Skocz do zawartości

Wszystko o BMW/zalety, wady, opinie!!


Rekomendowane odpowiedzi

aż tak źle?....trudno mi uwierzyć w to, że może nie być dobrych mechaników od BMW??

Podobno MotoMirek z Nadarzyna daje rade, ale to nie jest ASO.

W Warszawskich ASO niestety gorzej niz zle, wiec omijam z daleka. Jedyne dobre ASO motocykli BMW w Polsce to Sikora Bielsko-Biala. A potem to tylko DE zostaje...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak możesz to wklej fotki ,ja też chciałem kupić K 75 ,ale zebrana opinia i znajomy mechanik wybili mi ją z głowy :banghead: Teraz pomykam K100 RS

Pozdrawiam :bigrazz:

 

 

jak tylko go złożę (wymyśliło mi się go pomalować) i zrobię jakieś foty to wrzucę sprzęt bezawaryjny - mój był 19 lat u jednego gościa może to przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Forum BMW nie jest zbyt aktywne więc ośmielę się zadać pytania w najaktywniejszym wątku:

 

1. Czy ktoś może podzielić się informacją ile oleju zużywa jego BMW R100 GS?

Manual podaje do 0.1 na 100km.

2. Również odnośnie R100 GS: Czy naklejki na baku i na boczkach ("1000" i "GS") oryginalnie były naklejane na lakier czy powinny być pod lakierem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

panowie, a co sądzicie o F800 R ? Jakoś tak wyjątkowo wpadł mi w oko ten model ;) Z racji tego, że naklepałam się już na Sporciaku, spodobała mi się nieco bardziej "agresywna" :D jazda na VTRce, planuję coby w kolejnym sezonie zamienić te dwie maszynki na jedną - szukam, szukam i... jakoś tak póki co stanęło akurat na tym motongu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno MotoMirek z Nadarzyna daje rade, ale to nie jest ASO.

W ubiegłym roku rozmawiałem tam nt serwisowania motocykli- specjalizacja w R-kach. Może się zmieniło, bo ma w ofercie też F-ki.

Motonita z Otrębus też para się serwisem BMW, ma ich dużo na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mnie to wystarczy przylozyc glowe do poduszki i juz odlatuje...nawet bez motorku..to choroba jakas czy co....;)

Tak - choroba ta to narkolepsja. Pracowała u nas suwnicowa chora na tę przypadłość, potrafiła zasnąć "zawsze, wszędzie, nagle", np. zarówno w momencie silnego skupienia podczas podnoszenia elementu bądź... cofania suwnicy na poz. krańcową. Ile razy mało mi i kolegom maszyn nie wyrwała z fundamentów, ile razy walnęła z całą siłą w odboje gumowe, aż cała hala - prefabrykaty wczesnych lat '70- "chodziła" jak harmoszka, trudno policzyć...A co jak taka osoba usiądzie za kierownicę?

Edytowane przez Leon XXIII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...