Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Uszanowanie składam wszystkim, i mam zarazem wielką prośbę. Otóż proszę o podpowiedż w rozwiązaniu problemu. Temat tyczy się sprzęgła w Raiderze 2009 . Po zimie zapowietrzyło się . Wymieniono płyn , zestaw naprawczy pompy sprzęgła , odpowietrzony i wyczyszczony , przesmarowany wysprzęglik i w dniu naprawy było w miarę dobrze. Po dwóch dniach wyciągam sprzęta i dalej brak sprzęgła. Podpowiedzcie proszę ,czy mam rację myśląc , że już tylko samo sprzęgło zostało , aby je wymienić? Czy jednak jest jakiś "myk". Będę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek B napisał:

Uszanowanie składam wszystkim, i mam zarazem wielką prośbę. Otóż proszę o podpowiedż w rozwiązaniu problemu. Temat tyczy się sprzęgła w Raiderze 2009 . Po zimie zapowietrzyło się . Wymieniono płyn , zestaw naprawczy pompy sprzęgła , odpowietrzony i wyczyszczony , przesmarowany wysprzęglik i w dniu naprawy było w miarę dobrze. Po dwóch dniach wyciągam sprzęta i dalej brak sprzęgła. Podpowiedzcie proszę ,czy mam rację myśląc , że już tylko samo sprzęgło zostało , aby je wymienić? Czy jednak jest jakiś "myk". Będę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam Krzysiek

 

W dwa dni sprzęgło Ci nie zdechnie, nadal masz jakiś bałagan w hydraulice.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam pytanie na temat sprzęgła

pod pompą sprzęgła znajduje się guziczek do czego on służy i czy klamka powinna go zamykać i otwierać?

w moim przypadku go nie zamyka mam zmienione na kuryakin być może oryginalna by go zamykała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

jak tu ktoś jeszcze zagląda to mam prośbę

jak redukuje biegi to gaśnie silnik muszę przygazować by nie gasł na postoju na wolnych chodzi normalnie jaka może być przyczyna ?

gdzie się reguluje wolne obroty ?

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem diagnostykę i miałem 4 błędy

13 czujnik ciśnienia dolotowego powietrza

14 czujnik ciśnienia powietrza dolotowego

20 czujnik ciśnienia powietrza dolotowego lub czujnik ciśnienia atmosferycznego

25 czujnik ciśnienia wlotu powietrza

Skasowałem błędy ale nic to nie dało raz odpala i chodzi raz kuleje przerywa i gaśnie,zapala się check engin i w diagnostyce wyświetla błąd 20

w diagnostyce jest d 03 różnice ciśnienia (ciśnienie atmosferyczne i ssania ) i odpalam silnik żeby sprawdzić te różnice to po chwili gaśnie,zapala się check engin i wyświetla błąd Er_1

Gdzie te czujniki się znajdują ? i jak je sprawdzić?

Trzeba zdjąć zbiornik ,żeby się do nich dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...