Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

No Greedo! Coś długo się nie odzywałeś! Ale będzie bardzo miło Cie powitać w skromnych progach.

 

Traska to 400kmów. Powinniście mieć średnią koło 80, będzie duzo tirów, ale co tam tir dla motunga!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem upierdolony...

 

zwichnalem dzis nadgarstek.

 

w kawie do zrobienia jeszcze: altek, gwizdki, gaziory, synhro i zapłon..

 

jak ja mam to zrobic jedna reka????

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną ręką można dużo.... ciekawych rzeczy robić... :P

 

No i co teraz? A przecież był rozkaz dbac o siebie i uważać!

 

No nic - z mojej strony drewno na ognisko już przytachałem z lasu... POgoda jest... no tak 50/50, cza być dobrej myśli. :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic nie robię : w czwartek wymiana oleju i spawanie stelaża pod centralny kuferek (żeby placków więcy weszło :) ), jutro dotrą zamówione kondony od deszczu (bo jak się nie ma to na pewno pada), a w piątek langsam, langsam nach Jelenia Góra (Hirschberg tak się to kiedyś nazywało?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś walił w piątek A4 przez Śląsk to chętnie się dołączę, niestety nie wiem jeszcze o której będę wyjeżdżał.

Zakładana przelotowa ok. 130-140 kmh. Powyżej mam wiry w baku :biggrin:

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra. w piątek wychodzę z pracy o 15 niedaleko pl. konstytucji-czekam na propozycję miejsca zbiórki :icon_question:

 

Ok. teraz czekamy o której wyrwie się bury wilk (ludwik) i wolcan i greedo

Dobrym miejscem będzie, jak mi się wydaje, wylotówka czyli np. MC donalds w jankach, ale nie nalegam :icon_twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz... patrzaj na najnowsze wieści:

http://images29.fotosik.pl/228/97440e960ba28964.jpg

:icon_twisted: :icon_question: :icon_mrgreen:

faszyści guzik wiedzą. A ja do tego popieram jeżeli nie polską produkcję (pogodynka.pl) to już bardziej anglojęzyczną (accuweather).

A poza tym optymistOM czeba być!

 

A dla wszystkich dojeżdżających - jakbyście mieli mieć problem ze znalezieniem to dzwońcie! Będę cały czas pod telefonem i w zasięgu!

 

P.S. To będziemy mieli Burego Wilka, a w sobote Rudego Kota... Kurna, zjazd animalsów, czy cuś??....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwis prognozowy jak na razie robią najlepszy :buttrock: Zresztą zobaczymy w weekend czy się sprawdzi.

a mi tam ryba, jaka będzie pogoda. mam i blendę przeciwsłoneczną w kasku i kombinezon przeciwdeszczowy :icon_mrgreen:

 

mam tylko nadzieję, że macie kawałek daszku, żeby grill nie zgasł na deszczu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, uważaj na dzisiejszą noc :icon_mrgreen:

 

http://wiadomosci.onet.pl/1767040,449,item.html

 

Co do miejsca zbiórki to oczywiście jest przy ikei, czyli wszyscy wiedzą.

Może 15:30 będzie odpowiednia?

 

pozdro

 

 

ps. osobiście wolałbym wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może 15:30 będzie odpowiednia?

 

pozdro

ps. osobiście wolałbym wcześniej.

każdy by wolał, ale ja się nawet na 15.30 pewnie lekko spóźnie, gdyż muszę się tam dostać z Centrum.

 

 

 

 

 

 

tak, tak... motocykle w korkach nie stoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...