Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy chciałem pokazać Przemkowi, reklamę Bandita, stworzyłem na www.osemka.pl, album Los Banditos

 

http://www.banditos.jpg.pl/

 

Może wyślecie mi swoje zdjęcia, dodam je do albumu, wraz z nickiem i będziemy mieli swój album Banditów :icon_mrgreen:

Chętnych zapraszam na PW, podam tam mój adres e-mail.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Pomysł przedni !

 

Chętnie dopisze się do galerji, niestety nie moge namierzyć twojego maila... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem Panowie.

Czy orientuje się ktoś z Was co do kwestii mocowania wydechu w Banditach 600. Czy zmieniło się mocowanie wydechu w modelach po modyfikacji czyli 2000 - 2004 w stosunku do wcześniejszych 1995-1999????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem Panowie.

Czy orientuje się ktoś z Was co do kwestii mocowania wydechu w Banditach 600. Czy zmieniło się mocowanie wydechu w modelach po modyfikacji czyli 2000 - 2004 w stosunku do wcześniejszych 1995-1999????

Tak. Nastapiła zmiana wraz ze zmianami w ramie.

Szukaj zatem do swojego rocznika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rebel za odpowiedź.

Ja nie kupuję tylko sprzedaję nówkę wydech Scorpiona do Bandyty po 2000 r(pełny komplet) i gość pytał czy będzie pasował do jego sprzętu z 1998. Jakby ktoś z braci Bandziorów był zainteresowany takowym to go wystawiłem na allegro. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak cały uklad to OK, ale jak sam komin to nie pasi. B12 ma mocowanie typu Bolt-on tzn. tłumik z rurą ma mocowanie na 3 śruby, natomiast w B6 tłumik stanowi całość z rurą dolotową.

 

wcale że nie :icon_idea:

Gumiś, co Ciebie ten kolo interesuje.....jak chce zamienić tłumik to jego biznes. Dla Ciebie efekt bedzie pozytywny :icon_rolleyes:

 

 

Sądzę, że może być różnica w średnicy rur kolektorów wydechowych.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich bandytów ! :lalag:

 

mozna do bandita n 2003r załozyc orginalna owiewke z bandita S.

duzo sie wiarze z tym roboty ?

 

P.S

przez zime musze upiekszyc moje cudo !

Ma ktos tłumnik orginalny do bandita 2003 sprzedac nienaruszony bez ryski lub czy pasuje tłumnik do gsx600 00-03 czy ktos ma ??

 

POZDRAWIAM !

 

Januszm

 

wielki szacunek za wyglad tego bandita rewelacja ile pracy i czsu spedziłes nad swojm cackiem

 

Pozdrawiam

 

 

jaki masz załorzony wydech ??

 

 

Jest to temat Banditowcy wiec poruszmy jeszcze temat czesty w BanDitach blokada mocy .

Najczesciej spotykane w modelach z Niemiec i Szwajcari.

 

Ja ma Bandita 600 Naked rocznik 2003. Zdławiony do 25 kw ze szwajcarii.

Miał ktos taka wersje jak była blokowana ?? lub inna wszystkie wysłucham .

 

Prosze o przypomnienie (gdzies ktos pisał ze jak sie zadzwoni do suzuki poda sie numer silnika to powiedza jak jest naprawde to chodzi o wszystkit modele czy tylko z polski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY SZANOWNI KOLEDZY BANDITOWCY MOGLIBY ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE - CZY BANDITKA 600 S JEST MNIEJSZA OD 1200 S ?

CHODZI KONKRETNIE O SAMĄ WIELKOSC MOTOCYKLA - PYTA SIE 192 CMETROWIEC , ÓW MOTO BEDZIE SŁUZYŁO GŁOWNIE DO JAZDY W MIESCIE I TO INDYWIDUAL BEZ PLECACZKA WIEC STAWIAM RACZEJ NA WIELKOSC NIZ MOC ;-) A CHCE RACZEJ NORMALNIE WYGLĄDAC I STĄD TO PYTANIE...

PROSZE O POMOC I INFORMACJĘ ;-)

SŁOWA KRYTYKI OD WAS...JAK NAJMILEJ PRZEZE MNIE WIDZIANE ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY SZANOWNI KOLEDZY BANDITOWCY MOGLIBY ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE - CZY BANDITKA 600 S JEST MNIEJSZA OD 1200 S ?

CHODZI KONKRETNIE O SAMĄ WIELKOSC MOTOCYKLA - PYTA SIE 192 CMETROWIEC , ÓW MOTO BEDZIE SŁUZYŁO GŁOWNIE DO JAZDY W MIESCIE I TO INDYWIDUAL BEZ PLECACZKA WIEC STAWIAM RACZEJ NA WIELKOSC NIZ MOC ;-) A CHCE RACZEJ NORMALNIE WYGLĄDAC I STĄD TO PYTANIE...

PROSZE O POMOC I INFORMACJĘ ;-)

SŁOWA KRYTYKI OD WAS...JAK NAJMILEJ PRZEZE MNIE WIDZIANE ;-)

 

 

Jeśli się nie mylę to motocykle są tej samej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się, maszyny te są tej samej wielkości.

 

P. S. dziś zrobiłem 200 km w trasie, nabić na pal ludzi, którzy przepowidają pogodę :crossy:

A dzisiaj tak pięknie od rana, słoneczko świeci, wiaterku ni ma, nic tylko latac ;)

 

p.s. Bandyta maly różni sie tylko wielkością silnika od Bandyty dużego :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...