Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W K6 rdza wychodzi?????? :icon_razz: ;) :icon_eek:

no niby tak, problem wychodzi gdzieś na łączeniach - a moto nie jest u mnie od nowości także dodatkowo u poprzedniego właściciela cuś drobnego było i wychodzą niedoróbki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów o światłach. W ostatnią sobotę musiałem przejechać w nocy kilkaset kilometrów i... nie chciałbym już tak więcej jeździć po omacku. Wiem, było już dużo w tym temacie o ksenonach, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby ktoś pisał o konkretnym zestawie. Mam więc pytanie do tych, którzy w swoich Bandziorach ksenony zamontowali:

Czy to, co macie w swoich motocyklach to jest to, co w tej aukcji?

http://moto.allegro.pl/item256755823_kseno...ykl_motor_.html

Naprawdę nie ma żadnych kłopotów z użytkowaniem?

Edytowane przez radekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to ten zestaw ma być w B12 w wersji N. Do eNki nie polecam xenonu. W wersji S żarniki sa z mocowaniem HB3. To są soczewkowe lampy. W N jest zwykły lustrzany reflektor. W razie czego misiaki mogą sie przyczepić. W przypadku soczewek jest szansa wyłgania się. Brać żarniki z mniejszą barwą temperaturową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów o światłach. W ostatnią sobotę musiałem przejechać w nocy kilkaset kilometrów i... nie chciałbym już tak więcej jeździć po omacku. Wiem, było już dużo w tym temacie o ksenonach, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby ktoś pisał o konkretnym zestawie. Mam więc pytanie do tych, którzy w swoich Bandziorach ksenony zamontowali:

Czy to, co macie w swoich motocyklach to jest to, co w tej aukcji?

http://moto.allegro.pl/item256755823_kseno...ykl_motor_.html

Naprawdę nie ma żadnych kłopotów z użytkowaniem?

 

Ja mam w bandziorku coś takiego troszke inne szkło ale coś w podobie

http://moto.allegro.pl/item253544188_lampa...eeta_draga.html

i nie jest tak tragicznie choc ksenon to ksenon ;):):biggrin: nie wiem jak lampeczka tam świeci bo nie miałem przyjemności jej zmieniać tylko tą z tyłu ale nie jest źle może i ja coś w ksenonie poszukam :crossy::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lampy jak podał Joga w linku, ale wiem że występuje kilka wersji. Ja osobiście mam takie, że praktycznie w nocy nic nie widać;/ Znajomy ma już o niebo lepsze, więc dokładnie sprawdźcie przed zakupem. :)

 

Ja dokładnie nie wiem jakie mam, bo już kupiłem z moto.

 

ps

Idę wyjeździć ostatnie km na bandicie :(

 

ppzodr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy B6 i B12 w wersji S ze światłami soczewkowymi (po 2000r.)

Należy:

1.Kupić zestaw (samochodowy) Xenonowy. Dlaczego samochodowy? A no dlatego, że sa tam dwa komplety. Masz kumpla na Bandziorze więc placicie 50/50. Na łba ok. 250PLNów.

2.Zaprosic kumpla z motocyklem na wspólny montaż ( niech kupi sześciopaka...to jest muss :( )

3.Przed konsumpcją przystąpic do montażu. Nic trudnego o ile zastosujecie się do zalecenia "przed konsumpcją".

4.Po zamontowaniu najlepiej od razu sprawdzić efekt czyli wyjechać na droge :icon_eek: .

5.Sprawdzić reakcje kierowców zapodając im nowymi swiatłami.

6.W przypadku braku reakcji zarządzić powrót do domu i przystąpić do konsumpcji :rolleyes: .

7.Jeżeli będą jakiekolwiek reakcje to należy je olać, wrócić do domu i przystąpić do konsumpcji :icon_eek: .

Miłej i efektywnej dłubaniny życzy Rebcio.

Pees. Ja własnie taki plan zrealizuje.

POZDRO I NARA ew. POCHWA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lampy jak podał Joga w linku, ale wiem że występuje kilka wersji. Ja osobiście mam takie, że praktycznie w nocy nic nie widać;/ Znajomy ma już o niebo lepsze, więc dokładnie sprawdźcie przed zakupem. :buttrock:

 

Ja dokładnie nie wiem jakie mam, bo już kupiłem z moto.

 

ps

Idę wyjeździć ostatnie km na bandicie :clap:

 

ppzodr.

 

Moje moto trafiło do Polski w tym roku jakoś w maju z Niemiec i już było tak zrobione lekko na streeta lampy są pewnie z rajchu i dlatego jest jakaś mała różnica........ Różnią się tym że mają inny klosz jakąś imitacje ksenona takie jakieś żarówki o niebieskim kolorze nie jest to bajka w nocy ale tragicznie też nie jest na razie wystarczy…..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś moze opis Badita 600 ze swiata motocykli??

 

ehe. na przykład redakcja ma, ba - nawet udostępnia :)

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426,1619377.html

na przyszłość więcej samodzielności

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...