Skocz do zawartości

Wszystko o BMW/zalety, wady, opinie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę motocyklami od 86 r. no i miałem ich powiedzmy naście ,jednak nigdy nie kupiłem czegoś co mi się nie podobało.

Tak kolego to nie obraz , wiele wniosłeś do tematu co wybrać - ja ze swojej strony mógłbym dodać że to także nie krzesło i kredens !!! ale to chyba każdy wie .

Motocykl to pasja i zamiłowanie - więc jak coś co pasjonuje może być tylko narzędziem ?

Czasami odnoszę wrażenie że jest grupa ludzi na forach , którzy zamiast wnosić coś od siebie - czy w jakiś sposób pomagać , nabijają sobie postowe liczniki aby mieć np. w opisie ,,spec " . No a potem człowiek dostaje od specjalisty taką , a nie inną odpowiedź !!

Jeśli uraziłem - przepraszam , jednak takie odpowiedzi same proszą się o sarkazm.

 

słowo "pasja" jest chyba najbardziej nadużywanym określeniem

na jego dźwięk od paru lat dostaję niemalże spazmów

rozumiem jeszcze, gdy ktoś sam buduje/odrestaurowuje sprzęta, ale użycie słowa "pasja" w przypadku osoby, która dokonała zakupu hondy shadow w celu pokazania się przez sąsiadami jest w moim mniemaniu nadużyciem

i nie czuję się urażony ;)

dla mnie motocykl jest właśnie narzędziem (sprawne poruszanie się po mieście, sport, turystyka, nowe znajomości, rozrywka)

piszesz, że motocykl to nie krzesło/kredens - własnie motocykl, tak jak krzesło i kredens, służy konkretnym celom. Siadasz - jedziesz i niekoniecznie trzeba się podniecać tym, że jest wykonany w stylu późnego rococo, natomiast można docenić, że jest skuteczny.

I założę się, że założyciel tematu nie oczekiwał porad w stylu "ładny" ale właśnie miał na celu pokazanie konkretnych cech motocykli BMW. Co do kwestii nabijania postów - przeczytaj swój i przemyśl co wnosi do tematu!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... serwis BMW w serwisie to masakra... wymiana oleju i płynu hamulcowego oraz sprawdzenie zaworów prawie 3000zł !!! cholerny jest dostęp do świec i nawet Panowie nie zaproponowali przy okazji ich wymiany... i co?? po kolejnych 5-6 tys.kolejny 1000zł za wymianę świec, bo chłodnicę trza ściągnąć...

 

 

Za serrvice K 1200 S placilem 149,- € Za service Suzuki GSX600F placilem 450,- € tyle, ze w Suzuki co 6000 km a w BMW co 10 000 km

 

Zechcesz mi to laskawie obliczyc o ile BMW byla drozsza ?

 

To, ze polski dealer robi takie ceny, niema sie do faktycznych kosztow jekie ustala BMW w Niemczech.

 

to jest BMW

 

i tak pewnie kiedyś kupię :cool:

 

 

Widzisz, nie znasz sprawy a powielasz stereotypy. Ten Kolo ktory to kupil, podlaczyl sie pod can bus#A i cos tam powgrywal. Dziwisz sie, ze pozniej elektronika odmawia wspolpracy ? Ja nie. Wszystko to bylo bowiem opisane na Forum BMW,

 

Pozdrowienia dla Kolegi Blue27 :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzisz, nie znasz sprawy a powielasz stereotypy. Ten Kolo ktory to kupil, podlaczyl sie pod can bus#A i cos tam powgrywal. Dziwisz sie, ze pozniej elektronika odmawia wspolpracy ? Ja nie. Wszystko to bylo bowiem opisane na Forum BMW,

 

Pozdrowienia dla Kolegi Blue27 :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Nie znam sprawy i jej specjalnie nie tropię, temat znalazłem na innym forum. Nie powielam stereotypów tylko podaję link- właściwie bez komentarza. wystarczyło napisać co było przyczyną, Choć nie chce mi się wierzyć ,że ktoś wywala 100.000 zł na moto i grzebie na gwarancji w elektronice :huh: ale kto bogatemu zabroni :cool:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak wychodzi, że trudno w to uwierzyć ale niedawno ktoś wspominał mi o tym w rozmowie bezpośredniej. Może więc być to prawda :)

Trzeba byłoby pośledzić ten wątek dokładnie na innym forum.

Nie kojarzę też, żeby autor filmiku wypowiadał się na forum.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę też, żeby autor filmiku wypowiadał się na forum.

 

Wypowiadal sie na Forum BMW, i z pewnoscia na Forum Gold Winga, bo takiego rowniez posiada.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdze R 1200 GS Adventure i moge smialo powiedziec, ze po przyzwyczajeniu sie do charakterystyki pracy silnika, stwierdzam, ze nigdy w zyciu nie jechalem lepszym dla mnie motocyklem!!! Na razie odpukac nic sie nie psuje, jak sie zepsuje to naprawia, chyba sa mechanicy na tym Swiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza GS-1200 , który jest ohydny , ale moim zdaniem najlepszy z całego stadka , reszta to ohydztwa okrutne :) wg designu niemieckiego , czyli ciupane siekierą plastikowe kupy :)

 

pozdrawiam:)

 

Dokladnie !

 

Tyle, ze bestselar od lat :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słoma wyglad BMW GS jak i pozostalych modeli to rzecz gustu. Mi wyglad GS 1200 Adventure odpowiada, jest niesztampowy, trudny do pomylenia z czymkolwiek. A na przyklad taka Honda Valkyrie F6C Interstate, kojarzy mi sie z otylym jamnikiem, ale De gustibus non est disputandum. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...