wpłat:

[stan z 17:00 28.07.09]

1. CORRADO [F] - 50

2. HTSPSUT [F] - 20

3. Miras [F] - 50

4. Shuy [F] -50

SUMA: 170,00PLN

 

[F] - 4

[M] - 0

- 0

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...