Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

aczkolwiek wiem ze lazer ratuje zycie ( bynajmniej w moim wypadku tak bylo , uderzenie o ziemie przy predkosci jakies 60-70km/h - i poza wiekszymi rysami nic mu sie nie stalo , szybka na miejscu , skorupa nie peknieta )

 

A skorupa czasem nie powinna pęknąć? Wydaje mi się, że jak nie pęka to cała siła uderzenia idzie w głowe... ale pewny nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Moim zdaniem polecam Ci Nitro 311 bardzo dobry kask za dobre pieniadze i przedewszystkim produkowany w GB a nie jak w przypadku HJC w chinach . Wygodny srodek , głeboko leży na głowie .

 

Polecam !!!!! www.motorbiker.pl

 

Witam !!!

 

Moim zdaniem polecam Ci Nitro 311 bardzo dobry kask za dobre pieniadze i przedewszystkim produkowany w GB a nie jak w przypadku HJC w chinach . Wygodny srodek , głeboko leży na głowie .

 

Polecam !!!!! www.motorbiker.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro nie polecam, jedyna zaleta tych kaskow jest wyglad, poza tym glosne, przewiewne i niesolidne. Z wymienionych przez Ciebie modeli radze wziac pod uwage Uvexa Daytona, ktory w prawdzie nie grzeszy jakoscia wykonania, ale ma 1 podstawowa zalete - szybe nieparujaca ktorej nie ma zaden inny z tych kaskow!! Zwlaszcza w zime i jesienia odczujesz przydatnosc antifoga lub jego brak :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Za tą kasę polecam GP1. Kupiłem w salonie za 300 zł (stargowałem z 4 stówek!). W porównaniu z SHARKIEM, kupionym za 400 zł (na allegro po 375) stwierdzam, że... nie ma porównania. O zaletach GP1 naczytasz się na forum. Tylko kup ciasny model- mój zaraz po zakupie ledwo wchodził mi na głowę, teraz jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę polecam GP1. Kupiłem w salonie za 300 zł (stargowałem z 4 stówek!). W porównaniu z SHARKIEM, kupionym za 400 zł (na allegro po 375) stwierdzam, że... nie ma porównania. O zaletach GP1 naczytasz się na forum. Tylko kup ciasny model- mój zaraz po zakupie ledwo wchodził mi na głowę, teraz jest idealnie.

popieram , jeżdżę również w GP1 i jestem zadowolona, co do ceny ,za 300zł spokojnie można kupić.

 

pzdr

:icon_eek:

Edytowane przez jane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co przeplacac ... kup kask za 50 złotych ...

 

Zupelnie sie nie zgadzam...kaski tego typu zdecydowanie wytrzymaloscia nie grzesza...jeden delikatny kontakt z ziemia i koniec.

 

Podobnie jak Jane mysle ze do 300zl mozna zakupic w miare przyzwoity kask, ktory sie tak szybko nie rozpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3 paczki kup sobie... nocnik na głowę i wio. Kolego na bezpieczeństwie oszczędząją samobójcy tylko ...

 

 

Popieram ... jak podczas upadku kask peknie i mózg ci sie wyleje na asfalt to wtedy bedzie już za późno na kupowanie lepszego kasku ... no ale cóż .. każdy dba o swoją dynia na tyle na ile ją sobie ceni... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ... jak podczas upadku kask peknie i mózg ci sie wyleje na asfalt to wtedy bedzie już za późno na kupowanie lepszego kasku ... no ale cóż .. każdy dba o swoją dynia na tyle na ile ją sobie ceni... :D

 

GP1 pęka ? :bigrazz: przy 100 kmh napewno niepeknie :] a powyzej stu jka przyjebiesz to i tak nic Ci z tego kasku :)

 

za tą cene najlepszy wybór to GP1 , niekupuj Lazera bo o cena ta sama ale jest o wiele głośniejszy i mi osobiscie leżal na głowie jak nocnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...