Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakochałem się w tym motorku od pierwszego wejrzenia :flesje: Ktoś posiada? Ktoś coś słyszał? W Polsce niedostępny, ale sprowadzenie z US nie powinno nastręczyć większych problemów.

Ciekawi mnie jak wyglądał by ew. serwis w Polsce, czy nie było by z tym zbyt dużych problemów. Silnik z tego co czytałem jeździ też w Midnight Star, więc może ktoś ma jakieś doświadczenia (o przesadną awaryjność go nie podejrzewam, ale co ze spalaniem, kulturą pracy itp.)

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Łagowie były takie dwa. Świeżo sprowadzone do Polski ze Stanów. Facet z którym rozmawiałem bardzo go zachwalał. Zwłaszcza prowadzenie w zakrętach. W końcu tylna oponka to 210.

Jak go dosiadłem to pierwsze wrażenie jakie odniosłem, to lekkość maszyny. Pozycja wygodna. Niestety nie jechałem nim. I jeśli pamięć mnie nie myli to byli chłopcy z http://www.bigbikes.pl/indexa.htm

Cena to 50 tys. tak mnie poinformowano.

Linia motocykla bardzo ładnie się komponuje, ale za wiele to się do niego nie pozakłada, bo straci swój urok. Moim zdaniem to motocykl dla samotnego jeźdzca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się pojawiać coraz więcej seryjnych "choperów", czyżby znowu miał nastąpić kres cruizerów - ciekawe kiedy to nastąpi na masową skale?????

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka raczej jednoosobowa, z tym się zgodzę. Na wycieczkę wokół kraju też raczej się tym nie da wybrać :P Ale w końcu to ma być chopper :biggrin: Wcześniej długo się zastanawiałem nad Drag Starem 1100, ale średnio mi się podoba linia dragów. Co do podanej ceny.. to jest teraz na allegro Raider za 40k. W USA kosztuje prawie 14k.$, przy obecnym kursie 28 tys. zl... do tego cło, opłaty, transport i prowizja pośrednika.

No ale to plany na dalszą przyszłość, na razie nie dysponuję takimi pieniędzmi. Jedno wiem na pewno, ten motocykl byłby zemną już chyba do końca ;)

 

Silnik 1900, 90 KM, 155 NM, dolna charakterystyka silnika (max moment przy 2,5h max moc przy 4,5k), przeniesienie napędu - pas... czego chcieć więcej :D

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka raczej jednoosobowa, z tym się zgodzę. Na wycieczkę wokół kraju też raczej się tym nie da wybrać :P Ale w końcu to ma być chopper :cool: Wcześniej długo się zastanawiałem nad Drag Starem 1100, ale średnio mi się podoba linia dragów. Co do podanej ceny.. to jest teraz na allegro Raider za 40k. W USA kosztuje prawie 14k.$, przy obecnym kursie 28 tys. zl... do tego cło, opłaty, transport i prowizja pośrednika.

No ale to plany na dalszą przyszłość, na razie nie dysponuję takimi pieniędzmi. Jedno wiem na pewno, ten motocykl byłby zemną już chyba do końca :buttrock:

 

Silnik 1900, 90 KM, 155 NM, dolna charakterystyka silnika (max moment przy 2,5h max moc przy 4,5k), przeniesienie napędu - pas... czego chcieć więcej :icon_mrgreen:

 

Ja tez "zakochalem" sie w Raiderze ale tymczasem dosiadlem Warriora. Na podroze jak najbardziej sie nadaje i Warrior i Raider. Wystarcza male tekstylne sakwy, chyba, ze potrzebujesz sie codziennie stroic. Chcialem sciagnac Raidera ale to rzeczywiscie wychodzi w granicach 45 - 50 tys. zl. Za taka kase mozna juz miec Harleya np. Fat Boba. Jezdzilem, prowadzi sie znacznie lepiej niz Warrior choc nie narzekam, tymczasem dostarcza mi sporo przyjemnosci. Na wiosne bede sie przymierzal do zmiany, czas pokaze czy wygra Harley czy Raider.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Edytowane przez green_rider_2007

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z HD podoba sie jedynie Softail Custom... ale nowy kosztuje jednak kilka tys $ wiecej niz Raider. A poza tym to nie lubie przeplacac za znaczek :notworthy: Raider po prostu mi sie wbil do glowy i bedzie tam tkwil dopoki nie znajdzie sie w garazu :notworthy:

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do raidera, to obecnie w swojej ofercie ma ją firma Bogusławski ze Słupska i kosztuje 40.000 Pln.

To tanio jak na Polskę. W USA kosztuje ca 14000$

A tu proszę, ale cena :biggrin: :bigrazz:

http://wrkomis.otomoto.pl/yamaha-xv-1900-raider-M952487.html

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ceny podawane przez dilerów nie zawierają podatku.Więc nie zawsze to tak różowo wygląda.Co do ceny w Polsce ok.35tyś.to nie wierze w cuda.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a wiecie jaka jest róznica między Raiderem a Raiderem S?

 

Witam,

 

Wersja S- silver, więcej chromów. Co się tyczy mocy to ok. 140 km. Miałem okazje sie przejechać , ma zaj...stego kopa. Aktualnie mam Warriora z PC i wydechami BUB, ale jest spora róznica w odejściu na korzyść Ridera

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...