Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

odpowiem tak: reklamować na razie nie masz czego, bo 9/10 linków na stronie pokazuje błąd :icon_exclaim:

jsz

 

jeszua, czy Ty zawsze musisz sie wszystkiego czepiać? Przecież Igor napisał, że na razie strona jest pusta. Działa forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś z was podnosił tył w swoim bandicie?? jeśli tak to w jaki sposób.

poszukuje małej przedniej owiewki i pługu...czy ma ktoś na handelek albo zna dobra strone? Pozdrawiam motobraci :P

Siema, w sprawie pługu polecam Plastbike - http://www.plastbike.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede musial sprawdzic, tylko ze ja nie mam jak Ty Januszm tych bolcow po dwa na stronie, ja mam tylko na uchwycie, no ale moze i rzeczywiscie wystarcza, na dniach sprawdze.

 

pozdro.

 

 

miałem tak samo, pewnie to skutek tego, że poprzedni właściciel miał zamontowany kufer :bigrazz:

Rada- odkręć tył , znajdz gościa z tokarką daj mu wzorek i po sprawie. Pamiętaj tylko że szpilki na przód będą trochę dłuższe.

mnie kosztowało to dwa piwa, ale teraz jest do czego podczepić siatkę :)

O kupnie nowych chyba zapomnij, nikt sie takimi pierdołami nie zajmuje, chyba ze komuś z forum się ostały w garażu :D

 

Witam,czy ktoś z was podnosił tył w swoim bandicie?? jeśli tak to w jaki sposób.

poszukuje małej przedniej owiewki i pługu...czy ma ktoś na handelek albo zna dobra strone? Pozdrawiam motobraci :lalag:

 

 

Moim zdaniem jak już musisz lepiej podciąć tylny błotnik, ewentualnie umieścić rejestr trochę wyżej lub w całkiem innym miejscu niż podnosić tył :banghead:

Kiedyś robiłem coś podobnego fakt, że w innym typie moto, ale przyniosło to same złe rzeczy.

Trakcja, siły hamowania, pozycja pasażera znacznie się pogorszyły, ale to tylko moje zdanie :evil:

Edytowane przez gumbej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 kolejne pytania (dotyczy b12 z rocznika 01 lub mlodszego)

 

1.czy wsadzenie pustego komina do b12 wyraznie zwiesza spalanie ?

2.rozmawialem z kolega z pracy ktory dosiadał b12 zanim nie kupil czegos szybszego i z jego zeznan wynikalo ze nigdy nie udalo mu sie zejsc ponizej 7litrow/100km. sciemnial / mial cos z moto nie tak/ b12 tyle pali i juz ??

3. czy ktos z was mial kiedys doczynienia z kominami M4 ? bo gdzies na youtube znalazlem filmik i ryczały pieknie. znalalem firme ktora sprowadza ze stanow doslownie wszystko, a przy obecnym kursie dolara grzechem bylo by nie skorzystac.

Edytowane przez trollsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 kolejne pytania (dotyczy b12 z rocznika 01 lub mlodszego)

 

1.czy wsadzenie pustego komina do b12 wyraznie zwiesza spalanie ?

2.rozmawialem z kolega z pracy ktory dosiadał b12 zanim nie kupil czegos szybszego i z jego zeznan wynikalo ze nigdy nie udalo mu sie zejsc ponizej 7litrow/100km. sciemnial / mial cos z moto nie tak/ b12 tyle pali i juz ??

3. czy ktos z was mial kiedys doczynienia z kominami M4 ? bo gdzies na youtube znalazlem filmik i ryczały pieknie. znalalem firme ktora sprowadza ze stanow doslownie wszystko, a przy obecnym kursie dolara grzechem bylo by nie skorzystac.

AD1. może troszke wzrosnąć, ale dlatego że kręcisz wtedy bardziej:) Pozatym warto zrobić regaluacje po założeniu akcesoryjnego wydechu.

AD2. mi pali 7-7.5 L po mieście, a na trasie różnie, zależy od warunków.

AD3. nie znam, pierwsze słysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy wsadzenie pustego komina do b12 wyraznie zwiesza spalanie ?

Pusty wydech to szybszy przepływ spalin a więc i potrzebna jest regulacja gaźników. W nowszych B komputer robi to sam.

b12 tyle pali i juz ??

Tak.

3. czy ktos z was mial kiedys doczynienia z kominami M4 ?

Nie znam i nie widziałem. Kup coś innego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszych B komputer robi to sam.

 

 

nowym czyli od 2001r.?

 

az tym wydechem to po prostu chcialbym cos orginalnego.

na ebayu w usa jest tego troszke, a na youtube widzialem filmiki z wydechami m4.

 

nowy leon kosztuje w polsce prawie 1300 zl.

 

m4 wyjdzie mnie 1000 zl z wszystkim.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/98-01-Suzuk...sspagenameZWD1V

 

 

w tej samej cenie jes tez yoshimura ale jednak chyba chce cos orginalnego

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuki-Band...sspagenameZWD1V

 

nie powiem ten tez ladnie wyglada i ladnie brzmi

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=170109953942

 

 

badz tu mądry i wybierz cos ...

owszem moge kupic uzywanego arrowa za 600 zl na allegro ale chyba wole dolozyc i kupic cos nowego i troszke egzotycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollsky, pisząc o nowym chodzi o Bandyte z silnikiem 1250 lub 650 na wtrysku.

 

Co do M4 to przekalkuluj dokładnie, Cena + koszte przesyłki z USA + cło. Może wyjść tyle ile nowy Leo Vincik lub inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej doświadczonych motobraci jak odciąć dopływ paliwa do gaźników w B12 z 1999r wiem ze jest jakaś śrubka do spuszczania paliwa z gaźników ale nie wiem która to i gdzie ona się mieści. Czy taka operacja jest potrzebna jeśli się od czasu do czasu odpali moto np. raz na dwa tyg. i porządnie rozgrzeje maszynkę. Co sądzicie o oleju Motul 5100 SAE 10W40 do bandziorka. Z góry dzięki za sugestie.

 

Gwint na lusterka = 10mm?

Edytowane przez joga82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollsky, pisząc o nowym chodzi o Bandyte z silnikiem 1250 lub 650 na wtrysku.

 

Co do M4 to przekalkuluj dokładnie, Cena + koszte przesyłki z USA + cło. Może wyjść tyle ile nowy Leo Vincik lub inny.

 

Klaudiusz uwzgledniajac wczorajszy kurs dolara M4 jak i Yoshiego sciagam za 975 zl (calkowity koszt)

 

300 zl taniej niz Leon. Jesli by mi sie to udalo w takiej cenie to chetnie potem podziele sie wrazeniami jak to wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...