Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak się postarasz to spali ponad 10 :biggrin:

 

W/g mnie motocykl pali tyle ile mu sie wleje ;) :) ;)

Racja, ale to nie do końca tak.

Powyżej 10 B12 wziął mi tylko dwa razy. Na torze i przy pędzlowaniu 200-240 autostradą z kuframi i pasażerem.

 

Jeśli ktoś głównie w mieście traktuje gaz systemem zerojedynkowym, byćmoże uda mu się osiągnąć taki wynik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie rozbebeszyłem swojego B12......cały przód zdemontowany....nie moge na to patrzeć ;) :biggrin: :biggrin:...łza się w oku kręci :)

Agrotjuning rozpoczęty ;) ...... aha no wpakowałem się w zajebiściewypasionegowszystkomającego........SC 1.1 ...buahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam 600 z 2001 r,niewie ktos gdzie mozna dostac ksiazke serwisowa po polsku???czy wogole gdzies dostane?

 

Jak konserwojecie badziory na zime?na co czeba zwrócic uwage?(na dłusza chwile 6-7 miechów -wyjazd)pomieszczenie mam ogrzewane...

Z góry dzieki za rady! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Second question: Mam zamiar zrobić sobie diodową lampę na tył, dokładnie taką jak tu:

http://www.surkont.net/allegro/ermaxbandit.jpg

 

Światło stop rozwiązane przez mocniej/słabiej świecące diody. Efekt na 95% będzie dokładnie ten sam, bądź lepszy. Nad owymi kierunkami narazie sie zastanawiam. Montaż byłby poprzez zdjęcie klosza, wyjęcie żarówki, podłączenia pod oprawke kabla (z odpowiednim do tego wejściem) i przykręceniem klosza, bez ingerencji w lampę. Dodatkowo tylko trzeba poprowadzić kabel od kierunku (jeśli będę robił z kierunkami). Podkreślam, że nie miałoby to polskiej homologacji, jednak jeśli widoczność nie byłaby lepsza niż przy standardowych żarówkach, nie mam zamiaru tego montować ani sobie, ani sprzedawać. Diodki przezroczyste, więc świetnie będą się komponowały z białymi kloszami.

Bajer nie powinien kosztować więcej niż 150 zł. Byłby ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie kilka ciekawych postów przybyło ;-)

Ja co do lampy się nie piszę ponieważ bardziej "kręci mnie" doprowadzanie sprzętów do oryginału (poza zmianami konstrukcyjnymi mającymi poprawić właściwości trakcyjne bądź osiągi) i oryginal look.

 

Jak będę miał jakieś foty z postępów prac to wrzucę 1-2 na forum.

 

Powiedzcie mi przy okazji proszę czy seryjny wydech z B6opłaca się rozpruwać i jakoś da się lekko pogłaśniać ?

Coś mi w wydechu brzęczy a nie chcę żadnego dedykowanego lub pustego oryginału po po 50 km ogłuchnę.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi w wydechu brzęczy a nie chcę żadnego dedykowanego lub pustego oryginału po po 50 km ogłuchnę.

 

:flesje:

 

 

eee no bez przesady jak lecisz kole 140 to i tak wiatr bardziej słyszysz niz tłumik jaki on by nie był :icon_mrgreen:

stukająca rurka to pewnie "silenc" wydłub i posłuchaj tylko nie wiem czy w seryjnym się da :icon_rolleyes:

 

 

 

rebel ten wypasony to co to ma być ??!! przywaliłeś w coś :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło stop rozwiązane przez mocniej/słabiej świecące diody. Efekt na 95% będzie dokładnie ten sam, bądź lepszy. Nad owymi kierunkami narazie sie zastanawiam. Montaż byłby poprzez zdjęcie klosza, wyjęcie żarówki, podłączenia pod oprawke kabla (z odpowiednim do tego wejściem) i przykręceniem klosza, bez ingerencji w lampę. Dodatkowo tylko trzeba poprowadzić kabel od kierunku (jeśli będę robił z kierunkami). Podkreślam, że nie miałoby to polskiej homologacji, jednak jeśli widoczność nie byłaby lepsza niż przy standardowych żarówkach, nie mam zamiaru tego montować ani sobie, ani sprzedawać. Diodki przezroczyste, więc świetnie będą się komponowały z białymi kloszami.

Bajer nie powinien kosztować więcej niż 150 zł. Byłby ktoś chętny?

Zamiast tego w miejsce standardowej żarówki włóż taką z 12 LEDami i bedzie to samo a nawet taniej :icon_mrgreen:

Coś mi w wydechu brzęczy a nie chcę żadnego dedykowanego lub pustego oryginału po po 50 km ogłuchnę.

Spokojnie nic Tobie ani Twoim uszom nie grozi....wiem bo u mnie buczy jak 100 :icon_rolleyes: ....Gumbej dobrze prawi....bardziej wiatr świszczy niz tłumik przeszkadza :icon_twisted:

rebel ten wypasony to co to ma być ??!! przywaliłeś w coś

No musze czymś swoja hrabiowską doope wozić :flesje: hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...