Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie: Czy AGV GP-1 jest o wiele cichszy/trwalszy od Lazera LZ6, czy różnica nie jest znaczna? Zastanawiam się nad zmianą kasku, bo Lazer był dobry na 80cc, ale przy 120-140 km/h huczy koszmarnie i robi się nieprzyjemnie. Na początku byłem raczej zszkokowany mocą i nie zwracałem na to uwagi, ale teraz wolałbym mieć trochę więcej komfortu. Myślałem nad zakupem interkomu, ale czy GP-1 nie będzie zbyt głośnym kaskiem do takich gadżetów? Zwłaszcza, że pasażer(ka) posiadał(a)by wtedy na głowie mój obecny LZ6... Co o tym myślą osoby bardziej doświadczone w klimacie tanich kasków? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zdecyduje się na gp1. A czy dostane ten kask w sklepach jak jest z jego dostępnością?

 

Spoko, nie masz czym sie martwisz. Ja miałem do wyboru chyba z 10 kolorów. Wybrałem czarny mat i pięknie komponuje mi się z resztą ciuszków :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: Czy AGV GP-1 jest o wiele cichszy/trwalszy od Lazera LZ6, czy różnica nie jest znaczna? Zastanawiam się nad zmianą kasku, bo Lazer był dobry na 80cc, ale przy 120-140 km/h huczy koszmarnie i robi się nieprzyjemnie. Na początku byłem raczej zszkokowany mocą i nie zwracałem na to uwagi, ale teraz wolałbym mieć trochę więcej komfortu. Myślałem nad zakupem interkomu, ale czy GP-1 nie będzie zbyt głośnym kaskiem do takich gadżetów? Zwłaszcza, że pasażer(ka) posiadał(a)by wtedy na głowie mój obecny LZ6... Co o tym myślą osoby bardziej doświadczone w klimacie tanich kasków? :-)

 

 

oba nie należa do cichych kasków ale GP1 zdecydowanie lepszy jest od Lazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zdecyduje się na gp1. A czy dostane ten kask w sklepach jak jest z jego dostępnością?

 

 

GP1 łatwo dostać , i jest w dobrej cenie i jest solidny, nie mówię tu bynajmniej o oszczędzaniu - bo jeśli Cię stać na motor za 10 tys. to kup też dobrej jakości ciuchy i kask, polecam również Shoei - mąż w nim jeżdzi - kosztuje znacznie wiecej od AGV ale jest również znacznie lepszy.

Co do tekstu - "za 3 paczki kup wiadro i wio..." to.... bez komentarza....

 

 

pozdrawiam

jane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za 3 paczki kup sobie... nocnik na głowę i wio. Kolego na bezpieczeństwie oszczędząją samobójcy tylko ..."

"Popieram ... jak podczas upadku kask peknie i mózg ci sie wyleje na asfalt to wtedy bedzie już za późno na kupowanie lepszego kasku ... no ale cóż .. każdy dba o swoją dynia na tyle na ile ją sobie ceni... smile.gif"

Tak łatwo wam mówić "koledzy'' jeden z was ma 38 lat drugi 27 lat i sami zarabiacie i możecie wydać na co i ile chcecie ale nie sądzę ze jakbyście byli w moim wieku kupili kask za np. ponad 1000zł bo po prostu w tym wieku trudno sobie pozwolić na taki wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lazer LZ6 Katane. Na allegro 255zł, i tam parenascie zł za przesyłke. Gwaranca na 5 lat. Dobra jakoś. Jak kupujesz u sputnik team z allegro to bez problemu mozesz zwrócić jak wybrałeś zły rozmiar. POLECAM.

Właśnie tam kupowałem, tylko rok temu kosztowały jeszcze 270 zł (w malowaniu Bullet). I niestety, mogę się zgodzić tylko co do jakości wykonania. Po prostu powyżej 120 km/h huk robi się już wkurzający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisałem że nie świszczy powietrze :) troszke hałasuje ( co prawda nie jechałęm nim wiecej niz 100 pare km/h ), ale skąds cena się bierze prawda ? A moim zdaniem jakość tego kasku w porównaniu do ceny jest bardzo zadowalająca. Ponadto dość ciekawa stylistyka. Moim zdaniem fajny kask dla młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za 3 paczki kup sobie... nocnik na głowę i wio. Kolego na bezpieczeństwie oszczędząją samobójcy tylko ..."

"Popieram ... jak podczas upadku kask peknie i mózg ci sie wyleje na asfalt to wtedy bedzie już za późno na kupowanie lepszego kasku ... no ale cóż .. każdy dba o swoją dynia na tyle na ile ją sobie ceni... smile.gif"

Tak łatwo wam mówić "koledzy'' jeden z was ma 38 lat drugi 27 lat i sami zarabiacie i możecie wydać na co i ile chcecie ale nie sądzę ze jakbyście byli w moim wieku kupili kask za np. ponad 1000zł bo po prostu w tym wieku trudno sobie pozwolić na taki wydatek.

 

 

Nikt nie mówił że bedzie lekko ...

 

... zabrzmiało to troche jakbym kurde był jakimś seniorem wyjadaczem emerytem bezszczękowcem .... przecież jeszcze niedawno byłem na studiach i od początku jechałem na kredyciu studenckim .. i jakoś w tych 600 zl miesiecznie sie wyrabiałem .. znalazłem sobie wtedy nowe hobby - snowboard - i zaczałem sobie dorabiać po godzinach i po imprezach .. to na wakacja, to jakieś projekciki dla braci studenckiej, to jakieś roznosznie ulotek .. cokolwiek .. i kasa sie konkretna zbierała ... ... nie wspomne że o taką dorywczą prace jeszcze 4 lata temu to było dość cieżko .. teraz jak sie unia otworzyła to jest lepiej ...

 

Wiec panowie .. jak sie chce to i można .. no i nie trzeba od razu kupować za >1000 zl .. przecież są dobre kaski za 600-800 zl ??? a "kapuściany kubeł " --- bezcenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, motocykle to "zabawa" nie tania, a oszczedzać można na wszykim byle nie na swoim (i cudzym) zdrowiu i zyciu. Tym bardziej jak się ma te cudowne 15 lat .... kolejnych kilka 15stek przed Tobą. Kask, kurtka, spodnie i rękawice musza być "nie tanie" - docenisz lub wspomnisz te słowa przy pierwszej (oby nigdy nie nastąpiała) glebie. Poczekaj, odpuść kilka innych "aktrakcji" i ... kup jakość. Możesz także dyrdymały zgreda olać, oczywiście.

 

Tylko wiesz, nastolatkowi, który z jakims tam trudem uciułał na motorower za przypuscmy 3 tysie, moze być dosyć ciężko skołować kolejny tysiąc, czy tam dwa na strój.

 

Ja mam tego farta, że mam brata motocykliste, któy akurat nie ma teraz motocykla, ale jego rękawice, kurtka, spodnie itp zostały ;)

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...