Skocz do zawartości

Jak zdjac gumowe rączki z kierownicy ???


Złoty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałem wywinąć tą gume na lewą strone jak skóre z węgorza bo inaczej nie szło tego ruszyć. Można by skorzystać z jakiegoś kobiecego forum, tam napewno znajdzie się jakaś złota rączka do tej gumy wielorazowego użytku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko i skutecznie.

Potrzebny klucz płaski 23mm i duży gumowy młotek.

Zakładasz klucz na kierownicę i opierasz o kołnierz gumowej rączki a następnie zza pleców walisz młotkiem(gumowym) po bocznej ściance klucza (nie po motocyklu) i ma zejść.

Przynajmniej mnie zawsze schodziła.

Do zakładania na mokro potrzebujesz 0.7 litra Burbona i trzech dobrych kolegów.

Dwoma kroplami smarujesz gumę od środka i wchodzi lekko, reszta też powinna Wam wejść.

Życzę na zdrowie

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem tego patentu z kluczem płaskim i młotkiem - w rowerach jeszcze działało, ale jak próbowałem z kierownicy motocykla ściągnąć ostatnio i za chiny ludowe nie chciała zejść. Musze spróbować tego wrzątku i ludwika. Skorzystam też z rady o burbonie, z lekką adaptacją na moje kubk smakowe - gin + kinley :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ..ja też niedawno ściągałem gumkę :P z kierownicy...i to wcale nie jest takie łatwe jak by się moglo wydawać..Tym bardziej że jest ona wklejona na silikon..ja podszedłem do sprawy dość drastycznie :clap: i wąskiego i długiego śrubokreta,i cm po cm podwarzałem śrubokrętem ...co prawda technika z epoki lodowcowej,ale dałem rade (nie uszkadzając jej wcale)..pozdrawiam i miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...