Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh - ja od dłuższego czasu szukam ori kanapy żeby tez tak móc robić. Zrobiłem oparcie dla żony zakładane w 1,5 minuty ale i tak dłuższe trasy to dla niej masakra jak siedzi na łezce udającej końcówkę siodła na błotniku. szukam od czasu do czasu ale jakoś nie mogę trafić kanapy z serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2002 więc w serii byla 1-częściowa kanapa ale 2-częściowa wydaje sie większa i wygodniejsza. Pytanie w takim razie czym one sie róznią pod kątem mocowania bo rozumiem, że 2-częściowa to 2 poduchy ale konsola (stelaż) jest jeden wspólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznia sie tym ze trzeba wymienic tylne mocowanie przedniego siedzenia zeby mialo sie za co trzymac, a przy tylnim siedzeniu sa inne mocowania, mocowania do tylnego chyba mam ale otwory w błotniku wypadają w innym miejscu, Ja tylnie przykrecam przez dwie śruby do takiego blotnika od 2002 roku poprostu kprzykrecam od dolu blotnika. Albo można na przyssawki jak w stanach robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Znalazłem namiar na firmę/osobę która wykonała gmole (i inne) do mojego motocykla.

 

To jest to:

 

http://www.pm4x4.pl/

 

firma PM SERVICE

Bibice, ul. Tadeusza Kościuszki 6

32-087 Zielonki k/Krakowa

 

mail

obsługa klienta - [email protected]

 

części i akcesoria - [email protected]

telefon

 

601 278 949

12 285 91 07

504 042 537

fax 12 285 91 07

GPS

N 50 ° 07 ' 31 ''

E 19 ° 57 ' 14,8 ''

godziny pracy

od poniedziałku do piątku 8.00 - 17.30

 

----------------

 

Pisałem już do nich - nie chcą się już zajmować detalami do motocykli

ale... może dadzą się przekonać.

Kwestia ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

ja robię projekt oparcia tak by pasowało do motocykla, blacha 4mm cięta laserem potem gięcie spawanie i ma być a i jeszcze boczne mocowanie tablicy sobie zrobiłem z alu. tylko chce zrobić w pionie, a jak przepisy i policja się do tego mają ????

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...