Skocz do zawartości

Doświadczenia z AUTO CASCO... (autocasco dla motocykla)


Gość lis_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie otwieram nowego tematu. Wie ktoś czy minicasco z PZU obejmuje motocykle?? W warunkach jest napisane "pojazdy osobowe" więc teoretycznie się łapie. Wprawdzie to tylko od kradzieży ale zawsze coś. Ubezpieczenie (na razie mam zwykłe AC od kradzieży którego już chyba nie ma)kończy mi się w październiku, w allianz liczy się dokładna data urodzenia więc mam zwyżkę za wiek-do 26lat(urodziny koniec grudnia), w pzu nie mam ale przy wartości 11000zł, z 30-40%zniżki stawka jest.....1900zł!!!!!!!!!Stąd moje pytanie o minicasco :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Na polu ubezpieczeń ciągłe zmiany i promocje więc zakładam nowy temat.

Która firma najlepsza? Jakie koszty? Jakie są wasze doświadczenia w temacie?

 

Dotychczas miałem Alianz i wziąłbym ponownie, ale przywalili mi taką stawkę, że THX.

 

No to słucham... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w 2008 ubezpieczał w Allianz (znajomy agent powiedział mu o sporej zniżce na AC przy wykupie ubezpieczenia mieszkania).

 

Obecnie pozostaje podzwonić i popytać w różnych firmach bo niestety on line na motocykl nie znalazłem żadnej oferty nawet na samo OC.

 

Czasami nie warto kupować najtańszego ubezpieczenia AC bo później (przy ewentualnej szkodzie) może się okazać iż ubezpieczenie tego nie pokrywa lub jest szkoda całkowita i dostajemy jakieś grosze. Znam niestety różne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na polu ubezpieczeń ciągłe zmiany i promocje więc zakładam nowy temat.

Która firma najlepsza? Jakie koszty? Jakie są wasze doświadczenia w temacie?

 

Dotychczas miałem Alianz i wziąłbym ponownie, ale przywalili mi taką stawkę, że THX.

 

No to słucham... :flesje:

 

Hunter, ja mam ubezpieczoną swoją 954 w PZU i płacę 125 zł. Oczywiście o AC nie wspominam bo to była już nie pamiętam jaka, ale w każdym bądź razie horredalna kwota, chyba 4,500 tys.zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter, ja mam ubezpieczoną swoją 954 w PZU i płacę 125 zł. Oczywiście o AC nie wspominam bo to była już nie pamiętam jaka, ale w każdym bądź razie horredalna kwota, chyba 4,500 tys.zł.

 

:eek:

 

To śmigasz bez AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak.

 

Kur*a coś czuje że w tym roku i mnie to czeka.

 

A szkoda bedzie podrapać nówke sztuke po liftingu :crossy:

 

Chyba że w PZU ode mnie mniej zaśpiewają z racji moich 25 wiosen, choc na wiela bym nie liczył :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam niby kombinowałem, ale nie wiele z tego wyszło :icon_rolleyes: Ewentualnie jeśli będziesz chciał mogę dać Ci numer do mojego agenta, popytasz sobie, ja uświadomię, że jesteś ode mnie także kobitka tam pewnie Ci coś spróbuje naszmerać z opłatami :wink: Oczywiście jeśli będziesz chciał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam niby kombinowałem, ale nie wiele z tego wyszło :icon_rolleyes: Ewentualnie jeśli będziesz chciał mogę dać Ci numer do mojego agenta, popytasz sobie, ja uświadomię, że jesteś ode mnie także kobitka tam pewnie Ci coś spróbuje naszmerać z opłatami :wink: Oczywiście jeśli będziesz chciał :wink:

 

Dzięki, pojadę sobie jakiegoś dnia po pracy i wybadam.

 

 

Peace! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w Multiagencji i współpracuje z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Często jak przychodzi ktoś ubezpieczać moto zostawia wszystkie mi potrzebne dane potrzebne mi do ubezpieczenia i szukam dla niego najlepszego rozwiązania cenowego i zakresowego w różnych towarzystwach. Jeśli chodzi o samo OC to faktycznie w PZU wyjdzie raczej najtaniej ale jeśli chodzi o cały pakieto OC i AC to teraz są różne ciekawe pakiety np w Hestii i często bywa, że wychodzi taniej niż w PZU a jescze w pakiecie macie np ubezpeiczone mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory korzystałem z usług centrum ubezpieczeniowego, i najtaniej wychodziła Warta, 54zł za OC, Ac na starsze sprzęty nie opłaca się brać, chyba obawiają się jakichś celowych wypadków, bo żądają horrendalnych kwot :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...