Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze pytanie do braci (nie do jeszua).

Mianowicie jeden z forumowych handlarzy opon zaproponował mi Metzelery Z6, ale na tył 160 / 60, gdzie nominalnie jest 150 / 70. Słabsze tłumienie, ale twierdzi, że lepiej da się poszaleć.

Ktoś stosował taki rozmiar? Jak z poręcznością? Nie wiem czy się w to bawić.

Chodzi mi o Bandita 600 '96 oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie do braci (nie do jeszua).

Mianowicie jeden z forumowych handlarzy opon zaproponował mi Metzelery Z6, ale na tył 160 / 60, gdzie nominalnie jest 150 / 70. Słabsze tłumienie, ale twierdzi, że lepiej da się poszaleć.

Ktoś stosował taki rozmiar? Jak z poręcznością? Nie wiem czy się w to bawić.

Chodzi mi o Bandita 600 '96 oczywiście.

witam.. ja mam taką opone w swoim bandycie..o takim rozmiarze,jeżdzi się lepiej a szczegulnie w zakrętach.. można bardziej się składać chociaż bandit i tak zawrotnych prędkości nie osiąga,ale ogólnie śmiało zakładaj a nie będziesz żałował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was trochę wkurzę :bigrazz:

Jeżdżę sobie cały czas, co prawda po podziemnym garażu ale jeżdżę :biggrin:

Tylko irytuje mnie fakt, że mam strasznie brudny motocykl, nie miałem kiedy go umyć a teraz pogoda nie pozwala na wyjazd na myjnię :(

 

Pozdrawiam

Januszm

Janusz dziś z całą pewnością masz idealną pogodę aby śmignąć na myjnie... :cool: ale znając CIEBIE stwierdzisz,że dziś nie możesz - a tak naprawdę to po prostu

LEŃ z CIEBIE i tyle :D

POZDRAWIAM!!!

Przemo :bigrazz:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znów moja kolej.

Pytanie odnośnie crashpadów. Znalazłem taki wynalazek:

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=5422

 

http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPa...&page=1&sort=3a

 

Czy muszę kupić i to z linka nr 1 i to z linka nr 2?

Ile tego i gdzie się zakłada? Już wiele crashpadów widziałem, ale zgłupiałem tu kurva no... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za jakąś godzinke ide polatac.................może na myjnie wpadne :)

Klaudiusz czy chcesz wpłynąć na ambicje Januszka :icon_mrgreen:

 

-na 100% jest bardzo zajęty :)

 

Prędzej Gosia pojedzie na tą myjnie... :icon_razz:

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym Wrocku moim to nikt nic nie wie... Parada jakas byla ale oczywiscie nawet na naszym subforum nic nie ma ;/ Dobrze przynajmniej, ze sobie pojezdzilem. 50km zrobione. :icon_mrgreen:

 

 

A we wtorek jade z moja dziewczyna. zeby zapisala sie na kurs prawa jazdy KAT. A :icon_razz: moze na wiosne juz bedzie miala literke w prawku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, co mnie w tym zasranym życiu spotkało, to mój Bandit 1200S rocznik 2002.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników (oraz ex-użytkowników panie "Bandzior") :P

Tomek (Mamut)

Spotkanie użytkowników jak najbardziej mile widziane. :P

:banghead: heh dokładnie i ja takiego bandziora kupuję 2002 1200 S przebieg 14800km ze Szwajcarii . Już stoi w Wawie i czeka na mnie. Moto sprawdzone całe bez żadnego "awanti " poza wyszczerbionym delikatnie płatem na cylindrze od przewrotki na bok w garażu. Crashpady są już na oku więc uniknie się takich niespodzianek na przyszłosć. Ps. zlocik na Bandziorkach -- czemu nie ?!. Tylko termin dajcie wcześniej no i modlitwa o pogodę . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik na Bandziorkach jak najbardziej. Ja bym się pisał obojętnie w której częsci Polski miało by się ono odbyć :) W końcu trzeba się integrować z bracią motocyklową :icon_twisted: :crossy: Szczerze mówiąc planuję kupić jakiś nowy sprzęt, już cały w plastikach, ale coś mnie kusi żeby Bandziora też sobie zostawić :)

Coś w nich takiego jest, że ciężko wymienić je na coś innego. Może ktoś wie o czym mówię :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc do domku na toruńskiej minęły mnie dwa motorki aż się zagotowałem bo wiedziałem że zanim dojadę do domku to już będzie za późno aby pośmigać. Po wczorajszej imprezce zbyt rano nie wstałem a potem pojechałem z bratem auto obejrzeć bo chciał kupić. Wróciłem o 15 temperatura około 5-6 stopni. No i co ubrałem się odpaliłem moto i ogień. Skoczyłem do kupla jeszcze jego fazerka przetestowałem(chodzi zajebiście). Ale jak wracałem przez lasek to po niezłym lodowisku jechałem, a temperatura około 0 bo się asfalt zaczynał świecić.. Ale opłacało się było super chociaż tylko to było 20km, ale opłacało się jechać do domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: heh dokładnie i ja takiego bandziora kupuję 2002 1200 S przebieg 14800km ze Szwajcarii . Już stoi w Wawie i czeka na mnie. Moto sprawdzone całe bez żadnego "awanti " poza wyszczerbionym delikatnie płatem na cylindrze od przewrotki na bok w garażu. Crashpady są już na oku więc uniknie się takich niespodzianek na przyszłosć. Ps. zlocik na Bandziorkach -- czemu nie ?!. Tylko termin dajcie wcześniej no i modlitwa o pogodę . Pozdro

 

 

HMMMM szczerze... bez zadnej jak to piszesz "awanti"???? przyjrzyj sie dobrze... kazdy by tak napisal .. od tak zeberka nie ida.... co trzeci bandit mialby wyj.... zeberka a niema...... no ale skoro sam widziales- bier

 

pzdr

rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak juz sie chwalimy kto jezdzil to ja dopisze sie jeszcze ze zrobilem trase pulawy -kazimierz dolny+jazda po miescie co prawda tylko jakies40 km alezabawy jakbym w sezonie zrobil z 200km:)kilka wpadek w postaci odkrecenie gazu na pasach i zarzucaniu tylu oraz nie zauwazenie lodu na parkinku i poslizg przedniego kola sie nie obylo ale wszystko skonczylo sie szczesliwie i po przyjemnej podrozy w tem 9st wrocilem do domu. nastepna taka przyjemnosc mnie czeka po sesji wiec ta chwila zapadnie mi w pamieci do conajmniej 7 lutego:)o ile pogoda bedzie taka jak przez ten weekend

Edytowane przez ropcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...