Skocz do zawartości

Co za pajac - 52pkt. karne


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

 

 

To jesteś nauczyciel pełną gębą.

Ale uważaj, żebyś tym twoim nauczycielskim przyruchem nie wywalił nikogo na czołówkę, do rowu albo na latarnię.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

IMHO niemądre to. motocykl potrzebuje ułamka tego miejsca do wyprzedzenia, co furmanka: po co blokować gościa, który 4x zdąży Cię wyprzedzić, tylko dlatego że nasi "kochani" drogowcy i policmajstrzy mają skrzywienie na punkcie tego manewru? rozumiem jeszcze w niebezpiecznym miejscu, przed szczytem wzniesienia, na winklu - ale mieszkam w okolicy, gdzie drogi są raczej kręte niż proste, i wleczenie się kilkaset metrów za bryczkami pod górę tylko dlatego, że jest ciągła, nie ma dla mnie uzasadnienia; czterołape nie rozpędziłyby się wystarczająco przed szczytem górki, ale motocykl? pewnie gdyby się dało rozróżnić i dać specjalne znaki dla jednośladów, wyprzedzanie tam byłoby dozwolone :icon_twisted:

a tak, jakimiś dziwnymi manewrami, możesz tylko sprowokować sytuację groźną dla motocyklisty. zastanów się

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

Jeździsz na jakieś zloty?

Gdzie będziesz w najbliższym terminie?

Bo chciałbym cie uderzyć.

Zrób coś dla tego forum i świata i zutylizuj się sam.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robisz kolego sympatyczny. Takich motocyklistow to lubie.

 

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

Albowiem napisane jest : bratu swemu drogi zajeźdźał nie będziesz . A on zajeźdźał i Pan go ukarał.

Edytowane przez motoivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

 

... brak slow.

Edytowane przez trollsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

pie**olony dureń!!! Mentalność gnidy. Nie Ty jesteś od pouczania innych, a już na pewno nie w taki sposób. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś Ci porządnie wpie**oli tak, żebyś rodzonej matki nie poznał.

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pie**olony dureń!!! Mentalność gnidy. Nie Ty jesteś od pouczania innych, a już na pewno nie w taki sposób. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś Ci porządnie wpie**oli tak, żebyś rodzonej matki nie poznał.

 

 

heheheh

 

Czy tylko ja wyczułem ironię w tym poście o który się tak oburzasz?

(Może dlatego że była skierowana do mnie)

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..

no 52 pkt w takim stylu, to niezle niezle...

 

Gratki szczegolnie za brak blachy+b. oc+ b. prawka..

 

bo np. ciagla czy predkosc, to wiekszosci sie pewnie 'zdarza'

 

ja ciagla raczej respektuje, ale sa miejsca, gdzie nawet auto moze spokojnie wyprzedzic to nie bo ===== , ale jak sa zakrety 90 stopni, to przerywana..

naprawde niewiem, kto czasem decyduje o usytuowaniu linii ciaglych..

czerwone - swietosc

przejscie - nigdy nie wyprzedzam

'niebezpieczne miejsca' - nie wyprzedzam

 

kolego 'hondzia' - chyba ciut madrzej bylo by odbic 10cm w prawo i wtedy i Ty i MoTo bez problemu sie zmiescicie ;)...

no ale widze, ze kolega ma 'nietypowe podejscie' do tematu ;>

 

ale co jak co, tak jak wyzej bylo napisane, takich tematow, a raczej takich 'pozeraczy drogi zadnych adrenaliny' bedzie raczej przybywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robisz kolego sympatyczny. Takich motocyklistow to lubie.

 

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

 

Taki z ciebie strażnik Teksasu? A jak któryś spanikuje i się wypier..li to znaczy, że dałeś mu dobrą lekcję? Ostatnio mi tak taksówkarz zrobił i zmieniło to tyle, że będę wyprzedzał taksówkarzy z większym odstępem i moja w miarę pozytywna opinia o nich jest mniej pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jadac puszka, takim koło, ktorzy jada na motorze i chca mnie wyprzedzic na ciaglej, daje do zrozumienia ze nie warto, robiac lekko ruch w lewo tak oby gosciu na motorze mial mokro w porach.

 

Koło drugim razem nauczy sie kultury, ze nie stoi ponad prawem i kulturalnie ma jechac jak na motocykliste przystalo.

 

 

Rozumiem,że tak można zrobić przypadkowo, nie zauważając motocyklisty, ale specjalnie? Niedopuszczalne zachowanie. Mojemu koledze gość tak machnął ale na szczęście nie spanikował,a że jechali na 3 maszyny to udało się gościa zatrzymać. Oklepali mu gębę urwali lustereczko i po wszystkim gość złożył przysięgę, że więcej tak nie zrobi.

 

Uważaj bo może to i Ciebie spotkać jak komuś zajedziesz drogę i nie będzie zmiłuj się. Morda obita, uszkodzone auto. Przemyśl to sobie czy ci się opłaca.

 

Wracając do tematu to poniosło chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zastanawiam sie jak zareagował by pan od majtek na takie zachowanie jakiegoś kierowcy wobec niego ...pewnie zatrzymał by ów kierowce postawił mu flaszkę i podziękował za uprzejme za tą naukę ...

U mnie nawet jest kilka takich miejsc gdzie nie wiadomo dlaczego leży linia ciągła a na zakręcie z którego kompletnie nic nie widać jest przerywana...

 

Najśmiesznieje są zachowania policji ... lekka górka jedzie sobie koleś koniem z wozem i wez go wyprzedź nawet jak jest pusty lewy pas i na 100 % dasz rade bez żadnego zagrożenia ... A sami by wyprzedzili bez namysłu ;]

 

Co do ucieczek przed policją nie warto ...

 

 

 

Hellboy prawidłowo ! w pełni popieram takie podejście chamstwo zwalczać chamstwem !

Edytowane przez Sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że tak można zrobić przypadkowo, nie zauważając motocyklisty, ale specjalnie? Niedopuszczalne zachowanie. Mojemu koledze gość tak machnął ale na szczęście nie spanikował,a że jechali na 3 maszyny to udało się gościa zatrzymać. Oklepali mu gębę urwali lustereczko i po wszystkim gość złożył przysięgę, że więcej tak nie zrobi.

 

Uważaj bo może to i Ciebie spotkać jak komuś zajedziesz drogę i nie będzie zmiłuj się. Morda obita, uszkodzone auto. Przemyśl to sobie czy ci się opłaca.

 

Wracając do tematu to poniosło chłopaka.

Fajne bajki opowiadasz. Ten gosc to chyba jakas ciota ze w puszce go motorami zlapali. Rozumiem ze sie zatrzymali, stawiali motor na stopke a ten w samochodzie w tym czasie czekal i z nimi dyskutowal :lol:

 

Druga kwestia - jesli w ogole to prawda co piszesz a nie bajka wyssana na poczekaniu na potrzeby watku - wystarczylo zapamietac numery rejestracyjne motocykli i zglosic napasc na policje. Goscie mieliby przej**ane i dostaliby minimum zawiasy.

Drugi numer taki i do pierdla.

Po trzecie - jakby mnie jakichs dwoch czy trzech kutasow na motorach probowalo wyciagnac z auta - zabawe mialbym przednia

Troche waze, pare lat conieco cwiczylem :bigrazz: Obrona konieczna przed trzema - wiec wszystkie chwyty dozwolone lacznie z nozem, kluczem samochodowym itp.

 

Juz widze ich tlumaczenia: panie wladzo, bo mysmy wyprzedzali na ciaglej, ten koles w samochodzie przesunal sie troche w lewo kolega sie wystraszyl wiec wyprzedzilismy go, zajechalismy mu droge w poprzek i musielismy mu obic ryja i dac nauczke.

No ale ten niedobry kierowca wpie**olil nam trzem a kolege potraktowal nozem dodatkowo.

 

Wyprzedzasz na ciaglej - zaloz pampersy :bigrazz:

Poza tym przyruch gwaltowny w lewo a wjazd na lewy pas to 2 rozne rzeczy.

 

A te wasze pseudofilozoficzne gadki mlodzieniaszkow zbuntowanych o zasadach, ze swiatlo to swietosc, przejscie to swietosc a ciagla to juz sie nie liczy - te wasza relatywnosc stosowana w zaleznosci od punktu siedzenia - szok..

Przepis to przepis. Wyprzedzasz na ciaglej, pierwszy na drodze zaczynasz lamac przepis, to sraj w gacie.

 

I nie pierdylcie od rzeczy ze to nie moja sprawa, Jak idiota sie wpieprza za mna na czolowke z przeciwka to przy zderzeniu tez ucierpie. Wiec to jest moja sprawa. Ja tez moge swoim samochodem tez bezpiecznie na ciaglej linii wyprzedzic malucha itp.

Ale jade za nim bo tego wymaga zwyczajna ludzka przyzwoitosc. No ale tu jest Polska, tu sie jezdzi jak w Polsce. Pojedzcie do Austrii kozacy i powyprzedzajcie na ciaglej albo do Niemiec. Tam tez zapewne znajdziecie mnostwo bezsensownych linii ciaglych.

 

Ehh, nie ma to jak szybki manewr na wlasnym pasie do osi jezdni coby samochodem rzucilo a debil wyprzedzajacy na ciaglej w pory narobil. To trzeba zrobic szybko jak bedzie z tylu i sie zacznie wyprzedzanko. Trzeba dobrze lusterko obserwowac.

Jak jest rownolegle to juz po zabawie. Chodzi o to by sie osral i schowal za samochod. A i przyhamowac i sprawdzic ABSy kozaka :bigrazz:

 

Ten gosc przegial, powinien odbic bardziej w prawo a potem enericznie w lewo ale do osi jezdni. Tak sie nie robi. Ten koles nawet sie nie zdazyl osrac a glebe zaliczyl. A to nie o to chodzi :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=zKpp-6UzRPA

 

Bardzo zastanawiam sie jak zareagował by pan od majtek na takie zachowanie jakiegoś kierowcy wobec niego ...pewnie zatrzymał by ów kierowce postawił mu flaszkę i podziękował za uprzejme za tą naukę ...

Ano nijak. Bo taka sytuacja nigdy nie ma miejsca. Ja nie debil i na ciaglej nie wyprzedzam :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...