Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdz na http://www.larsson.pl/ i tam znajdziesz wybierając model motocykla. Ja w polowie sezonu kupilem ten najtańszy za 109 zł i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, wszystko jest w porządku :buttrock: Zobaczymy jak przetrwa zime ;)

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!u mnie!!! w sobote(27) będzie 15C i słoneczko powaga :banghead::);) od czwartku(25) ma się zacząc pogoda poprawiać ja już na piątek wypad zaplanowałem tak wiec hehehe jeśli się sprawdzi to przez 5 miesięcy mnie pogoda nie zawiodła a gdzie wiadomości o niej szukac to napisze jak się sprawdzi PoZdRaWiAm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam cały czas tylko chyba kominiarke musze zakładać bo wieje troszke w tym moim szczękowcu :buttrock:

 

I tak trzymać hehehe ale zimno nam Banditowcom i nie tylko doskwiera już troszke przyznasz ale co tam, ja już mam kominiareczke (tylko normalna z bawełny ciekawe jak się sprawi), podpinka już jest założona w kurtce do tego ciut ciut pogody i pośmigamy troszke czasu jeszcze :biggrin::):bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze jeżdżę, niestety już w pełnym zestawie podpinek, czuję się trochę jak Pi i Sigma z Matplanety :icon_rolleyes: Może znajdą się jacyś chętni banditowscy na sobotni wyjazd za miasto?

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze jeżdżę, niestety już w pełnym zestawie podpinek, czuję się trochę jak Pi i Sigma z Matplanety :biggrin: Może znajdą się jacyś chętni banditowscy na sobotni wyjazd za miasto?

 

Pozdrawiam

Januszm

Jak pogoda dopisze to ja chetnie :buttrock:

 

p.s. Zapomniałem dodać że jak mnie żona puści :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc śmigniemy, tylko gdzie trzeba pomysleć :)

Tak nie za daleko, ponieważ możemy się zbytnio wychłodzić na dłuższej trasie, a rozgrzewać się dopalaczmi nie wolno w trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc śmigniemy, tylko gdzie trzeba pomysleć :icon_mrgreen:

Tak nie za daleko, ponieważ możemy się zbytnio wychłodzić na dłuższej trasie, a rozgrzewać się dopalaczmi nie wolno w trasie :D

Proponuję okolice Opoczna - i zapraszam do mnie na gorące mleczko z miodem :buttrock: (oczywiście celem rozgrzania)

 

-Janusz myślę nad Banditem... (oczywiście Virówka zostaje) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...