Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co oszczędzać na kasku. Ja kupiłem Nitro 311V za jakieś 300 jakiś czas temu i po paru miesiącach zmieniłem na Caberga Solo cośtamcośtam :buttrock: wartego wtedy jakieś 750. Różnica niesamowita, już w łapach czuć że to jednak inne materiały, do tego nieparująca szybka (to podstawa jak dla mnie), przemyślane wloty powietrza, wyjmowalne bebechy, dodatkowa przyciemniana szybka którą można sobie spuścić w czasie jazdy. Dodatkowym atutem droższych kasków jest oczywiście również bardziej kozacki wygląd :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, większość tak ma na początku - cała kasa idzie na sprzęta :D , ale jak uzbierasz to zafunduj sobie lepszy, a stary przeznacz dla pasażera :D

 

Tylko uważaj bo taki np. Nitro który miałem, kompletnie się nie nadawał do jazdy w nocy po mieście, refleksy na szybce były masakryczne. Udanych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zdecydowałem się na kupno tego kasku

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=412

 

Cena jest w miarę przystępna,wygląda naprawdę fajnie,bardzo dobrze obejmuje mi całą głowę,wykończenie w miarę więc myślę że jest to dosyć ciekawa oferta.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QóBa Nikt tego linku nie zapodał jeszcze, kurde musialam przeoczyc ten kask, bo ostatnio non stop siedze na allegro i go nie widziałam :D a jest całkiem całkiem hehe, tylko nie ma mojego rozmiaru buu, jestem akurat na przedziale S - M jak na złość, Dzieki wszystkim za dobre checi, nadal bede szukać :D

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QóBa Nikt tego linku nie zapodał jeszcze, kurde musialam przeoczyc ten kask, bo ostatnio non stop siedze na allegro i go nie widziałam :D a jest całkiem całkiem hehe, tylko nie ma mojego rozmiaru buu, jestem akurat na przedziale S - M jak na złość, Dzieki wszystkim za dobre checi, nadal bede szukać :D

 

Młoda

Ten kask proponuje ci najpierw przymierzyć w sklepie.Przymierzałem taki i ciężko się go z głowy ściąga :icon_exclaim: Niby rozmiar dobry ale ciężko schodzi.Kumple którzy taki kupili też na to narzekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QóBa Nikt tego linku nie zapodał jeszcze, kurde musialam przeoczyc ten kask, bo ostatnio non stop siedze na allegro i go nie widziałam :D a jest całkiem całkiem hehe, tylko nie ma mojego rozmiaru buu, jestem akurat na przedziale S - M jak na złość, Dzieki wszystkim za dobre checi, nadal bede szukać :D

 

Młoda

W Motosprzęcie na Małeckiego są te Lazery do kupienia. Skocz poprzymierzać sobie. Na początku kask zawsze będzie raczej trochę ciaśniejszy. Z czasem się ułoży na głowie. Jak kupowałem swojego Nolana to na początku ledwo go wciskałem na głowę i chciałem kupić rozmiar większy. Na szczęście sprzedawca mi odradził. Kask szybko się ułożył i teraz jest ok.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na początku jako plecak bede jeździc, a na suzie raczej ponad 2 stówy nie bedzie odkręcana maneta prawda :) szukam na początek, bo dopiero później sobie kupie sprzęt, a po drugie nie mam funduszy bez granicznych na zakup ciuchów, troszke trudne do zrozumenia, ze grosze na torze bede zarabiać, i cały czas jestem na utrzymaniu starszych, ktorzy spłacaja dlugi mojego brata. trudno zrozumieć. Sory jak kogoś uraziłam, ale załapałam dzisiaj doline pozdro

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...