Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do Konina nie... Ale Skorzęcin??

Tylko wiesz poza sezonem tam nikogo nie ma :/

Coś wymyślimy :biggrin:

 

Albo się zaprosi Banditowców/Fazerkowców/Borkowców do mnie na grilla :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich BANDYTÓW :icon_mrgreen:

Po wielu latach starań i zbierania zielonych mam B4 , jak na początek może być :crossy:

Mam pytanko czy ktoś z Was orientuje sie do kiedy produkowali B4 , bo na necie przeczytałem, że do 95 a ja mam w dowodzie III 96 . Czy jest to możliwe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś z Was orientuje sie do kiedy produkowali B4 , bo na necie przeczytałem, że do 95 a ja mam w dowodzie III 96 . Czy jest to możliwe???

 

AFAIK jest możliwe. zapewne masz sprzęt rejestrowany po raz pierwszy gdzieś za granicą, a tam często jako datę produkcji - wpisują datę pierwszej rejestracji. problem pojawia się od czasu do czasu na forum, był w ten sposób wyjaśniany

oczywiście jeśli się mylę, to ktoś mnie poprawi :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak by smiał :)

 

powinien, jeśli nie mam racji. jakby nie patrzeć jest to tylko wiedza wynikająca z czytania setek postów, niekoniecznie akurat musi być poprawna

moderator też człowiek. bez względu na to, czym jeździ :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :clap:

Mam głupie pytanie:

Jaka jest średnica zegarów w B4 (po wyjęciu z kubków), bo mam nieoryginalne zegary w swoim, a trafiła się okazja kupienia właściwych po taniości, tyle, że bez kubków i nie wiem czy mi podejdą :buttrock:

 

Z góry dzięki i pozdrawiam :D

kendzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bondziorno, jako że śmigam B6 N chciałbym spytać czy nie ma ktoś na sprzedaż albo nie wie gdzie i za ile można kupić następującec części: ciężarek kierownicy, kierunek, kubki od zegarów, klamkę sprzęgła, lewy dekiel silnika(patrząc od tyłu), nóżkę hamulca tylnego, przednią lampę, plastikowe zaślepki między bakiem a kierownicą ?? Na allegro już szukałem i co nieco znalazłem, ale interesuje mnie gdzie można by to jeszcze kupić i jak to mniej więcej wygląda cenowo( gdzie drożej, gdzie taniej etc.) :icon_biggrin: Mam nadzieję, że nie dostanę za to Warna, bo jako że też jestem tu nowy nie do końca orientuję się jeszcze w tych wszystkich działach... :/ Aha, a potrzebuję troche części bo miałem bliskie spotkanie 3-go stopnia z asfaltem przy 160km/h :] No ale cóż, życie.

Licze na pomoc :buttrock:

Z góry dzięki i pozdrawiam :]

Edytowane przez gustafinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy Banditow.Panowie-nie ukrywam,ze mam do Was wielka prośbe.Mianowicie-jestem na zakupie Bandita(tzn. aktualnie zbieram kase jeszcze ) , chciałbym od Was zasiegnac fachowej wiedzy na temat dostepnosci czesci,ich ceny,spalania tego motorku,oraz samej jazdy.Zdanie kumpli znam,ale wole spytać ludzi ,ktorzy tym świetnym motorkiem śmigają na codzień . Przymierzam sie do zakupu Bandita 650 r. '05-'07. Ceny wiem jak sie kształtuja jesli chodzi o Allegro,natomiast jak to wygląda w sytuacji gdybym chciał jechac bezposrednio do Niemiec,lub sprowadzic z Francji? Bardzo prosilbym Was o swoje zdanie w tym temacie .

Bandit górą!! ,

Pozdro i szacun dla wszystkich Banditow'ców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bondziorno, jako że śmigam B6 N chciałbym spytać czy nie ma ktoś na sprzedaż albo nie wie gdzie i za ile można kupić następującec części: ciężarek kierownicy, kierunek, kubki od zegarów, klamkę sprzęgła, lewy dekiel silnika(patrząc od tyłu), nóżkę hamulca tylnego, przednią lampę, plastikowe zaślepki między bakiem a kierownicą ?? Na allegro już szukałem i co nieco znalazłem, ale interesuje mnie gdzie można by to jeszcze kupić i jak to mniej więcej wygląda cenowo( gdzie drożej, gdzie taniej etc.) :) Mam nadzieję, że nie dostanę za to Warna, bo jako że też jestem tu nowy nie do końca orientuję się jeszcze w tych wszystkich działach... :/ Aha, a potrzebuję troche części bo miałem bliskie spotkanie 3-go stopnia z asfaltem przy 160km/h :] No ale cóż, życie.

Licze na pomoc :)

Z góry dzięki i pozdrawiam :]

 

 

 

 

no dałeś czadu chłopie, ale jak piszesz to znaczy ze zyjesz i wszystko dobrze. motonga się złoży no problem

allegro to chyba najlepszy pomysł, z niektórymi częsciami np. kubki chyba będzie większy problem przeleć dział masz dużo adresów sklepów...

 

 

witam wszystkich posiadaczy Banditow.Panowie-nie ukrywam,ze mam do Was wielka prośbe.Mianowicie-jestem na zakupie Bandita(tzn. aktualnie zbieram kase jeszcze ) , chciałbym od Was zasiegnac fachowej wiedzy na temat dostepnosci czesci,ich ceny,spalania tego motorku,oraz samej jazdy.Zdanie kumpli znam,ale wole spytać ludzi ,ktorzy tym świetnym motorkiem śmigają na codzień . Przymierzam sie do zakupu Bandita 650 r. '05-'07. Ceny wiem jak sie kształtuja jesli chodzi o Allegro,natomiast jak to wygląda w sytuacji gdybym chciał jechac bezposrednio do Niemiec,lub sprowadzic z Francji? Bardzo prosilbym Was o swoje zdanie w tym temacie .

Bandit górą!! ,

Pozdro i szacun dla wszystkich Banditow'ców

 

 

 

ceny hmm...i tak zawsze po tym wyjdzie ze przepłaciłes jak każdy :biggrin: znajdz dobry motocykl zamykaj oczy i płać lepiej nie będzie a jak będzie to zawsze po czasie :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do sprzedania pług : http://img90.imageshack.us/img90/2922/banditpl14bb9.jpg

producent Plastbike. Pług jest nowy, to znaczy biały naturalny kolor laminatu, całkowicie sprawny, bez uszkodzeń, nigdy nie montowany na moto.

W miejscu gdzie jest złoty napis na focie jest takie wytłoczenie na laminacie "Bandit".

Oddam za 140 razem z przesyłką.

Zmieniła mi się koncepcja na Bandziora i pługu nie będzie, a kasa potrzebna na inne mody.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie!

 

Wpadła mi wczoraj w Intermotors kurtka Utiki. Cena tez jest ciekawa bo wytargowałem 540 zł za skórę.

Wiem tylko tyle że to firma z Pakistanu więc nie brzmi to jakoś przekonująco.

Macie jakieś doświadczenia z ta firmą? Jest ok, czy jakieś straszne badziewie?

 

Ciekaw jestem Waszych opinii bo odłożyłem ją sobie do poniedziałku i do poniedziałku do jakieś 14.00 muszę sie zdecydować.

 

Pzdr

Metiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...