Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Filtr powietrza jest pod zbiornikiem paliwa. Żeby się do niego dostać trzeba odkręcić trzy śruby, unieść delikatnie zbiornik i w środkowej części patrząc od góry zobaczysz czarną puszkę dość sporych rozmiarów w której jest filtr. Sprawdź czy przed unoszeniem zbiornika nie trzeba zdjąć krawata z licznikiem odpinając wcześniej kostkę z przewodami (robiłem to dość dawno i nie pamiętam tego szczegółu). Tak to jest w naszym Rajdku.

 

 

Jak ktoś chciałby manuala do Rajdera w j. angielskim, to proszę o przesłanie do mnie na priv informacji z adresem na który wysłać plik, którego ze względu na objętość 32,5Mb nie mam możliwości udostępnić na forum.

Pozdrawiam.

 

Poproszę o manuala do Radera [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć

może tutaj znajdę rozwiązanie problemu z ciągle przepalającym się bezpiecznikiem od przekaźnika elektromagnetycznego rozrusznika w mojej Raiderce. Ktoś miał coś podobnego ? jak tylko wcisnę rozrusznik natychmiast pali 15 amp bezpiecznik przy przekaźniku.

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

może tutaj znajdę rozwiązanie problemu z ciągle przepalającym się bezpiecznikiem od przekaźnika elektromagnetycznego rozrusznika w mojej Raiderce. Ktoś miał coś podobnego ? jak tylko wcisnę rozrusznik natychmiast pali 15 amp bezpiecznik przy przekaźniku.

Proponuję podjedź do jakiegoś elektryka żeby ci zmierzył prąd pobierany przez rozrusznik. Najprawdopodobniej w nim jest przyczyna. Czy w ogóle słychać że zaczyna się obracać rozrusznik, czy od razu pali się bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezpiecznik od czegoś innego, sprawdź w manualu.

Znalazłem przyczynę. Sonda lambda miała zwarcie do masy na grzaniu.

Odciąłem przewody grzania i od razu zasoczył.

dzięki za pomysły.

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...