Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

airoh w tej cenie nie polceam miałem reklamowałem tyle razy że az mi kase oddali

nitro wiadomo że beznadzieja

proponował bym AGV w Intermotors dokładnie nie wiem jaki model ale słyszałem że coś w tej cenie fajnego mozna chwycić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airoh w tej cenie nie polceam miałem reklamowałem tyle razy że az mi kase oddali

nitro wiadomo że beznadzieja

proponował bym AGV w Intermotors dokładnie nie wiem jaki model ale słyszałem że coś w tej cenie fajnego mozna chwycić

a jaki model airoha miałeś jeśli moge spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie do was z uprzejmą proźbą, o doradzenie odnosnie kasku tak jak w temacie do 300zł.

 

Z góry wam kochani motonici dziekuję i chetnie wysłucham każdej dobrej rady, tylko pamiętajcie o tym, że mogę przekroczyc budżet tych 300 zł, o 50 zł :icon_rolleyes:

 

Dołóż jeszcze trochę grosiwa (100 zł w tę czy we w tę Cię nie zbawi) i może rozejrzyj się za jakimś Cabergiem czy Nitro z dolnej półki.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speedfire chyba jakoś tak dokładnie już nie pamiętam

 

nie wiem czy to jeszcze aktulane

Super okazja !

Przeceniliśmy niektóre kaski z oferty AGV i MDS.

Jedyna szansa aby nabyć markowy kask z bardzo rozsądne pieniądze !

Zapraszamy do naszych sklepów. Kto pierwszy ten lepszy ponieważ oferta aktualna jest do wyczerpania zapasów.

 

Clarion: 74 zł

Blitz: 94 zł

Trophy: 114 zł

AX-J: 197 zł

RC-5 299 zł modele 2003 i 2004

AX-7: 379 zł modele 2003 i 2004

Junior Open: 171 zł modele 2003

Vision: 198 zł

Wiz: 150 zł

Super Smile: 143 zł

Compact: 96 zł

Freeland: 126 zł

TBH: od 284 do 344 zł

Pacific: 244 zł

Targa: 289 zł

Ghost: od 203 do 317 zł

Flyer: od 390 do 414 zł

X-R2; od 339 do 488 zł

X-Vent: od 543 do 633 zł

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze się wcinam ale o myślicie o tym kasku:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95232770 ??

 

Właśnie przymierzam się taki kupić :icon_rolleyes:

 

spoko ale paruje w chłodniejsze dni tak że z mocno uchylona szybką trza śmigać ... :icon_rolleyes: co fajne nie jest w zimniejsze dni :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kochani motonici, a juz traciłam nadzieje, że cokolwiek za taka cene wydobęde z podziemi, jeszcze raz wielkie dzięki :bigrazz:

 

a własnie, co do moto bazaru, warto tam brać? no bo przecież w sklepie motocyklowym z ciuchami inaczej to wyglada, bo chyba kaski są na gwarancji prawda :icon_rolleyes: Za bardzo jestem rozkojarzona, przez tą wiosne :icon_rolleyes:

 

Młoda :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...