Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w crashe nie wierze. I tak mam czarny silnik wiec czarne gmole nie beda szpecily moto. Tylko kurde prawie 5 stow za pare powyginanych rurek to jest duzo za duzo! Bede polowal na okazje przez zime, bo tak na gwalt to ich nie potrzebuje.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurde prawie 5 stow za pare powyginanych rurek to jest duzo za duzo!

 

http://www.duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=1...UGSF600BA0006-G

ładne, i mocno wyglądają z tym zastrzałem

no i nie kosztują 5stów :)

jsz

 

ps. nie mam w tym udziałów, po prostu kiedyś znalazłem :P

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, kto ma starego B6 niech mi sprawdzi ile km/h na liczniku pokazuje przy ilu obrotach na którym biegu.

Ja pamiętam, że na 6. biegu przy około 80 km/h obrotomierz pokazywał około 4 tyś., przy 100 - 5 tyś., przy 120 - 6 tyś.

 

Mój problem leży właśnie w tym OKOŁO. Czy to jest dokładnie 120 km/h przy 6 tyś. obr? czy trochę mniej?

Pytam, bo ostatnio zepsułem ślimaka prędkościomierza i kupiłem od RF 600. Wszystko pasuje, numer katalogowy się zgadza, więc to musi być ta sama, identyczna część... ale właśnie nie pamiętam czy to było OKOŁO czy dokładnie 120 km/h i teraz mam lekką wątpliwość. A ja lubię jak wszystko gra dokładnie.

 

Weź ktoś wsiądź na swojego B, przejedź się koło w około, 120 km/h na 6. biegu i zapamiętaj ile kręci obrotomierz.

 

Z góry dzięki

 

PS. Ale dokładnie (a nie czy to jest 'prawie'). Może być przy większej prędkości, bo im wyżej tym większy błąd, większa rozbieżność i łatwiej zauważyć różnicę.

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze wymontować te moje crashe i zamontować gmole. Może będe miał do sprzedania.

Mam nowiutkie gmole do zamontowania. Jakos wcześniej nie było okazji więc zrobie to podczas zimowego postoju. Ładnie zrobione, estetycznie. Do tego pelen komplet montazowy. A wszystko zrobione w kraju za rozsądne pieniadze (ok 300PLN z dostawą)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ale to tylko zdjęcia. Będę wdzięczny za komentarze.

Oto mój komentarz. Dzwoń do kogoś ze znajomych z Poznania albo wsiadaj, jedź i zobacz. Wygląda na prawde dobrze.....prawie jak mój :icon_biggrin:

Dobry rocznik i cena do negocjacji.Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć gdzie można znaleźć kod lakieru do bandziorka 650 K6? Mam takowego w kolorze niebieskim i w sezonie zimowym zrobiłbym kilka zaprawek w miejscach gdzie cuś stukło pukło i rdza wchodzi..... Ew. może wiecie gdzie kupić taki lakier w ilościach mikrych (nie więcej niż 10ml)?

 

Kiedyś był sklep na kłopotowskiego gdzie kolo lakiery samochodowe w pojemnikach jak na lakier do paznokci sprzedawał - może ktoś wie czy on jeszcze istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć gdzie można znaleźć kod lakieru do bandziorka 650 K6? Mam takowego w kolorze niebieskim i w sezonie zimowym zrobiłbym kilka zaprawek w miejscach gdzie cuś stukło pukło i rdza wchodzi..... Ew. może wiecie gdzie kupić taki lakier w ilościach mikrych (nie więcej niż 10ml)?

 

Kiedyś był sklep na kłopotowskiego gdzie kolo lakiery samochodowe w pojemnikach jak na lakier do paznokci sprzedawał - może ktoś wie czy on jeszcze istnieje?

Suzuki Poland, zadzwoń i ci podadzą :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ale to tylko zdjęcia. Będę wdzięczny za komentarze.

http://allegro.pl/show_item.php?item=257264748

 

Człowieku... wyglądać to on może... zobacz np. to:

 

Witam !

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M555687

Uwaga na tego Bandita. Na fotkach i podczas rozmowy z wlaścielem - ideał. Po przejechaniu 125 kilometrów w jedną stronę okazało się że to ładna ściema. Motocykl miał crasha - źle się prowadził, nie rowno zjadał tarcze, owiewka (czego nie widać na fotkach) w innym kolorze niż reszta motocykla, mnóstwo obtarć i braków w lakieru. SZMIRA.

Chyba żeby dorwać coś ciekawego będę musiał pojechać za naszą zachodnią granice.

Uparłem się na Bandziora 650 SA i dorwę takiego !! Prędzej czy później !!!

Pozdrawiam.

 

Nie, żebym twierdził, że jest jakiś wykręcony... ale dopóki spec nie obejrzy to nic nie wiadomo. A nawet powiem więcej:

Kupiłem swojego z koleżką, co zna Bandita jak... (powiedzmy, że ci*ę swojej baby). Wszystko, co coś nie tak to było widać, bo tu odrapany to to, to tamto...drobiazgi. Najważniejsze że silnik okej. I wziąłem.

Pół roku później, przy okazji wymiany oleju w lagach wyszło na jaw...

No, zgadnijcie....

 

W lewej i prawej ladze były dwie różne sprężyny!! Jedna miększa, druga twardsza!

 

Wszystkiego i tak nie zawsze jesteś w stanie stwierdzić. Tylko to co z wierzchu na oko i silnik na ucho.

 

...Ale tak poza tym, to nie chcę schizować, bo może to być całkiem przyzwoity egzemplarz.

 

 

Panowie możecie mi powiedzieć gdzie można znaleźć kod lakieru do bandziorka 650 K6? Mam takowego w kolorze niebieskim i w sezonie zimowym zrobiłbym kilka zaprawek w miejscach gdzie cuś stukło pukło i rdza wchodzi..... Ew. może wiecie gdzie kupić taki lakier w ilościach mikrych (nie więcej niż 10ml)?

 

W K6 rdza wychodzi?????? :icon_razz: ;) :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...