Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy chciałem pokazać Przemkowi, reklamę Bandita, stworzyłem na www.osemka.pl, album Los Banditos

 

http://www.banditos.jpg.pl/

 

Może wyślecie mi swoje zdjęcia, dodam je do albumu, wraz z nickiem i będziemy mieli swój album Banditów :)

Chętnych zapraszam na PW, podam tam mój adres e-mail.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sie stanie jak do B6 zapoda sie seryjny wydech od B12 ???

Pytam bo właśnie wytargowałem chyba fajny wydech akcesoryjny, mój oryginał leżał na półce

a kolesiowi w świeżo sprowadzonym B6 było za głośno :)

Mocowanie idealnie pasuje i o siebie sie nie martwię bo to tylko przelot- oprócz regulacji chyba wszystko bedzie o.k, ale zastanawiam sie co będzie jak on zapoda sobie mój tłumik ??

Teoretycznie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wszystko powinno być dedykowane do odpowiedniego modelu, ale skoro koleś chce to no problem. Rozważania czysto teoretyczne :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sie stanie jak do B6 zapoda sie seryjny wydech od B12 ???

Pytam bo właśnie wytargowałem chyba fajny wydech akcesoryjny, mój oryginał leżał na półce

a kolesiowi w świeżo sprowadzonym B6 było za głośno :icon_mrgreen:

Mocowanie idealnie pasuje i o siebie sie nie martwię bo to tylko przelot- oprócz regulacji chyba wszystko bedzie o.k, ale zastanawiam sie co będzie jak on zapoda sobie mój tłumik ??

Teoretycznie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wszystko powinno być dedykowane do odpowiedniego modelu, ale skoro koleś chce to no problem. Rozważania czysto teoretyczne :bigrazz:

Według mnie ostro go zblokuje i silnik może mu wariować, bo z tego co pamietam komin od B12 jest większy od B6 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na moją sygnaturkę :wink: Możecie dodać sobie taką, po uprzednim wysłaniu zdjęcia do mnie :lalag:

 

Poniżej link do GALERI

 

http://www.banditos.jpg.pl/

 

Mam nadzieję, że powiększy się w szybkim tempie ilość zdjęć.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.banditos.jpg.pl/

 

Mam nadzieję, że powiększy się w szybkim tempie ilość zdjęć.

 

 

Ja właśnie Ci wysłałem kilka fotek. Może wybierzesz coś dobrego.

A potem może jak więcej ludzi powie, że któraś moja fotka dobra, to mogę ją wystawić do konkursu moto miesiąca. Po prostu nie chciałem sam ładować lipnego zdjęcia do konkursu, bo sam nie lubię jak wiara wrzuca bezsensowne fotki.

 

Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że to wcale nie taki głupi pomysł? Ja przesiadłem się z Virago 1000 w czerwcu i ani razu jeszcze nie żałowałem.

Cieszę się,że tak piszesz - już kilka osób mówiło mi,że napewno nie pożałuje :icon_exclaim:

 

i,że taki Bańdziorek wystarczy mi na dłuższy czas :icon_exclaim:

 

Spójrzcie na moją sygnaturkę :crossy: Możecie dodać sobie taką, po uprzednim wysłaniu zdjęcia do mnie :icon_exclaim:

 

Poniżej link do GALERI

 

http://www.banditos.jpg.pl/

 

Mam nadzieję, że powiększy się w szybkim tempie ilość zdjęć.

 

Pozdrawiam

Januszm

Janusz fajowy pomysł - widzę,że galeria nabiera rozmiarów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sie stanie jak do B6 zapoda sie seryjny wydech od B12 ???

No jak cały uklad to OK, ale jak sam komin to nie pasi. B12 ma mocowanie typu Bolt-on tzn. tłumik z rurą ma mocowanie na 3 śruby, natomiast w B6 tłumik stanowi całość z rurą dolotową.

bo z tego co pamietam komin od B12 jest większy od B6

wcale że nie :cool:

Gumiś, co Ciebie ten kolo interesuje.....jak chce zamienić tłumik to jego biznes. Dla Ciebie efekt bedzie pozytywny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...