Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki. Mi akurat owiewka podoba się. No i jest bardzo pożyteczna. Zrobiłem wewnątrz pulpit z navi, tel, gniazdami.

 

Na ostatnich ośmiu zdjęciach jest w stanie w jakim ma pozostać Na razie ;)

 

https://www.dropbox.com/sh/bxyg3dj5m03tksa/AAAh0Oc77muN6Wuotstz76_Ia?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki. Mi akurat owiewka podoba się. No i jest bardzo pożyteczna. Zrobiłem wewnątrz pulpit z navi, tel, gniazdami.

 

Na ostatnich ośmiu zdjęciach jest w stanie w jakim ma pozostać Na razie ;)

 

https://www.dropbox.com/sh/bxyg3dj5m03tksa/AAAh0Oc77muN6Wuotstz76_Ia?dl=0

 

Dzięki. Mi akurat owiewka podoba się. No i jest bardzo pożyteczna. Zrobiłem wewnątrz pulpit z navi, tel, gniazdami.

 

Na ostatnich ośmiu zdjęciach jest w stanie w jakim ma pozostać Na razie ;)

 

https://www.dropbox.com/sh/bxyg3dj5m03tksa/AAAh0Oc77muN6Wuotstz76_Ia?dl=0

Niech Ci służy. Naprawdę robi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie jestem tu nowy i nie ukrywam że potrzebuję porady. Mam możliwość kupna Raidera z USA i nie wiem na co zwracać uwagę odnośnie wad bądź mankamentów . Skrzynia biegów " 3" czytałem o problemie - zweryfikowany . Motor jest po małej szkodzie - mam kilka zdjęć , ale osobiście będę na koniec października to zobaczę co i jak . Wiem że ocenianie po zdjęciach mija się z celem ale tak chociaż poglądowo zamieszczam....... Jest sens pochylać się nad tematem zakupu tej sztuki czy lepiej sobie odpuścić - dla mnie jako laika to naprawdę ładny i stosunkowo lekko draśnięty .

post-93606-0-40364800-1538638060_thumb.jpg

post-93606-0-37984900-1538638110_thumb.jpg

post-93606-0-41573100-1538638187_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, więc moje rady czytaj krytycznie. Problem z 3 biegiem, to raczej legenda, ale bywa jak i inne awarie. A jeśli idzie o motocykle po incydentach większych lub mniejszych. Zawsze warto kupić raport. Ja wolę AutoCheck niż Carfax. Kosztuje kilkanaście złotych. Często można się wiele dowiedzieć rzeczy, których nawet osobiście oglądając motocykl nie zauważysz. Bywa, że niby draśnięty, ale tak nieszczęśliwie, że ma np. ramę skrzywioną i takiego motocykla nigdy się nie naprawi. Podobno przy mocniejszym uderzeniu w przednie zawieszenie często ścina się ogranicznik skrętu kierownicy. Na pewno warto obejrzeć ramę tak gdzie tylko można. Nie może mieć żadnych napraw, wgnieceń, przetarć też raczej nie. W Raiderze rama jest aluminiowa i nie naprawia się jej. Zobacz, jeśli będzie możliwość to przejedź się, po dziurach, żeby poczuć luzy w zawieszeniu, po równym żeby wyczuć ściąganie. Przerzuć wszystkie biegi, odpal zimny silnik. A na zdjęciach wyłap wszystkie uszkodzenia i sprawdź ile pieniędzy będziesz musiał wydać nie tylko na motocykl, celne koszty, transport, naprawę, ale choćby na same część, bo tanie nie są nawet używane. Nie wiem jak w Twoim przypadku, ale nierzadko jest tak, że taniej jest znaleźć dobry motocykl na miejscu niż samemu ciągnąć z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za cenne informację . Bedę osobiście na miejscu to wykorzystam cenne porady i sugestie. Ogólnie sam styl Raidera mi się podoba - siedzenie Corbin, długi przedni błotnik , sakwy z tworzywa i tłumiki / to chyba Cobra - nie jestem pewien / robią dobrą robotę. Trochę kierownica nie w moim stylu ale Amerykanie to lubią - podobno bardzo wygodnie , zobaczymy. ADi33 dzięki za info, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada troche tak jakby ktos zalozyl do niego wszystkie mozliwe akcesoria a potem sie przekonal ze ma za krotkie nogi zeby sie podeprzec:) ze zdjec nic nie widac szczegolnego, troche zabawy z tymi otarciami na pewno, nie ma lewego podestu, lampa itp ale to drobnostki. Jak napisal Adi rama, katy lag, z reszta sobie poradzisz jak masz smykalke i troche czasu

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie jestem tu nowy i nie ukrywam że potrzebuję porady. Mam możliwość kupna Raidera z USA i nie wiem na co zwracać uwagę odnośnie wad bądź mankamentów . Skrzynia biegów " 3" czytałem o problemie - zweryfikowany . Motor jest po małej szkodzie - mam kilka zdjęć , ale osobiście będę na koniec października to zobaczę co i jak . Wiem że ocenianie po zdjęciach mija się z celem ale tak chociaż poglądowo zamieszczam....... Jest sens pochylać się nad tematem zakupu tej sztuki czy lepiej sobie odpuścić - dla mnie jako laika to naprawdę ładny i stosunkowo lekko draśnięty .

Poświęć najwięcej uwagi aby dobrze sprawdzić stan ramy. Moto waży 350 kg, rama alu, więc jeżeli przy upadku przód napotkał jakąś przeszkodę to na bank będzie skrzywiona. Jednak kiera chyba nie uszkodzona więc może tak nie było. Sprawdzenie nie jest łatwe. Doświadczyłem tego osobiście gdy trzy lata temu szukałem Raidera dla siebie i oglądałem jednego w Nakle n. Notecią. Pisałem o tym kiedyś wcześniej na tym forum. Rama okazała się skrzywiona do tego stopnia że koła przednie i tylne nie tworzyły jednej linii, a moto w czasie jazdy próbnej wcale nie ściągało.

Życzę powodzenia i szczęścia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie.... nie dystrybuuję, zamówiłem w ub sezonie dla siebie i znajomych. Zrobiliśmy już naszywki na kamizelki, naklejki na motocykle i samochody i teraz robimy t-shirty na lato.

 

Na wszystkich logotypach mamy to samo: Raider 113 Team Poland - dokładnie tak, jak jest na zdjęciu naszywki.

Cześć,

Właśnie płynie do mnie Raider XV1900 z USA i bardzo mi się podoba Twoja naklejka Raider 113.

W jaki sposób mogę ją kupić?

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...