Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to załatwione. Dzieciaki pod opieką niezastąpionej babci a ja smigam z Wami.

Do zobaczenia jutro o 9:30 , McShit Wilanów....z pamięci napisałem :icon_razz: nie chce mi sie latac po stronach :buttrock:

Gumiś dawaj na Mazowsze....dasz rade ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

tja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co "tja"!?!?!? Dasz rade, wyjedź o 04:00 :icon_mrgreen:

 

chociaż w styczniu tego roku przyprowadzałem kolesiowi virago było chyba -2' :icon_rolleyes: ale było tylko

sto km do przejechania i odwiedziłem wszystkie stacje paliwowe po drodze na herbate :icon_mrgreen:

potem trzeba było w krzaczki a tu dwa garniturki i jeszcze jakies bety... ledwo zdarzyłem :icon_mrgreen:

dzieki karne sie po okolicy, nawet jakiś koniec sezony u mnie wymyslili.

Bawcie sie dopszszs.pozdro.

Edytowane przez gumbej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pośmigałem było smacznie z przerwą na "czai" hehe słoneczko z 13C i co jest pogoda jest przynajmniej u mnie hehehe a tu jeszcze sobota i niedziela i jeszcze cieplej ma być :)

Edytowane przez joga82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Ja już wygrzewam się w objęciach mojej Żonki_

 

-Fajnie było z WAMI polatać :D

 

Dzięki za odwiedziny :banghead:

 

-mam nadzieje,że dotarliście do Warszawki cali i zdrowi :D

 

POZDRAWIAM!!! - Przemo :D

 

Ps.czekam na fotki (mój mail: [email protected] )

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie melduje :D

Przemek....dostajesz pochwałe ustną i wzrokową :D

Stary wielki szacun dla Ciebie :banghead: :D :D

Zaje...fajna wycieczka. Żołnierze rozkaz wykonali :D ....ognicho przygotowali.

Fotki już w kompie i zaraz bedą u Ciebie.

Dziękuje wszystkim za super wycieczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już w pracy :banghead:

Przemo bardzo dziękuję za organizację, było SUPER!!!

Wam chłopaki dziękuję za towarzystwo i pomykanie na Katowickiej, co bym się do pracy nie spóźnił :D

podajcie na pw adresy ftp bądź e-mail, to zdjęcia wyślę.

 

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - ja też się dołączę do podziękowań. Organizacja była rewelacyjna, rewelacyjna i jeszcze raz rewelacyjna - nawet pogodę ustawiłeś idealnie - BRAVO. :) A na zobaczenie pozostałych atrakcji Opoczna i okolic piszę się bez mrugnięcia okiem. Chłopaki - dzięki za towarzystwo i atmosferę - było w dechę :icon_eek:

 

A na Katowickiej nie co dzień śmigają cztery Bandity całą bandą, musiały zaje...... wyglądać :crossy: . Cieszę się Janusz że dzięki "pomykaniu" zdążyłeś na czas.

 

Na PW wyślę Wam linka z moją porcję zdjęć - zajmują sporo miejsca 153MB, ale warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie zaje***sta pogoda... Brat wczoraj rozpieprzył auto i z lawety postawili go w garażu zastawiając Bandita. Ku**a, jacy oni kochani, zawsze o mnie pamiętają.

Widzisz ja w środe z kolegą skasowalismy Golfa IV wypadliśmy z zakretu (fakt było troszke za szybko) i tu sie zabawa zaczeła lecielismy na słup latarnie aż wyratowała nas bocznica kolejowa zminilismy kierunek jazdy i 60m zapitalaismy jak drezyna gubiąc dwa koła po drodze no i to co jest pod spodem auta wiele tego było. Czwartek mykałem bandziorkiem odreagowałem,,,piątek to samo,,,sobota też a w niedzielke czyli to już dziś też będzie bez zmian PoZdRaWiAm Bandziorów korzystajcie z pogody bo już praktycznie nie wiele jej zostało dobrze że w miare sucho jest .... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolol-to super,że jesteś zadowolony - w takim razie czuj się zaproszony na następne śmiganko z Virówką na czele :)

 

Ps. a jednak da się połączyć starą wysłużoną Viróweczkę z młodziutkimi i żwawymi Bańdziorami :cool:

 

Jeszcze raz WSZYSTKI dziękuję za odwiedziny :buttrock:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzięki za super wycieczke, chyba powoli wchodzimy w klimaty MGH ;)

 

Przemek, jeszcze raz dzięki za ognisko i oprowadzenie po Bunkrach, było superowo :banghead:

 

p.s. No a 4-y ryczące Bandziore (z prędkością 130-160km/h) na Katowickiej to musiał być widok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzięki za super wycieczke, chyba powoli wchodzimy w klimaty MGH :notworthy:

 

Przemek, jeszcze raz dzięki za ognisko i oprowadzenie po Bunkrach, było superowo :icon_eek:

 

p.s. No a 4-y ryczące Bandziore (z prędkością 130-160km/h) na Katowickiej to musiał być widok :biggrin:

Klaudiusz - polecam się na przyszłość :icon_biggrin:

 

-być może (daj Boże) będe już smigał Banditem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...