Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przepisy zabraniaja w pionie (...)

 

które konkretnie, znaczy jaki par. w którym dokumencie? pytam, bo dotychczas z takim zapisem się nie spotkałem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jak juz o pionach mowa to czy warriora da się postawić na kolo? pytam bo sie z qmplem przekomażałem na ten temat...

 

mnie się to udało zupełnie przypadkowo, miał być powerslide a motocykl poszedł na koło

ciekawe doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Padło pytanie o zimowe pzreróbki i przedstawiam swoją listę:

 

-rozwiert cylindrów na 110ci czyli 1810

-tłoki wysokiej kompresji 10.5

-porting głowic

-Vbak (filtry stozkowe)

-wydech muzzy

-power commander

-przednia zębatka 31 czyli mniejsza o jeden ząb

 

Tyle na styczeń :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90-95km i 160-170Nm na tylnym kole (seria miała 75km i 130Nm)

ok 5000-6000zł (tłoki,obróbka cylindrów i głowic,uszczelki,oleje + strojenie)

tłumik,power commander,vbak i przedi pulley zrobiłem w zeszłym roku-koszt ok 3500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie jaka opona do Warriora ??? oczywiści nie chodzi o rozmiar bo to oczywiste tylko o producenta i cenę

co polecacie ???

 

witam jezdze juz jakis czas na Bridgeston-ah BT 020 ..czyli to co poleca producent w serwisowce

i powiem Wam ze jest ok , na tyle robie okolo 10 tys km

ale ta co teraz mam, ma przejechane ponad 10 tys km i jeszcze zrobie ze.... 2 tys ale to dla tego

ze w sierpniu zrobilem trase okolo 8 tys km ....wiec rowna jazda bez szaleństw

przod nie pamietam ale okolo 15 tys robilem

teraz na przód załozyłem BT 023 guma z podwójna mieszanką srodek twardszy boki mikkie

zrobilem juz okolo 15 tys i jeszcze jest

mnie sie jezdzi dobrze na nich na zakretach trę stopkami , wydechem...trzymaja sie dobrze

oczywiscie nigdy na zimnych zawsze trzeba opone troszke rozgrzac

a w deszcz jak w deszcz mialem ostatnio hamowanie gwaltowne/awaryjne w deszcz i przod utrzymal

chociaz bylem w przechyle i prawie wypelnilem spodnie zawartoscią swoich jelit

a tyl jak tyl czasami zamiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Warriaci:)Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.Jestem nowym nabywcą Warriora i szukam serwisówki w pdfie.Przeglądałem już tyle stron i jak coś się znajdzie to link usunięty lub nie działa.Czy ma ktoś jakieś źródło skąd możnaby pobrać takiego manuala?Pozdrawiam wszystkich"Niech wiosna w końcu nadejdzie''!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...